VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: scirorider »

@Spasiony

to może pozwól że się wypowiem jako oragnizator tego zlotu na twój temat...ponieważ widziałem cię jak przyjechałeś i jak wysiadłeś z dziewczyną i dwoma kumplami z auta i zacząłeś chodzić po ośrodku, ale jak byś nie zdołał zauważyć akurat trwał konkurs, bo chyba nie sądzisz że nacodzień na ośrodku ktoś rzuca altenatorem ?? :P więc zamiast spytać kogo kolwiek o mnie i przyjść się przywitać i się przedstawić bo z widzenia niestety nikt cię nie zna i nie jest wróżką żeby wiedzieć że ty to ty, to przemieszczaliście się incognito i szybciej zniknęliście niż przybyliście...a ja akurat nie mogłem się ruszyć...

bardzo cię przepraszam że nie czekałem 4 dni pod bramą z otwartymi ramionami, a bo może spasiony przyjedzie...powitanie zlotowiczów odbywa się w środę, a każdy normalny który przyjeżdża w innym terminie, jak na przykład wind w tym roku albo kamil czy też Manek i wielu wielu innych, po prostu podchodzi i się wita...

no ale cóż pierwszy raz byłeś na zlocie, tak więc nie mam ci tego za złe, następnym razem zaanonsuj że planujesz przyjechać to będziemy czekać z kieliszkiem szampana i miseczką kawioru...a tak naprawdę to zapisz się następnym razem normalnie od środy, zapoznasz się ze wszystkimi przez 4 dni i już wtedy na pewno nikt cię nigdy nie przeoczy.... :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku mam nadzieję....

Krzysiek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: Kamil »

O kurde :) temat, który pamiętam z forum corrado, jak jeszcze tam zaglądałem...
Każda zbiorowość o charakterze "klubu" w końcu przez to przejdzie, widzę :D. Jak się grupa trochę zgra, to się zaczynają takie akcje.
Myślę, że na problem trzeba spojrzeć z dwóch stron: primo, od strony przyjeżdżającego po raz pierwszy - widzi zgraną grupę, Engela żartującego przy mierzeniu rzutów (skoro było to w trakcie konkurencji), towarzystwo rzucające głupie komentarze, wszyscy się bawią i co? Ma podejść i rzucać takie same komentarze? Wszyscy na niego spojrzą jak na kosmitę, na zasadzie "kto ty w ogóle k... jesteś?". Rozumiem, że ciężko może być to przełamać.

Z drugiej strony, z perspektywy pozostałych zlotowiczów i organizatora, tak jak mówią wyżej, przecież nikt nie rozłoży czerwonego dywanu, nie będą grały fanfary, nie będzie confetti i sztucznych ogni. I nie obskoczy nowego zlotowicza tłum oglądając "zjebanego SWAPa" i "oryginalny Fahrzeugbrief z pięknymi znakami wodnymi z 28.05.1986", bo tak naprawdę "kto ty k... jesteś?". A odpowiedzią na pytanie "kto ty k... jesteś?" jest przedstawienie się i przywitanie, chociaż z jedną - dwoma osobami, może by dalej jakoś poszło?

Kolego Spasiony, jak przychodzisz na imprezę do znajomego znajomego, którego nie znasz, nie zapowiadając się wcześniej, to też czekasz, aż Cię będą witać chlebem i solą, czy się witasz, przedstawiasz i mówisz, że wprawdzie nikt nie wiedział, że wpadniesz, ale taka fajna impreza, to pozwalasz się sobie wprosić? Jako ciekawostka dodam, że kolega od białego samochodu na żółtych blachach - przepraszam, nie potrafię przypisać nicka :P, dał sobie radę, zaaklimatyzował się, był, gadał, pił piwo (chyba :P) i było spoko.

Ja to się witałem ze starymi znajomymi w większości, więc miałem łatwiej ;). Pozostawiam do przemyślenia, bo moja konkluzja jest taka, że z grubsza mamy na zlotach wciąż ten sam skład, który się sukcesywnie zmniejsza, ale nowych twarzy jest stosunkowo niewiele.

Ot takie poranne przemyślenia. Aaa tak w ogóle to dzięki za tę sobotę, fajnie było znów się spotkać i pogadać, wprawdzie na krótko i bez samochodu, ale cóż, może następnym razem nadrobię.
Pzdr :)
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: scirorider »

Nic dodać nic ująć Kamil ! :)

pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: Spasiony »

Myślałem że grubiej pojedziecie ale wyszło ok. Wjazd zrobiłem i dowiedziałem od miłego Pana że gdzieś tam jest organizator ( śpi , leży, rzuca altkiem, mierzy - piknik). Żale są oczywiście ale czerwonych dywanów nie wymagam więc darujcie sobie takie wycieczki. Zapowiedziałem się wcześniej na forum że coś blisko to może podjadę ( bez echa , chętnie poznamy forumowicza ). Nie wejdę w hermetyczne środowisko bez pomocy z zewnątrz. Chciałem zobaczyć samochody takie które uwielbiam i zobaczyłem. Dla mnie wyjazd był udany.
Pozdrawiam
MK II 1986 2.0 16V blau
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: rafaolo »

Nie wejdę w hermetyczne środowisko bez pomocy z zewnątrz
Panie zaszalałeś tym tekstem :) uwierz że nie jesteśmy hermetyczni tylko otwarci na nowe twarze ,dla przykładu pojawił się w zeszłym roku człowiek jedynka i został obskoczony zagadany -tylko podszedł wpierw i zagadał :) taki detal ot co :) pozdrówka i bez spiny :)
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: Spasiony »

Ja się nie spinam. Mówię co myślę a że czasami komuś to nie pasuje to nie mój problem :)
MK II 1986 2.0 16V blau
dziobak66
Początkujący
Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2010, 14:12
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: dziobak66 »

Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: vwbounty »

Spasiony pisze:. Żale są oczywiście ale czerwonych dywanów nie wymagam więc darujcie sobie takie wycieczki. Zapowiedziałem się wcześniej na forum że coś blisko to może podjadę ( bez echa , chętnie poznamy forumowicza )
Sam sobie zaprzeczasz, niby czerwony dywan nie a jednak po chwili w tym samym nawet zdaniu :wink: , mogles zadzwonic do organizatora jak ci sie nawet podejsc nie chcialo, zebralby lud na pole, pierdolnol przemowienie ze kolega Spasiony przyjechal na chwile bo mial pare kilometrow zeby wpasc, wszyscy bili by brawa i bylbys szczesliwy :D
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
Swistak
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:35

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: Swistak »

Nareszcie jakieś foty :-)
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: VIII Międzynarodowy zlot w Polsce 2016

Post autor: Spasiony »

vwbounty pisze:
Spasiony pisze:. Żale są oczywiście ale czerwonych dywanów nie wymagam więc darujcie sobie takie wycieczki. Zapowiedziałem się wcześniej na forum że coś blisko to może podjadę ( bez echa , chętnie poznamy forumowicza )
Sam sobie zaprzeczasz, niby czerwony dywan nie a jednak po chwili w tym samym nawet zdaniu :wink: , mogles zadzwonic do organizatora jak ci sie nawet podejsc nie chcialo, zebralby lud na pole, pierdolnol przemowienie ze kolega Spasiony przyjechal na chwile bo mial pare kilometrow zeby wpasc, wszyscy bili by brawa i bylbys szczesliwy :D
Aaaaaa. To już wiem gdzie błąd :) . Wpadam na zlot ( rano jeszcze nie wiedziałem że na niego pojadę lecz wtedy gdy Szeroki "zagadał" ), robię rundę po osiedlu i trochę dalej w celu sprawdzenia czy wszystko działa. W międzyczasie pojawiają się pasażerowie. Mówię wóz albo przewóz. Dojadę. Nie ma co mówić jak już się mówiło że będę a co gdy Szeroki padnie ?. Szeroki nie padł jak to on bo w trasie nigdy nie zawiódł ( nie w ten sposób żeby nie opanować ). Z duszą na ramieniu czy wrócę bo mam "parę kilometrów" ( Czeladź ) wpadam na imprezę. Resztę już znacie

Podchodzę do organizatora którego nie znam, zbieram Lud na polu , pierdolnę przemowę i kącikiem ust uśmiechnę się że doceniony był mój trud :D. Wszyscy bili brawa ;]

Przybyłem, przemknąłem, oddaliłem się :)

Proszę o nie rozwijaniu tego tematu i będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam,
Spasiony
MK II 1986 2.0 16V blau
ODPOWIEDZ