IV Międzynarodowy ZLOT SCIROCCO 2012 - szczegóły

Forum dyskusyjne STP.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Re: IV Międzynarodowy ZLOT SCIROCCO 2012 - szczegóły

Post autor: michalfree »

Świetni jak zwykle LUDZIE ;

niepowtarzalna atmosfera, nasze kochane sroczki ..( wszelakie... :lol: ); super pogoda, smakowite i z sukcesami( hehehe) zwiedzanie fabryki...warte grzechu, extra organizacja ( lepsza z roku na rok...fajnie)= mocny szacunek dla Krzycha ;bardzo wypasione domki :roll:

bezawaryjna i bardzo oszczędna jazda ( średnia ciut poniżej 7 l/100 km) + niezapomniany powrót z Sołtysem( kilkadzisiąt km nonstop 140 :P

+ odnalezione Sliczne Kąty... :D

i świetne wiśnie na gorąco z lodami , miętą i bita smietaną ( nie powiem gdzie haha; :side: :side: bo lubię znajdywać w okolicy zlotowej takie miejsca mniammm ....


cóż chcieć więcej...chyba zeby rok kolejny upłynął jak najszybciej... 8) 8) .


Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich ; i już tęskno za kolejnym...echhh ( ty;lko gdzie bedzie kolejny -pomęczymy chyba przyszłego Ojca Organizatora by dał lekki odpust i pozwolił Nam wybrać miejsce hihi / bo mimo uroku okolic mam już lekko dość płd-zach części Polski ).
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: IV Międzynarodowy ZLOT SCIROCCO 2012 - szczegóły

Post autor: spirit »

Wspaniale było się spotkać ze wszystkimi na zlocie, już nie mogę się doczekać przyszłorocznego zlotu. Mam nadzieję że uda mi się wtedy dojechać już sciro, niestety w tym roku odmówiło posłuszeństwa. Wielkie podziękowania dla Krzysztofa za zorganizowanie super imprezy, dziękuje również tobie Obar i twojemu pilotowi za odebranie mnie w piątek ze stacji w Wolsztynie i dostarczenie mnie na zlot. Dzięki Wind za odwiezienie mnie z powrotem do stolicy.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: IV Międzynarodowy ZLOT SCIROCCO 2012 - szczegóły

Post autor: scirorider »

Nie wiem czy w całej Polsce tak leje jak w Łodzi,


ale coś mi się zdaje że mieliśmy w tym roku duuużeeee szczęście z pogodą :) Nawet w Niebie są fanami Scirocco ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
wind
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 502
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II

Re: IV Międzynarodowy ZLOT SCIROCCO 2012 - szczegóły

Post autor: wind »

pogoda na złocie była super, to fakt :-) kolory na zdjęciach wręcz wylewaja się a w niedzielę słońce nie dawało tak po oczach.

dziś w wawie lało ostro, ale już przeszło :-)
Scirocco mkII, Zender Z400, 1.8 20VT
ODPOWIEDZ