Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
szarywilk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 627
Rejestracja: 11 mar 2008, 10:38
Model: Scirocco II
Numer GG: 4195756

Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: szarywilk »

mam zamiar zakupic scirocco,z serji mk 2 na co mam zwracac uwage podczas kupna za info z gory dzieki.
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: hazard »

Witaj.Przedewszystkim blacha,sprawdz czy ma rowne kanty czy nie ma gdzieś szczelin ze mozna tam palucha wlozyc.Napewno stan silnika,czu w miare rowno chodzi, jak odpala.Jak auto ma byc zagazowane to musi chodzic na bezynie jak igla,nie daj sobie wmowic ze na gazie chodzi idealnie ale na pb nie musi bo to bzdura.Sciro ma tendecje do przeciekania na tylnej klapie.Zwracaj tez uwage na prowadnice i kolor lakieru na poszczegolnym elemencie,bo w ogloszeniach to kazde auto jest bezwypadkowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Manek »

Jak nie wiesz na co zwrocic uwage przy kupnie to wez ze soba kogos kto wie co i jak i do czego. Zobacz sobie kilka tematow nizej juz bylo o tym, albo poszukaj na stronie byl gdzies taki dzial o kupnie samochodu.
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
momos
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 264
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:12
Model: Scirocco II

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: momos »

Tak jak Manek powiedział,najlepiej poproś kogoś kto jeździ już Scirocco,zawsze to dwie pary oczu.Chętny na pewno się znajdzie gdzieś w twojej okolicy.Poza tym zwróć uwagę na wątek o samochodach,których nie należy kupować,jest paru magików chcących pozbyć się strupa.
Awatar użytkownika
Sebastian
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 360
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:50
Model: Scirocco II
Numer GG: 8269238

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Sebastian »

Gruzin
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2008, 01:22

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Gruzin »

witam podlacze sie pod temat jak sie nikt nie obrazi;>

mam takie troche najwne pytanko:P mam zamiar zakupic sirocco jakos niedloogo (bedzie mojm 1 masochodzikiem). w zasadzie to kreci mnie ten masochodzik od dloozszego czasu(calosc jako marka) ale potrebuje rady takej w miare konkretnej od ludzi ktoorzy troche jezdza i wiedza wiecej otym jak sie zachowuje i jakie ma fochy:P
warto brac takie cudko jako 1 samochod?? gdybyscie mieli zaczynac i gdybyscie byli na mojm mejscu bez calej wiedzy jaka macie teraz pakowalibyscie sie to??
nie chodzi oto ze boje sie nad nim pracowac czy dloobacz, ale zastanawiam sie czy starczy mi czasu...:unsure:

ahh w kazdym razie tak wyglada ogloszenie i ide w piatek obejrzec go i zaobaczyc co znia jest...

http://moto.allegro.pl/item326712597_scirocco_.html

dzieki od razu za sugestie i rady

pozdrawiam
momos
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 264
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:12
Model: Scirocco II

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: momos »

Nie ma znaczenia,czy to pierwszy czy któryś z kolei samochód.Za taką cenę przy każdym będzie coś do zrobienia. Jeśli masz warunki to poradzisz sobie z tym lewym błotnikiem,oczywiście nie wiadomo co \"w nim siedzi\",to musisz stwierdzić naocznie,ja tak jak wyżej polecam tą markę,części są dostępne i w sklepach i na forach możesz zakupić od kolegów,ale zabierz z sobą kogoś kto ma jakies pojęcie na temat Scirocco,na pewno ci doradzi i zauważy jeśli coś jest nie tak.
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Manek »

Gruzin witamy w klubie kolejnego czlowieka z Wawy :) To autko mozemy polecic, jest to Sciro klubowiczki, ale nie zaglada ona juz chyba tutaj;) , bo ma teraz wazniejsze obowiazki. Pewnie jak tu Kamil zajrzy to moze cos wiecej Ci opowie o tym autku.
Jak masz troche doswiadczenia z samochodami i wiesz co do czego w nich jest, to spokojnie dasz sobie rade. A jak nie to pomozemy :P
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Kamil »

tia, to samochod Ryby, klubowiczki z warszawy. rozmawialem z nia ostatnio na temat sciro, podobno stan podobno jest dobry, to uderzone miejsce powstalo podobno na parkingu, jakis mistrz kierownicy stuknal i uciekl. poza tym podobno jakies drobiazgi typu akumulator i tapicerka szyberdachu do zrobienia. z relacji Ryby, zaznaczam, samochodu nie widzialem dobre poltora roku juz, stan sie nie pogorszyl, rdzy nie ma i generalnie jest ok, a sprzedawany jest dlatego, ze dwa foteliki ciezko sie do niego upycha, a inny samochod juz jest. temu samochodowi wiele nie brakuje, zawieszenie jakies, naprawic ten blotnik i gitara. szkoda, ze Ryba wywalila brazowe wnetrze ktore tam kiedys bylo...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Gruzin
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2008, 01:22

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: Gruzin »

dzieki za odzew;)

jutro tam jade oblukac go i zobaczymy jak to sie skaczy wszystko;>
ale tak czy siak pewnie bede sie odzywal tu co jakis czas wiec jestescie skazani namnie:P

do nastepneko
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Chce kupic scirocco na co mam zwrocic uwage

Post autor: ozi »

to napisz czy kupiłes czy nie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ