zniżka na klasyka

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Siemens
Początkujący
Początkujący
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 3698328
Lokalizacja: Łódź

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Siemens »

Ja podbije na pewno temat tylko teraz siedzę i working workig wiec czasu brak :)
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: zniżka na klasyka

Post autor: L.W!z »

A z łodzi jesteś??;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: zniżka na klasyka

Post autor: scirorider »

L.W!z pisze:Wszytsko to brzmi tak pięknie że mam ochotę wyć do księżyca;]

A tak na serio...Łódzla grupa! Ma ktoś ochotę przetrzeć szlaki?;]
Szlak już dawno przetarty, zapisz się do automobilklubu łódzkiego, niestety członkowstwo na rok kosztuje albo 100 albo 120 PLN, wyrabiasz kartę, idziesz do PZU albo miła Pani przyjeżdża do ciebie do domu i ci wypisuje ubezpieczenie z dodatkową 70% zniżką.

Jeśli chodzi o assistance to o tym nic mi nie wiadomo...

pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: zniżka na klasyka

Post autor: vega »

Byłam dzisiaj podpytać w PZU jak to wygląda i faktycznie badzo się to opłaca, ponieważ te 70% liczone jest od sumy końcowej składki, nie wyjściowej. Tak,więc po tej zniżce będę płaciła 120 zł rocznie :) Dzwoniłam przed chwilą do Automobilclubu łódzkiego i przemiły pan poinformował mnie, że wpisowe jednorazowo kosztuje 150 zł, a składka roczna to na dzień dzisiejszy wynosi 85 zł. Niestety, nie ma możliwości wpisania sie do klubu inną drogą , niż tylko i wylącznie osobiście. Szkoda. No ale będę miała pretekst, aby odwiedzić Łódź :wink:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Siemens
Początkujący
Początkujący
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 3698328
Lokalizacja: Łódź

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Siemens »

vega pisze:Byłam dzisiaj podpytać w PZU jak to wygląda i faktycznie badzo się to opłaca, ponieważ te 70% liczone jest od sumy końcowej składki, nie wyjściowej. Tak,więc po tej zniżce będę płaciła 120 zł rocznie :) Dzwoniłam przed chwilą do Automobilclubu łódzkiego i przemiły pan poinformował mnie, że wpisowe jednorazowo kosztuje 150 zł, a składka roczna to na dzień dzisiejszy wynosi 85 zł. Niestety, nie ma możliwości wpisania sie do klubu inną drogą , niż tylko i wylącznie osobiście. Szkoda. No ale będę miała pretekst, aby odwiedzić Łódź :wink:
Bardzo dobre wieści, czas w kwietniu będę musiał znaleźć bo przy kilku autach oszczędność będę mieć liczną w setkach :) Pozostaje tylko rozejrzeć się za sekcją zabytków :)
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Ruszowy »

Siemens pisze:Pozostaje tylko rozejrzeć się za sekcją zabytków :)
chyba youngtimerów. Np w wrocławiu zabytek to powyżej 50lat ;P
Vega, moze3sz popytac w innych miastach, w wrocławiu nie ma wpisowego, jest składka roczna 60PLN, i tak to prawda PZU daje dodatkowe 70% zniżki. Oczywiście zniżka przysługuje za bezszkodową jazdę.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: zniżka na klasyka

Post autor: vega »

Ruszowy pisze:
Siemens pisze:Pozostaje tylko rozejrzeć się za sekcją zabytków :)
chyba youngtimerów. Np w wrocławiu zabytek to powyżej 50lat ;P
Vega, moze3sz popytac w innych miastach, w wrocławiu nie ma wpisowego, jest składka roczna 60PLN, i tak to prawda PZU daje dodatkowe 70% zniżki. Oczywiście zniżka przysługuje za bezszkodową jazdę.
Andrzej, a czy we Wrocławiu można zapisać się do klubu nie będąc tam osobiście ? Można wysłać dokumenty mailem , faksem, kurierem itp ? Dobrze by było, aby była taka możliwość, bo czas to pieniądz... A do Łodzi i Wrocławia mam prawie tyle samo kilometrów. Fajnie,że we Wrocku nie ma wpisowego i składka roczna jest mniejsza, bo jak policzyć, to oszczędziłabym więcej, niż rejestracja w PZM w Łodzi i sama jazda tam, i z powrotem. Bo dopiero zwróciło by mi się to wszystko w następnym roku. Ale, tak czy siak i tak się opłaca, bo w kolejnych latach opłaty będą o wiele,wiele mniejsze, mając te 70% zniżki :)
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Ruszowy »

vega pisze:czy we Wrocławiu można zapisać się do klubu nie będąc tam osobiście ? Można wysłać dokumenty mailem , faksem, kurierem itp ?
Niestety muszę Cię odesłać do osobistego zapytania. Klub sparta Wrocław 071 324 10 37. biuro@sparta-wroclaw.pl, polecam dzwonić koło 16 bo w piątki siędzą chyba od 15 do 20. Jeżeli zgodzą się na zapisanie Cię do wrocławskiego klubu, pomogę ci z papierkami, bo to społecznicy więc normalne zasady dostarczania papierów kurierem nie wypalą ;). Najwyżej oddasz mi za znaczki ;)
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: zniżka na klasyka

Post autor: vega »

Ruszowy pisze:
vega pisze:czy we Wrocławiu można zapisać się do klubu nie będąc tam osobiście ? Można wysłać dokumenty mailem , faksem, kurierem itp ?
Niestety muszę Cię odesłać do osobistego zapytania. Klub sparta Wrocław 071 324 10 37. biuro@sparta-wroclaw.pl, polecam dzwonić koło 16 bo w piątki siędzą chyba od 15 do 20. Jeżeli zgodzą się na zapisanie Cię do wrocławskiego klubu, pomogę ci z papierkami, bo to społecznicy więc normalne zasady dostarczania papierów kurierem nie wypalą ;). Najwyżej oddasz mi za znaczki ;)
O,super by było :) To jutro do nich zadzwonię i dam znać. Dzięki za namiary i dobre chęci :)

-- piątek, 7 mar 2014, 21:54 --

Dzwoniłam dzisiaj do Sparty i mam bardzo dobrą wiadomość. Można wpis załatwić korespondencyjnie. :) Na dniach, na adres mailowy dostanę formularz zgłoszeniowy i wszystkie dokumenty potrzebne do wpisu wyślę pocztą. Super sprawa. :D
Wyrobienie legitymacji trwa miesiąc, ale dają zaświadczenie,że należy się do klubu i to wystarczy do zniżki w PZU.
Moje ubezpieczenie kończy się w kwietniu, więc czasu na zmianę polisy jest mało, ale dzięki temu zaświadczeniu zdążę wszystko załatwić i parę stówek w kieszeni zostanie, które oczywiście przeznaczę na moje scirocco. :)

Andrzejku, dzięki za te namiary, warto było tam zadzwonić i porozmawiać. Stawiam Ci dobrego browarka na zlocie. :D

Szkoda,że wcześniej tego nie załatwiłam, bo opłacałam OC po normalnej cenie mimo,że autem nie jeździłam od prawie 4 lat... ( z wiadomych przyczyn... :roll: )

Jeżeli więc macie auta 25+ i nie mieliście kolizji w ostatnim roku, i nie macie czasu, aby załatwić taką sprawę osobiście,to dzwońcie do Sparty we Wrocławiu :)
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: zniżka na klasyka

Post autor: L.W!z »

A mogę się tam zapisać mieszkając i będą zameldowanym w Łodzi?
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: zniżka na klasyka

Post autor: vega »

L.W!z pisze:A mogę się tam zapisać mieszkając i będą zameldowanym w Łodzi?
Pewnie,że tak :) Zadzwoń do nich :-) Deklarację już dostałam, wystarczy tylko wypełnić, wysłać, wpłacić 60 zł na konto i sprawa prawie załatwiona. Jak wcześniej napisałam, na wyrobienie legitymacji czeka się troszkę, ale wystawiają zaświadczenie o przynależności do klubu. Mogę rozesłać deklaracje gdyby ktoś potrzebował. Jak coś, to piszcie na maila vega.beczka@gmail.com.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Konopia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 313
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:36
Model: Scirocco II
Lokalizacja: NGI

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Konopia »

Fajna sprawa ;)
Czy można się do nich zapisać bez dzwonienia? :P
No i czy, jak już będę miała tą legitymację, to mogę pójść do PZU i zwrócą mi część pieniędzy za ten rok? Czy to działa przy podpisaniu kolejnej umowy?
Scirocco mkII 1,8 DX 1987r. - R.I.P
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: zniżka na klasyka

Post autor: atosss007 »

Nikt CI raczej nie zwróci różnicy przy zawartej wcześniej umowie. Przed opłaceniem kolejnej składki się takie rzeczy załatwia
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: zniżka na klasyka

Post autor: L.W!z »

atosss007 pisze:Nikt CI raczej nie zwróci różnicy przy zawartej wcześniej umowie. Przed opłaceniem kolejnej składki się takie rzeczy załatwia
Chyba że umowa była podpisana w ciągu ostatnich 30 dni. Wtedy CHYBA jest szansa odkręcenia. Ja anulowałem sobie OC w zeszłym roku po dwóch miesiącach i nie musiałem płacić całości a tylko za te dwa miechy. Ale wydaje mnie się że nie zwrócą Ci skoro już zostało to zapłacone (jak pisze Atosss).
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Konopia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 313
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:36
Model: Scirocco II
Lokalizacja: NGI

Re: zniżka na klasyka

Post autor: Konopia »

Ok, tylko tyle chciałam wiedzieć ;) Dzięki :)
Scirocco mkII 1,8 DX 1987r. - R.I.P
ODPOWIEDZ