Czarne GT II

Pochwal się swoim Scirocco.
kubaurbanczyk
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2012, 10:28
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Czarne GT II

Post autor: kubaurbanczyk »

Witam!

To mój pierwszy post tutaj, ale forum śledzę mniej więcej od momentu gdy zacząłem poważnie myśleć nad zakupem Scirocco - czyli od ponad roku.
Mieszkam w Oświęcimiu (są tu jacyś ludzie z okolicy ?), wymarzoną jeszcze "w dzieciństwie" Srokę nabyłem dziś pod Opolem, pojechała od razu na warsztat do znajomego bo padnięte jest sprzęgło.
Auto jest trochę zaniedbane, w środku brakuje paru detali, przód po dzwonie składał chyba rzeźnik, buda ma kilka rys i wgnieceń, ale ogólny stan blacharki jest dobry, a na tym aspekcie najbardziej mi zależało. Rok produkcji 1991, silnik 1.8 (jeszcze nie ustaliłem dokładnie jaki - w dowodzie wbite 70kW), jest szyber, MFA.
W najbliższym czasie będę potrzebował na pewno maskę, zderzak przedni, halogeny, sprzęgło, lista rzeczy pewnie urośnie po dokładniejszych oględzinach.

Plany względem fury to przede wszystkim doprowadzenie do stanu używalności i sprawności technicznej, następnie odnowienie wnętrza i lakieru, gwint i lekka gleba, później ewentualne dalsze modyfikacje - ale to się jeszcze zobaczy, to mój pierwszy projekt więc ciężko mi realnie ocenić swoje możliwości :)

Dziś 2 słabe foty, ale nie było czasu więcej popstrykać, będę uaktualniał w trakcie prac.


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarne GT II

Post autor: Kamil »

aaa to ten niby wow szal macicy z allegro? ;)
swojego drugiego tez kupilem w brzegu, a pierwszy mial przod poskladany przez rzeznika, wiec dokladnie wiem o co chodzi ;)
silnik - cudow nie ma, w '91 byly dostepne tylko JH - i ten masz oraz PL - tego nie masz, bo to 16v ;) maska tez widze jakas starutenka, bo z jednym spryskiwaczem (powinienes miec dwa).
no coz ;) walcz... moze nie wymiekniesz za pol roku :P

ps. moze bys zrobil miniaturki zdjec na jakims zewnetrznym serwerze ze zdjeciami, bo sie na boki rozjezdza przy 1280...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Czarne GT II

Post autor: BossFazer »

widac ze z przodu mial jakies przygody.. ale ogolnie prezentuje sie ciekawie :)
powodzenia i wytrwalosci ! ;)
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
ODPOWIEDZ