opowieść i o scirocco

Forum dyskusyjne STP.
Jari
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2012, 09:26

opowieść i o scirocco

Post autor: Jari »

witam,jestem tu nowy dzisiaj zarejestrowany i nie posiadam (jeszcze) vw scirocco. to dlaczego tu zapytacie,otóż dlatego:

chciałbym wejść w posiadanie VW Scirocco 2, dlatego że jest to pierwsze auto które samodzielnie prowadziłem w wieku 14 lat,nie bardzo szło ale... był rok 1990 i w naszym kraju aut zachodnich jeszcze nie było dużo. Wtedy to mój wujek sprowadził z Niemiec VW Scirocco ,pierwszy raz na oczy widziałem takie auto,od razu mnie urzekło a po przejażdżce ummmmmm. normalnie miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze jak wujek do nas przyjeżdżał to pucowałem to cacko na błysk :)
był to model z silnikiem 1.6l ,czerwony z roku 1981,miał te lampy z przodu takie 2 kwadraty jakby USA, i o ile dobrze pamiętam miał 4-biegową skrzynię biegów. Potem wujek go sprzedał i pojawiały się na ulicach przewaznie choinki z wieś tuningiem i tak jakoś wzięła mnie niechęć żeby kupić scirocco a czas leciał.....
Obecnie jestem w posiadaniu BMW X3 z 2005 roku a żona Mercedesa A-klasę i tak sobie pomyślałem że zacznę szukać takiego fajnego scirocco,najlepiej czerwonego,do pojeżdżenia sobie czasami dla przyjemności i powspominania początku mojej przygody z motoryzacją...
Dlatego jest ten mój wpis i zarazem prośba abyście pomogli mi w poszukiwaniu fajnego scirocco a może ktoś z was swój odsprzeda....,

w razie co piszcie najlepiej na mail jarekradecki@op.pl


pozdrawiam i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: opowieść i o scirocco

Post autor: vega »

Witaj.Ten wpis powinien się znaleźć w dziale "kupię".
Pozdrawiam
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: opowieść i o scirocco

Post autor: obar »

Widzę, że nowemu koledze bardzo zależy na kupnie autka. Też tak szukałem.
Jednakże posty w dziale o sroczkach z allegro i temat w dziale kupię wystarczy. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać to na pewno się odezwie, a swoją historię plus fotki zamieścisz w swoim temacie, który warto założyć po kupnie nowego nabytku.
Powodzenia w poszukiwaniach.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Zablokowany