Międzynarodowy Dzień Jazdy Klasykami -03 .06.2012

Forum dyskusyjne STP.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Międzynarodowy Dzień Jazdy Klasykami -03 .06.2012

Post autor: michalfree »

Kolejny już raz mamy jutro -tzn 3 czerwca taki fajny dzień -gdy klasyki i zabytki mają wręcz obowiązek bycia normaknie użytkowanym autem-po to byśmy wszyscy nacieszyli oczy i serducha.. :D

Zatem = jeśli będzie sucho - bezdeszczowo - Sroki wylatują ...

U mnie; jak narazie pogoda zapowiada się oki..zatem do zobaczenia na ulicach /trasach .

pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Dzień Jazdy Klasykami -03 .06.2012

Post autor: vorph666 »

michalfree pisze:Kolejny już raz mamy jutro -tzn 3 czerwca taki fajny dzień -gdy klasyki i zabytki mają wręcz obowiązek bycia normaknie użytkowanym autem-po to byśmy wszyscy nacieszyli oczy i serducha.. :D

Zatem = jeśli będzie sucho - bezdeszczowo - Sroki wylatują ...

U mnie; jak narazie pogoda zapowiada się oki..zatem do zobaczenia na ulicach /trasach .

pozdrawiam serdecznie

eee to dzisiaj nie jutro ... drive it day jest 2 czerwca :-)

mam jeszcze komentarz... .drive it day w weekend to pomysł w Polsce prosto z dupy pochodzący. Stoi w sprzeczności z koncepcją, która zakładała, że drive it day powinien mieć miejsce w dniu roboczym (pon-pt) - tak aby autem zabytkowym pojechać do pracy, coś załatwić na mieście lub na zakupy, a nie do kościoła lub na zorganizowany cruising po mieście. Użytkownicy zabytków i tak wyjeżdżają zazwyczaj tylko w weekendy, więc nie jest to dla Nich (Nas) dzień inny niż statystyczny weekend.

Ja preferuję hasło Drive It Day - Every Day!

Ale koniec narzekania.... Panowie siadajcie w sroki i zadajcie szyku w okolicy!!
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
ODPOWIEDZ