moja sroczka

Pochwal się swoim Scirocco.
soban
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2013, 16:38

Re: moja sroczka

Post autor: soban »

Ja też trzymam kciuki aby pozostała w oryginale a le ja szukam teraz dobrego auta z dobrą blachą żeby nie trzeba był nic przy tym robić.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

Re: moja sroczka

Post autor: PiotrekMk2 »

soban pisze:Ja też trzymam kciuki aby pozostała w oryginale a le ja szukam teraz dobrego auta z dobrą blachą żeby nie trzeba był nic przy tym robić.Pozdrawiam.
To jeżeli szukasz takiego to może ci pomogłem je znaleźć http://allegro.pl/scirocco-1992r-cult-s ... 16491.html
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: moja sroczka

Post autor: Majkel »

soban pisze:ja szukam teraz dobrego auta z dobrą blachą żeby nie trzeba był nic przy tym robić...
Scirocco to dobre auto ale jak szukasz auta przy którym nie trzeba nic robić to polecam bilet miesięczny na MPK :D
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: moja sroczka

Post autor: Ruszowy »

scirorider pisze:
mietqs pisze:no to mało, źle na zdjęciach nie wyglądała :?
Oj jest roboty, dziś ją widziałem na spocie w Łodzi. Mam nadzieję że nowy kolega dotrzyma słowa i zrobi z tym autem to co planuje.
Trzymam również kciuki aby auto zostało zachowane w oryginale bo szkoda egzemplarza....zobaczymy co z tego będzie, na razie trzymam kciuki :)
a nowy właściciel tej zielonej żaby ma swój wątek czy będzie pisał w tym, założonym przez sobana?
Nie wiem jak to się stało, ale wcześniej nie zauważyłem wątku. W tym zielonym jest klimat. W G60 będzie lans do pierwszej awarii silnika, potem mechanik i na allegro ;)
ODPOWIEDZ