X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: Kamil »

Proszę o wklejanie zdjęć, filmików, relacji, podziękowań, reklamacji i wszelkich przemyśleń pozlotowych tutaj.

A ja mam do powiedzenia z grubsza tyle, że pogoda z dupy, pokoje średnie, pogoda z dupy, łeb bolał, pogoda z dupy, samochody wiecznie upaprane, pogoda z dupy, czasów na torze nie pomierzyli, a pogoda... z dupy. No ale kurde, co to był za zlot?! ;) Tor rewelacja, mimo że lać zaczęło, Pan właściciel muzeum w Nieborowie mega pozytywny i widać, że zajawkowicz, a strażacy naprawdę zrobili na mnie wrażenie - zwłaszcza Pan, który był mega otwarty i kontaktowy i opowiadał z pasją o swojej pracy.
No ale to nic przy tym, jaka była atmosfera, jak ludzie już są zintegrowani i jak to wszystko działa. Jak Krzysiek jest sprawny w organizacji i jak potrafi to, z pozoru bez trudu, ogarnąć pomimo kaca czy wręcz odmiennego stanu świadomości.
Rozdanie nagród - bardzo pozytywne wrażenia, myślę, że niespodzianka dla Krzyśka wywołała prawdziwe emocje.
Dziękuję, czekam na więcej.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: kostrzyk »

My też już w domu od paru godzin, zdążyliśmy się już zdrzemnać bo wychodzi zlotowe zmęczenie. Dzięki Krzychu za jak zawsze perfekcyjną organizacje, jazdy na torze były mega, dzięki za wiarę w mojego patcha i dołączenie do grupy śmierci :D, dzięki za sportowe zmagania na paintbolu, wyszliśmy z nich nieźle zmachani. Ośrodek mimo słabego pierwszego wrażenie okazał się całkiem przyzwoity, było tam naprawdę czysto (przynajmniej do pierwszej imprezy :P ), a śniadanie w wersji weselnej naprawdę zacne :). Dzięki również wszystkim w pomocy nad "niespodzianką" zwłaszcza Eli, Marceli, Grzybokowi i Rafalala, znaczy Rafaolo, którzy nam wszystko zmagazynowal i dostarczył na teren, oraz wszystkim który poprzez podrzcanie pomysłów, przesłanie zdjęć, oraz życzeń wzięli w tym udzial. I to cud że nikt się nie wyglądał :) Dzięki dla Engel za kino samochodowe i możliwość przypomnienia sobie poprzednich zlotów. Ja zeswojej stron dziękuję jeszcze Morisowi za zabranie nas do nieborowa oraz do bunkrow, fajnie było popływać w scirocco. X zlot podbił stawkę bardzo wysoko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: Kamil »

https://photos.app.goo.gl/zWadzr8K38nLmv1S7 album z wstępnie przesianymi i "obrobionymi" fotkami.
Zdjęć jest nieco ponad 300, ale wszystkich mam ponad 1100, z czego ponad 500 z toru, więc jak ktoś ma ochotę mieć 30 podobnych zdjęć swojego samochodu z toru, to dajcie znać ;).

Aaa... ja może chciałbym mieć ze 30 zdjęć swojego samochodu z toru ;) więc jak ktoś ma, to poproszę.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
DawidEBE
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 02 lut 2016, 23:11
Model: Scirocco II

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: DawidEBE »

Za rok mam nadzieje uda się wygospodarować chociaż 3 dni, żeby się zintegrować. ;) Miło było poznać!
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: Nashi »

Co tu dużo mówić, to był bez wątpienia najlepszy zlot STP w historii :)

Jakby ktoś miał filmy z rozdania nagród to byłbym wdzięczny za podrzucenie
Obrazek
Awatar użytkownika
morris
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 31 gru 2007, 00:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Kraków

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: morris »

Zdaje się, że integracja była w tym roku lepsza, ze względu na blokowe zakwaterowanie.
Poza tym na paintball jechaliśmy "skompresowani" - była integracja w autach?
Tutaj z kolei moje podziękowanie dla gości z Niemiec którzy mnie wieźli.

Przy okazji,
Dziś rano Krzysztof wyglądał na naprawdę wyczerpanego.
Powiedziałem, że ma najwięcej z nas wszystkich energii.
Zabrzmiało to jak żart, ale nikt z nas nie miałby tyle sił co Krzysztof,
by zorganizować takie wydarzenia i atrakcje.
Szacunek.
Awatar użytkownika
lehu
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 869
Rejestracja: 27 kwie 2012, 19:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 526724
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Pruszków

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: lehu »

Krzychu naprawdę odwalił kawał dobrej roboty w tym roku i postawił poprzeczkę wysoko. Miałem z początku obawy co do tego że nie ma domków a są pokoje, ale na szczęście efekt był zupełnie odwrotny :D. Tor rewelacja, szkoda że nie mogłem sroką przyjechać, muzea też ciekawe, a paintball był strzałem w dziesiątkę.
Trochę moich fotek.
https://photos.app.goo.gl/o05nkjaAWCbb6YSC3
Obrazek
mój srok http://scirocco.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=65753
VW Scirocoo BLOS 16V KR
Ford Mondeo MK3 2.2 TDCI
Opel Corsa B 1.5 TD
Awatar użytkownika
Swistak
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:35

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: Swistak »

Qrde, a mi się nadal wydaje, że jestem na zlocie :mrgreen:
Awatar użytkownika
BWolf16V
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 428
Rejestracja: 19 sty 2017, 13:22
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LDZ

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: BWolf16V »

hej :) co prawda bylem tylko na torze lodz ale bylo MEGA :)) mam ponad 550zdjec do retuszu troche mi to zajmie lecz obiecuje podeslac linka do galerii :))
mega milo bylo mi poznac te kilka osob ktore udalo mi sie gdzies w tlumie rozpoznac :))) dziekuje Spirit za mile pogaduszki :))
dziekuje bracia Grzybki - widzimy sie wkrotce :)) milo tez bylo zobaczy dawno - LATA SWIETLNE - nie widziane twarze :)))
i jeszcze jedno Krzys naprawde ja wiem ile pracy czasu i poswiecenia potrzeba do organizacji zlotu ... naprawde PELEN SZACUNKU I UZNANIA jestem dla Ciebie :))))
przykro mi ze nie moglem byc Sroczka i wiecej niz tylko na torze ale moze za rok ;))
gratulacje dla wszystkich bo naprawde az lezka w oku sie krecila kiedy widzialem pelen parking Scirocco .... dawno nie bylem tak w srodku szczesliwy :))
ps. Majkel ... nie ma bata jedziesz ze mna na najblizsze wyscigi bo naprawde marnujesz sie chlopaku w tych wyscigach z pod swiatel :D :D :D
VW Scirocco Mk1 '75 1.5 -> 1.8EX // było
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 DX LPG // było
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 16V US // było

--
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 16V (projekt #ClassicCup) // jest :twisted:
Awatar użytkownika
engel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 546
Rejestracja: 03 gru 2007, 19:22
Model: Scirocco I
Numer GG: 3846001

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: engel »

Cze wszystkim nie lubia pisać więc krótko
Dzięki wszystkim za zajeb....... spotkanie i Krzysiowi za organizacje tej balangi
Mam nadzieję ze na seansie filmowym się nie nudziliscie mimo drobnych usterek technicznych
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok
SCIROCCO MK1 '77
SCIROCCO MK2 '81 było
SCIROCCO MK2 :)
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: vega »

Tak się zastanawiam, co napisać, bo mam potok myśli w głowie i nie potrafię chyba tego ułożyć w słowa 😀 Jeszcze żyje tą zlotową chwilą😊 Krzychu, wielkie dzięki za wspaniały zlot. Z roku na rok jest co raz lepszy i sam sobie stawiasz co raz wyżej poprzeczkę. Dziękuję Ci bardzo, bo było wspaniale i trwaj w tym dalej , i organizuj, tak jak obiecales, bo nie wyobrażam sobie roku bez zlotu Scirocco. Chcę Wam wszystkim Kochani podzękować za oddanie głosów na moja Kanarke 😚😚😚 Dziękuję, nie spodziewałam się, że zdobędzie pierwsze miejsce.Jestem szczęśliwa i wzruszona 😚😚😚 Dziękuję i do zobaczenia za rok 😀
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: scirorider »

Kochani !

Ja tu jeszcze dobrze do siebie nie doszedłem po zlocie a przede wszystkim po otrzymaniu tak wspaniałego prezentu i tak wspaniałej pamiątki a tu już tyle wpisów :) TO JA WAM DZIĘKUJĘ ! Za to że tak licznie znowu przybyliście, za dobrą zabawę, za świetne przejazdy konwojem i za to że jesteście, bo z takimi ludźmi u boku te auta i ta pasja mają sens, nie mówiąc już o organizowaniu kolejnych zlotów! Uwierzcie mi, że motywacja na przyszły rok jest naprawdę potężna :) czy będzie lepszy niż tegoroczny ? Tego nie wiem ale na pewno będzie inny i mam nadzieję, że równie ciekawy :) Bardzo wam jeszcze raz wszystkim dziękuję, a uczucie szczęścia jakie doznałem podczas wręczenia mi przez Elę wspaniałego prezentu / pamiątki jaką dla mnie z wielki trudem stworzyliście pozostanie w mojej pamięci do końca życia, nawet nie znajduje słów które mogły by opisać to wspaniałe uczucie, naprawdę niespodzianka wam się udała na 150% ! TO WAM SIĘ NALEŻY WIELKI SZACUN !

Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki dla wszystkich, jesteście wspaniali ! Do zobaczenia w przyszłym roku na 11 tym zlocie ;) wypatrujcie już mikołaja przez okno :)

pozdrawiam i ściskam
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: scirorider »

P.S. mam jeszcze jedną niespodziankę dla Was, a mianowicie nasz zlot ma być obszernie na pamiątkę opisany w czerwcowym numerze VW Trends ! MIXON potrzebne twoje zdjęcia ! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: spirit »

Z biegiem lat Krzysiu organizujesz nam coraz lepszą zabawę, liczę na to że dalej będę brał w tym udział. Podziękowania również dla Maria i Nosu że pozwolili mi kierować ich autami, nawiasem mówiąc miałem sporego pietra wsiadając za kierownice ich Scirocco. Już nie mogę się doczekać spotkania w przyszłym roku.

P.S Można prosić o wrzucenie rodzinnego zdjęcia.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: X zlot Scirocco - Rochna 2018 - zdjęcia, filmy, relacje

Post autor: L.W!z »

Byłem krótko i gościnnie ale zobaczenie wszystkich po latach przysporzyło mi wiele radości. Dzięki za rozmowy i oby do dłuższego zobaczenia za rok!!!
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ