Scirocco 2 z gaźnikiem zamiast wtrysku nie pali na benzynie

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Scirocco 2 z gaźnikiem zamiast wtrysku nie pali na benzynie

Post autor: Mowad »

------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
tomivwsc
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 633
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:34
Model: Scirocco II
Numer GG: 2051791
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Dalachów

Re: Scirocco 2 z gaźnikiem zamiast wtrysku nie pali na benzynie

Post autor: tomivwsc »

No nie wiem czy warto się aż tak bawić w przerabianie kolektora na gaźnik. Bartezz ładnie opisał Ci ilośc przeróbek. Pamiętaj że JH ma niższy stopień sprężania więc szału na gaźniku bym nie oczekiwał. Pamiętaj że to silnik napędza samochód a nie gaźnik.
Podsumowując, jak rzeczywiście super stan Ci się trafił, sprawdź czy nie ma więcej wad i wytarguj sprawny układ wtryskowy w cenie auta.
Co do sprężania to czy to jest JH czy inny silnik benzynowy sprężanie jast takie samo jeżeli chcesz gaznik a nie chcesz montować pompy mechanicznej załóż sobie pompę elektryczną o mniejszym ciśnieniu specjalna go gaźników 0,25 bar.
Co do wtrysku jak masz możliwość zakładaj kolektor ssący i gaz brc tecno 100km ja mam mikser do BMW dedykowany bo ma większy przelot a do turbiny był mi taki potrzebny jak chcesz mogę ci fotki wysłać
ObrazekObrazekObrazekObrazek
MKI-82r 1,6 FR było
MKII-90r 1,8 JH SCALA było
MKII-89r 1,8 JH GT II było
MKII-92r 1,8 JH+DX+turbo GT II jest
silnik 2l 16v ABF + TURBO robi się
MKI-74r 1,6 jest
MK III R - 2011 2L TURBO jest
Dzej
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2014, 23:16

Re: Scirocco 2 z gaźnikiem zamiast wtrysku nie pali na benzynie

Post autor: Dzej »

Weber sie miesci akurat, mam odstawiony 1,5cm od kolektora i jest ok, tylko z obudowa filtra troche trzeba modzić, bo w weberze jest jajo a w pierburgu okragła podstawa filtra, ale nie obciera o maske nawet jak kolysze sie na "przegazówce".
ODPOWIEDZ