ZLOT Karłów 2017 -informacje

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: scirorider »

Dzień Dobry wszystkim :)

jak zapewne już wiecie, za tydzień i troszkę rozpoczyna się IX zlot :)

Szczerze ? Już się nie mogę doczekać jak się znów wszyscy spotkamy... mam nadzieję, że wy również macie takie uczucie :)

Kilka ważnych informacji poniżej :

DOJAZD : - https://goo.gl/maps/pKGBBMJMZup - najlepsza droga dojazdowa, jeśli chodzi o nawierzchnię...ewentualnie przez Kudowę Zdrój, reszta na własne ryzyko ! W Karłowie wypatrujcie znaku 53 :)

PRZYJAZD: przyjeżdżać na miejsce można od 12.00 , jednak może być sytuacja , że dany domek nie będzie jeszcze w pełni posprzątany i trzeba będzie chwile poczekać.

SKLEP : w pobliżu placu mamy to : https://www.google.pl/maps/uv?hl=pl&pb= ... EQpx8IdjAK
Natomiast patrząc na godziny otwarcia to kiepsko to widzę, będę jeszcze rozmawiał z właścicielką czy późnym popołudniem będzie możliwość otwaracia sklepu. Należy jednak pamiętać, że miejscowość Karłów ma 8 stałych mieszkańców ;) W razie czego najbliższe sklepy w Radkowie lub Kudowie Zdrój.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ ? - Na pewno wygodne sportowe buty do chodzenia po górach, ciepłe ubrania do miast podziemnego, tam w lato jest kilka stopni ! Coś na deszcz w razie jak by na nas Raftingu złapał! Dobry humor a reszta już sami wiecie ;)

ZASIĘG - Niestety albo i stety, jesteśmy na terenie parku narodowego i z zasięgiem telefonicznym jest słabo, ale chyba jak co roku ;)

CISZA NOCNA W PARKU z uwagi że jesteśmy w parku, obowiązują nas w tym roku pewne zasady, DJ będzie za specjalnym pozowolewniem grać do 2.00 w nocy dla nas, natomiast prośba aby po tej godzinie, nie odpalać samochodów, nie puszczać muzy z Car Audio itp.

WYŻYWIENIE - śniadania jak zwykle w cenie, będzie szwedzki stół, w czwartek po zwiedzaniu podziemnego miasta, możliwość zjedzenia obiadu domowego na miejscu. W piątek po Raftingu będzie na nas czekał żurek z chlebem (w cenie ;) ) w sobotę można pojechać do Kudowy lub Radkowa albo po prostu grillować. Będzie jak co roku centralne miejsce gdzie będzie co wieczór ognisko. Grill we własnym zakresie.

BENYZNA - jak co roku będziemy naszymi maleństwami trochę jeździć więc prośba aby przyjechać zatankowanym samochodem na zlot, ponieważ nie będzie w czwartek rano czasu aby zatankować auta, nie będzie też żadnego postoju na stacji, a po drodze to i nawet ze stacją będzie kłopot :)

KIEDY PRZYJECHAĆ JAK CHCE SIĘ WYBRAĆ NA JEDEN DZIEŃ - Najlepszym dniem będzie sobota, od godziny 15.00 powinniśmy być już na ośrodku, chyba że ktoś będzie chciał przyjechać z piątku na sobotę (spanie we własnym zakresie gdzieś w pobliżu ośrodka - nie ma możliwości spania pod namiotem!) wtedy najlepiej telefon do mnie.

Zapomniałem dodać, że na ośrodku tam gdzie są śniadania znajduje się również restauracja, gdzie możecie smacznie i tanio zjeść pyszny obiad lub kolację i wypić zimne piwko ! :)

Restauracja otwarta jest do 21.00 :)


O rzeczach oczywistych, jak na przykład papier toaletowy, śpiwory (chociaż w domkach pościele są, to uważam że zawsze na wszelki wypadek warto mieć ze sobą) to już nie piszę...

W razie gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania to zapraszam na maila lub telefonicznie.

Pozdrowienia i do zobaczenia za tydzień ! :) :twisted: :mrgreen: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 01 cze 2017, 13:21 przez scirorider, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
gti69
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 248
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:00
Model: Scirocco II
Numer GG: 273886

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: gti69 »

Dzieki za info odnosnie przyjazdu na jeden dzien. Na dluzej nie dam rady a wlasnie mialem pytac kiedy najlepiej a tu BUM! Info dostepne ;)

Kiedy robicie glosowanie na najladniejsze auto zlotu? Nie to zebym swoja niedopieszczona dwojke pchal do startu ale moze namowie syna mojego kuzyna zeby sie wybral Sciro na czarnej blaszce, w rodzinie od nowosci chyba, a noz sie komus spodoba :)

Pozdrowienia i mam nadzieje do zobaczenia!
VW SCIROCCO GT2 '92 ABF -LHD
VW SCIROCCO GTX '84 ABF -RHD
VW SCIROCCO MK1 '78 -LHD
VW SCIROCCO Scala '91 -RHD
VW SCIROCCO GT2 '89 RHD
HONDA ACCORD AERODECK 2.0 '87 -LHD
AUDI A8 4.2 Quattro '96 -RHD
PORSCHE 924 '81 - LHD
PORSCHE 944 '84 - RHD
Były:
BMW 320 Coupe E36 '94
BMW 325 Coupe E36 '94
JAGUAR XJ6 3.2 '93
JAGUAR XKR 4.0 '98
VW CORRADO 16V '91
JAGUAR XJ6 2.9 '87
VW SCIROCCO Scala '91
VW GOLF MK3 GTI 16v
Audi A4 Avant 2.8 '98
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: scirorider »

Siemanko,

powiem, tak sobota jest taka najbardziej luźna, jak przyjedziecie od rana to możecie śmiało z nami jechać na błędne skały i tam na parkingu wystawić swoje auto , numerek auta ode mnie dostaniecie i autko w głosowaniu normalnie będzie brało udział ! :)

Tak więc do zobaczenia ! :)

UWAGA ! BARDZO WAŻNA INFORMACJA!

rozmawiałem właśnie ze sklepem który jest dosłownie na przeciwko ośrodka i:

będzie miał dla nas czynne do godz. 19!!!!!

Sklep jest zaopatrzony we wszystko oprócz :

- papierosów
- mięsa na grilla (kiełbaski na grila ponoć są)


Pozdrowienia i do zobaczenia !!!!
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: kostrzyk »

a bez laktozowe late z mlekiem sojowym też dostane w sklepiku, oraz wegańskie tofu wędzone w przyprawach na grilla, no bez tego nie wyżyje.
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: scirorider »

kostrzyk pisze: 01 cze 2017, 13:18 a bez laktozowe late z mlekiem sojowym też dostane w sklepiku, oraz wegańskie tofu wędzone w przyprawach na grilla, no bez tego nie wyżyje.
Dla ciebie wszystko :) :lol: :side:
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: kostrzyk »

a jakieś fifirifi na ośrodku dostępny?
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: scirorider »

nic mi o tym niewiadomo, więc będziecie mieli weekend bez FB :)

kto wytrzyma ? :P
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZLOT Karłów 2017 -informacje

Post autor: kostrzyk »

akurat na tym nie zależy, oby chociaż zasięg telefonu był.
Obrazek
ODPOWIEDZ