Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Forum dyskusyjne STP.
Snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 18 sie 2008, 01:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 10617651

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Snajper »

Witam

Z wykształcenia Monter sieci tele-kom . Specjalizacja centrale Alcatel , Slican , Bosch .
Aktualnie szukajacy pracy ( produkcja , sprzedaż , badz inne do przyuczenia)
Z zamiłowania fan wszystkiego co daje adrenaline ( Zjazdy linowe , wyjazdy survival itp. )
Mechanik Amator uczacy sie . Dodatkowa para rak do roboty .

W wyżej wymienionych kwestiach pomoge jak moge :)
Pozdrawiam
"Za złamane serce czy za złote góry , ktoś nacisnał spust , wysyła lśniącą kule , żeby powiedziała całemu światu że zdrada to zbrodnia która nie popłaca"
Awatar użytkownika
maniekwrc
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:27
Numer GG: 5470349

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: maniekwrc »

Widze że dużo nas tutaj bo ja też jestem technik elektronik o specjalizacji sieci i systemy komputerowe .

Pracuje jako szef serwisu urządzeń spawalniczych więc mogę komuś pomóc naprawić spawarkę .

No i do tego spawam wszystkim i wszystko co się da posiadam wszystkie uprawnienia a specjalizuje się w aluminium .

gg 5470349
maniekwrc@wp.pl
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Maras »

Przy przedłużaniu umowy w Orange:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Operatora moich danych transmisyjnych (danych przetwarzanych dla celów przekazywania komunikatów w sieciach telekomunikacyjnych lub naliczania opłat za usługi telekomunikacyjne) dla celów świadczenia usług o wartości wzbogaconej przez czas świadczenia danej usługi oraz dla celów marketingu usług telekomunikacyjnych przez czas nieokreślony.
Odpowie mi ktoś co to oznacza? Tak na \"chłopski\" rozum.
Lepiej to zaznaczać czy nie zaznaczać?
Szukałem w Google ale nic ciekawego nie znalazłem.
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Maniuusssss
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 540
Rejestracja: 12 lut 2008, 17:52
Numer GG: 10251551
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Maniuusssss »

wiec i ja napisze z wyklsztalcenia mechanik pojazdów samochodowych,cos tam wiedzy lekkiej mam ale dopiero sie ucze,takze Rzeszów i okolice moge pomóc:)
VW Scirocco Scala 1988 - było...
VW Corrado 2.0 16V 1992 - było..
VW Scirocco 1.8 GT II 1990 - było...ale wciżż żyje na forum...
VW Corrado 2.0 8V było..
VW Corrado 1.8 G60 było...
Scirocco GT II było…
Awatar użytkownika
szymon
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 609
Rejestracja: 07 lut 2009, 21:35
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Osieczna

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: szymon »

jakby co to lakierek kłade
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
1987fred
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 26 mar 2009, 13:12
Numer GG: 1065957

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: 1987fred »

Ja pracuje ja Spawacz ślusarz to mogę auto pospawał i podorabia rożne części :) w tych rzeczach mogę pomoc jak i równie w stolarce :)
Scirocco GT 88'
Był JH jest NS
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Kamil »

Maras napisał:
Przy przedłużaniu umowy w Orange:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Operatora moich danych transmisyjnych (danych przetwarzanych dla celów przekazywania komunikatów w sieciach telekomunikacyjnych lub naliczania opłat za usługi telekomunikacyjne) dla celów świadczenia usług o wartości wzbogaconej przez czas świadczenia danej usługi oraz dla celów marketingu usług telekomunikacyjnych przez czas nieokreślony.
Odpowie mi ktoś co to oznacza? Tak na \"chłopski\" rozum.
Lepiej to zaznaczać czy nie zaznaczać?
Szukałem w Google ale nic ciekawego nie znalazłem.
generalnie musza uzyskac zgode na przetwarzanie twoich danych nawet zeby ci rachunek wyslac, wiec to jest przekazywanie komunikatow i naliczanie oplat. natomiast potem pytaja cie, czy moga cie atakowac reklamami i to na czas nieokreslony, czyli do us... smierci :D. ogolnie chyba niespecjalnie masz wybor, jak chcesz z nimi zawrzec umowe, to musisz im pozwolic uzywac swoich danych do wysylania faktur (a ze robia z tego transakcje wiazana, to bezczelnosc, ale co poradzic...).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Maras »

Dzięki :).
Pytam, bo pewnie większość ludzi ma to w pupie i zostawiają zaznaczone (a później narzekają, że \"konkursowe\" SMSy przychodzą codziennie :)).
Nie no ogólnie to tam były 4 pozycje typowo spamowe odgórnie zaznaczone + regulamin.
Odznaczyłem wszystko, zostawiłem tylko regulamin i się udało :P.
Może przestaną przysyłać niechciane wiadomości :).

-----

Co do tematu.
Służę pomocą w ogólnie pojętej webmasterce, czyli tworzeniu stron internetowych.
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
SławekGTA
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:21
Model: Scirocco II
Numer GG: 6877852

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: SławekGTA »

moge pomoc z mechaniką w autkach i elektryką , car aubio . itp itd . jak cos to moje gg 6877852.
sosnowiec i okolice
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: vorph666 »

To i ja się dopisze

Z wykształcenia i wykonywanego zawodu bankier analityk w największym banku dla emerytów tj. PKO. Hobby - jak każdego chyba grzebanie w starych autach, udział i pomoc w ogranizowaniu imprez samochodów zabytkowych.

Generalnie poziom mechanik amator, dodatkowa para rąk do pomocy, choć samemu też zdarzło mi się rozbierać i składać silniki m.in. w Roverze SD1, escorcie i nissanie sunny oraz motorowerków marki Jawa :) W chwili obecnej przywracam do jazd VW Transportera T2 z 1978 roku

Jakby co moje GG to 301135
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
Kiton
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2008, 23:02
Numer GG: 3948685

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Kiton »

Jakby ktoś chciał najtańsze opony nowe.. nie bierznikowane. To może skontaktować się ze mna ;)
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: Fiber »

Zmieniłem firmę i mi się asortyment rozszerzył ;) Mogę załatwić praktycznie wszystko z elementów złącznych. Klasy 8.8, 10.9, 12.9 i wyżej, nierdzewka A2, Kwasówka A4, Fischer, SPAX, tarcze, wiertła, elektronarzędzia Bosch i narzędzia ręczne (Mannesmann, Tona/Stanley, Coval).
Obrazek
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: michalmoz »

technik mechanik specjalizacja programista maszyn sterowanych numerycznie CNC mam taka nadzieje okaze sie jak przyjda wyniki 28 sierpnia od września start w jakims zakładzi mechanicznym,tak ze po jakims czasie bede mógł jakieś czesci dorabiać po za tym potrafie nieżle adoptować stryszek na pokoik to było takie moje marzenie wreszcie spełnione heheh troche stolarka i ochotniczo strażak . co do napraw autka dopiero sie Ucze od najlepszych - scirocco.pl :D bardzo mi sie podoba w tym portalu ze każdy sobie pomaga na ile możne :) narazie to ja potrzebuje dużo pomocy i porad ale mam nadzieje ze za jakiś czas sam bede potrafił co nie co doradzić w sprawach sciro :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
hasan
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1169079

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: hasan »

slusarz mechanik obrobka skrawanie nie cnc takze moge pomoc dorobic jakies pierdoly dolnyslask
ewentualnie posiadam takze uprawnienia instruktorskie na prawko kat b jakby ktos szukal instruktora
Awatar użytkownika
wadeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2008, 14:44

Odp: Kto czym sie zajmuje,w czym może pomóc.

Post autor: wadeo »

technik elektronik sys i sieci komp sporo nas tu, obecnei studia Akademia morska kierunek nawigacja morskie systemy informatyczne jak cos z morzem to do mnie a okazyjnie dłubacz amator
gt2 z 92 jh trupiszcze w trakcie remontu
ODPOWIEDZ