Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Forum dyskusyjne STP.
dziobak66
Początkujący
Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2010, 14:12
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: dziobak66 »

https://www.olx.pl/oferta/vw-scirocco-m ... 2b781d5c18 chyba "znajomy" :D cena rośnie wraz z postępem korozji
Dramat z tych handlarzy... Mam nadzieje ze nie wpadnie w "dobre" ręce za tą cene.
Awatar użytkownika
Mateusz Jakubowski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 05 kwie 2010, 13:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2241693
Lokalizacja: Turek lub Warszawa

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Mateusz Jakubowski »

Nie wiem czy było ale świetna okazja za promocyjna cenę ;)



https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yKx8B.html
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: spirit »

Mateusz Jakubowski pisze:
Nie wiem czy było ale świetna okazja za promocyjna cenę ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yKx8B.html
Na poprzedniej stronie już był link z tym rarytasem.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Mateusz Jakubowski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 05 kwie 2010, 13:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2241693
Lokalizacja: Turek lub Warszawa

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Mateusz Jakubowski »

No nie mogłem sie powstrzymać :)
BartusGT
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:58
Model: Scirocco II

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: BartusGT »

Mateusz Jakubowski pisze:Nie wiem czy było ale świetna okazja za promocyjna cenę ;)



https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yKx8B.html
"Spawałbym" :lol:
Obecnie jest:
VW Scirocco GT
VW Scirocco GT2
Golf I
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Sławek »

Obrazek

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Obrazek
kunta82
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 18 lut 2016, 19:52
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: kunta82 »

Tej sroki to się już chyba nie uratuje
Scirocco 1989 2.0 16v ABF
Golf mk2 1989 1.8 RP
Golf mk1 cabrio 1993 1.8 2h
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: L.W!z »

kunta82 pisze:Tej sroki to się już chyba nie uratuje
Blacha-beton-spawać k***a ;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: scirorider »

ja pierdziu... oni chyba ją w beczce soli trzymali i sukcesywnie wodą polewali bo inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć, dobrze że chociaż teraz jest w garażu trzymana :P

ludzie w dzisiejszych czasach to naprawdę każde gówno próbują sprzedać....to nawet na złom zawieść jest wstyd... ciekawe czy jakiś "znafca" kupi takiego klasyka za 4.000 i będzie go ratował. Patrząc na to co się ostatnio dzieje, to całkiem prawdopodobne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Kamil »

scirorider pisze: (...) Patrząc na to co się ostatnio dzieje, to całkiem prawdopodobne :)
Patrząc na to, co się dzieje ostatnio, to serio poważnie rozważam sprzedaż starych samochodów na rzecz jednego, nudziarskiego dupowozu.

Części w ludzkiej cenie nie kupisz, bo same biznesmeny, co się będą dorabiać na każdej trochę starszej dupereli (vide: taki sraczek). Samochodu w normalnej cenie nie kupisz, bo trafi sie wheeler dealer, kupi od grzyba i będzie gnił przed stodołą, bo uważa, że to warte 5x tyle, co sam zapłacił.
A na koniec, jak już wyrwiesz ten samochód i te części, i zaczniesz coś przy tej furze dziubać, pojedziesz na spota staroci i trafisz na gościa w trzewikach z kozich napletków, rurkach i obcisłym sweterku w romby i najistotniejszą rzeczą, którą będzie Ci mógł powiedzieć o remoncie jego fury, to ile kosztował, a i to nie zawsze, bo czasem tata płacił... Albo dla odmiany gościa, co będzie tuningował Poloneza Atu Plusa, bo przecież jangtajmer...

Odechciewa mi się ostatnio tej całej zabawy, wolałem jak nie była modna. Jedyne co mnie przy tym trzyma, to przejażdżka scirocco od czasu do czasu.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Sławek »

Ostatnio wrzucałem zdjecie do swojego tematu z czarną zaniedbana sroka (jezeli ktos nie widział to przedostatnia strona mojego tematu). Zostawiłem ostatnio kartkę za szybą "kupie" bo wyglądał agonalnie i pomyslałem o zapasie czesci do swojego. Facet oddzwonił po 2 dniach: "za 7 tys oddam Panu to auto"
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: kostrzyk »

z jednej strony fajnie że ceny srok idą w góre, może zwróci mi się koszt zakupu auta :D

tylko zakupu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: L.W!z »

scirorider pisze:... ciekawe czy jakiś "znafca" kupi takiego klasyka za 4.000 i będzie go ratował. Patrząc na to co się ostatnio dzieje, to całkiem prawdopodobne :)
"Patrząc na to co się ostatnio dzieje" to założy taki kolo temat: moje wymarzone rocco, następnie opisze po krótce jak to zjeździł pół europy i część zimbabwe w poszukiwaniach tego jednego wymarzonego, wrzuci foty sztrucla, my go zjedziemy że czeka go przeprawa jak meksykanów przez mur na granicy z usa i po kilku dniach fura już będzie na olx +50% ceny :)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Spasiony »

Nie jeden nie znawca kupi astrę z 99 roku za 4500 i będzie sobie chwalił. Auto jest warte tyle ile ktoś może zapłacić. Porównanie Opla ze Sciro to dramat i wiem o tym ale płakać nad korozją często ponad 30 letniego samochodu? Trzeba doradzać w tym temacie samochodów szczepanów czy też trupów a nie co na kogo stać. Blacharka to nie jest problem tak duży jak mechanika samochodu ( można szukać dolotu za pare tys czy oryginalnej uszczelki do tylnej szyby za parę stówek ale dobrego blacharza już nie ?). Moje zdanie. Jak ktoś się za taki samochód zabiera to niech nie liczy że tylko zmienia olej. Jeśli bierze dla siebie to włoży tysiące i mu się nie zwrócą. Bo to pasja a tego nikt nie wycenia :)
MK II 1986 2.0 16V blau
BartusGT
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:58
Model: Scirocco II

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: BartusGT »

Czytając post kolegi wyżej to ostatnio była właśnie taka sytuacja :) Gość zamienił się mercem za scirocco niezłego ulepa jak każdy mu w temacie komentował, gdy ten chciał go przywrócić do oryginału. Gdy zobaczył, że podłoga jest "sitem" to zaraz z planu zrezygnował i wystawił go na ogłoszenia po czym zniknął z forum. Kupił go właśnie jakiś "Miro hunter okazji" i sprzedaje jeszcze drożej :P To jest po prostu komedia co się teraz dzieje, i to ze wszystkimi starymi autami nie tylko sciro :) Sam osobiście przez przypadek, kupiłem drugie porozbierane scirocco za 1k, ktore dlugie lata stalo za stodoła w krzakach. Wiedziałem, ze po takim czasie to będzie szrot i takie nastawienie do tego miałem ze na czesci bedzie, a co sie okazuje? Ze po wyciągnieciu z haszczy buda zdrowsza niz w tych wszystkich "rodzynkach" :P Chyba jednak poskręcam drugiego i opchne za jakaś symboliczna "10-tke", bo to "Panie! Ostatni taki! Drugiego takiego nie znajdziesz! Dla konesera..." :D

To kontunuujmy temat ;)
https://sprzedajemy.pl/wyjatkowe-sciroc ... nr48703527 Czy ten kiedyś nie stał jakiś dlugi czas za 3k bo nie miał przeglądu z racji nieważnej butli gazowej? :)

https://sprzedajemy.pl/vw-scirocco-1986 ... nr48559167 A tu rozwalił mnie ten odpadający kierunkowskaz :P
Obecnie jest:
VW Scirocco GT
VW Scirocco GT2
Golf I
ODPOWIEDZ