Scirocco TOP 10

Forum dyskusyjne STP.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Scirocco TOP 10

Post autor: atosss007 »

Czytając wypowiedź VOO w temacie snipera przyszedł mi do głowy pewien pomysł. A co by było gdyby ...
Stworzyć na STP jakąś nową zabawę ? Coś na zasadzie połączenia fotki z facebookiem, gdzie raz w miesiącu każdy forumowicz mógłby oddać głos na jego zdaniem najładniejsze auto. Można by to połączyć z późniejszym wyborem zdjęć do kalendarza gdzie wtedy wszyscy głosują na najlepszą fotkę scirocco. Kamil Ty jako głowa STP ( nie pomijając oczywiście innych " zielonych " ) moglibyście stworzyć na przykład jakąś zakładkę gdzie na głównej wyświetlałyby się wyniki miesięcznego zestawienia głosów wraz z fotkami poszczególnych projektów. Oczywiście to tak w formie pytania, bo od strony technicznej nie wiem jak coś takiego zrobić. Co Ty i reszta forumowiczów na to ? Ja ze swojej strony mógłbym wesprzeć taką myśl od strony finansowej, gdyby wiązało się to z przebudową strony czy coś :wink:
Dużo projektów, dużo forumowiczów więc i zdania pewnie są podzielone. TOP 10 byłoby czymś co na pewno dawałoby dodatkową motywację przy naszych projektach. Tu jest wiele dodatkowych możliwości, o które można ten pomysł rozbudować. Co wy na to ?
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Fiber »

Ja widzę jeden główny problem zrobienia fotka.pl scirocco edition.

Jak chcesz zrobić zdjęcie sciro z dziubkiem w lustrze, w toalecie? :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Kamil »

fiber :D

ale to mialyby byc jak rozumiem nasze zdjecia? a myslisz, ze zbierze sie wiecej niz 10 zdjec miesiecznie do zrobienia top 10? :) nie do konca obczajam idee, musze to przetrawic ;)
ale mialby byc to top 10 zdjec, czy top 10 samochodow? bo to czesto sie rozmija ;)
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Sołtys »

Problem jest zebrać większość aby głosowała raz w roku na kalendarz a tu mieliby co miesiąc to robić ... chyba nie wypali ten pomysł. Co do czegoś na wzór fotki to kiedyś była ogólnie dostępna galeria scirocco (nie mogę sobie teraz przypomnieć adresu) i chyba tam można było jakieś oceny zostawiać, poza taką galerią jest np. PolskaJazda
Taki pomysł funkcjonuje na forum Nissana i tam zapał był przez dwa miesiące a teraz to jak się dwie fotki w temacie na miesiąc pojawią to sukces.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: atosss007 »

No cóż ... chyba nie wszyscy przyczaili idee stworzenia czegoś takiego. To nie chodzi tylko o stworzenie bazy zdjęć dla nas samych, ale także możliwość późniejszego wybory zdjęć z całej bazy do kalendarza, gdzie odbywałoby się głosowanie. Gdyby kilka osób z forum, zamieszkałych, lub mających kontakty za granicą rozpowszechniłaby akcję na większą skalę, moglibyśmy mieć zbiór całkiem ciekawych propozycji do kalendarza. No chyba że zamykamy się całkowicie na ludzi z za granicy. Ale z drugiej strony mamy martwą strefę english zone, w której to napisałem ostatni posta dawno temu i od tamtej pory nastała niczym nie zmącona cisza. To nie jest propozycja na 5 minut zapału stworzenia czegoś większego. To propozycja połączenia Kilku wątków i stworzenia czegoś ciekawszego. No ale może przejdźmy do konkretów ...
Dofinansowanie kalendarza na pewno zachęciłoby nas wszystkich w oddawaniu głosów na najciekawsze projekty i zdjęcia. Dodatkowa nagroda na zlocie też za pewne byłaby mile widziana. Organizujemy międzynarodówki. Krzysiu co prawda ma teraz więcej obowiązków no bo wiadomo, ale na pewno w porozumieniu i komitywie możemy coś ciekawego zainicjować. No kwestia jest tylko jedna ... "chcieć ".
Emil ... to że nie zaszczepiło się na innych forach to nie oznacza że nie zaszczepi się tutaj.
Kamil ... na gg wyjaśnię Ci wszystko czego nie napisałem tutaj a na pewno Cię zainteresuje :wink:
Tak jak napisałem wcześniej to byłaby trochę większa akcja zorganizowana, do której to z chęcią na pewno dołączy Obar. Za pewne też się wypowie jak tylko odzyska połączenie ze światem :twisted:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: L.W!z »

Fiber pisze:Ja widzę jeden główny problem zrobienia fotka.pl scirocco edition.

Jak chcesz zrobić zdjęcie sciro z dziubkiem w lustrze, w toalecie? :shock:

A co? masz za małą toalete? :P
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Fiber »

L.W!z pisze:
Fiber pisze:Ja widzę jeden główny problem zrobienia fotka.pl scirocco edition.

Jak chcesz zrobić zdjęcie sciro z dziubkiem w lustrze, w toalecie? :shock:

A co? masz za małą toalete? :P
W moim przypadku jest o wiele większy problem, i nie chodzi tu o toaletę, ani nawet o dziubek, czy lustro.

Nie mam sciro ;D

Przynajmniej w sensie "na chodzie" ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: L.W!z »

Z Twoim dziubkiem wygrasz bez sciro:P Można już głosować? 10pkt dla Fibera:)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: scirorider »

L.W!z pisze:Z Twoim dziubkiem wygrasz bez sciro:P Można już głosować? 10pkt dla Fibera:)

O k**wa on jeszcze żyje :shock: normalnie jak w filmie świt żywych trupów :lol:


Dobra koniec Off Topic....

Propozycja Michała jest całkiem intersująca, ale ja bym szedł raczej w strone założenia czegoś jak scirocco miesiąca....bo na TOP 10 to rzeczywiście może braknąć aut....i wtedy każde scirocco miesiąca trafia do kalendarza, a z tych co się nie udało jest dodatkowe losowanie na samochód z okładki :)

NIestety nie do końca pojmuje po co łączyć to z facebookiem.

A propos działu angielskiego to rzeczywiście brakuje zachęty dla obcokrajowców...ale wystarczyło by zrobić opcje angielską całej strony i było by po sprawie....
Obrazek
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: herbiasty »

A ja mam mała modyfikacje :)
Jak wiadomo jest kalendarz i to wg. mnie jest foto roku :) Takie TOP 12 8) bo taka prawda
I równolegle do tego, TOP 12 Projekt albo TOP 5 projekt, czyli nie foto a całokształt.
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: kostrzyk »

chyba za mało aktywnych projektów jest u nas aby robić jakieś top ten :D
Obrazek
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: vorph666 »

Jak dla mnie projekt lekko bez sensu... raz na rok wybór zdjęć do wystarczy. A amatorów zbierania ocen czeka jazda polska itp. Poza tym coś w tym guście możecie zrobić na stronie pejsbuka i robić rankingi na podstawie lejków. Ale ja się nie znam... dla mnie sens tego forum to głównie dział techniczny, giełda :D Ocena aut innych użytkowników kompletnie mnie nie podnieca
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: L.W!z »

herbiasty pisze:Jak wiadomo jest kalendarz i to wg. mnie jest foto roku :)
Apropo co z kalendarzem w tym roku?:)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Fiber »

A ta strona, o której Sołtys pisał, to nie było sc.aplus.pl ?

Przynajmniej tak mi coś świta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Scirocco TOP 10

Post autor: Sołtys »

W poszukiwaniu stronki z tymi zdjęciami co można było je oceniać przypomniało mi się jeszcze o jednej galerii http://www.scirocco.jpg.pl/
tylko teraz nie pamiętam loginu i hasła, które były podane nam wszystkim (chyba mam gdzieś zapisane na starym kompie to kiedyś poszukam :wink: )
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
ODPOWIEDZ