Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: cinekban87 »

Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: voo »

cinekban87 pisze:rocznik cos mi nie pasuje
no raczej :)
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: cinekban87 »

jutro chyba sie bujne to obejrzec chociaz szału sie nie spodziewam, ciezko teraz znalesc fajne sciro
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: sroczek »

NO ZA 3000 KOLA TO RACZEJ RARYTASU NIE BEDZIE DZIS KUPILEM SZROTA I zostal u kolegi z forum bo wytrzymal 75 km a mialo byc pieknie kolorowo i odjazdowo ;D i sie wkurzywszy. a co do tej z lubelskiego to albo zdazysz ty albo pojade po nia ja. bo cena smieszna,

-- sobota, 1 sie 2015, 22:29 --

A PS bachama twoja sroka odżywa własnie tylko jest mały szkopuł bo nie mam instalacji i skrzynki, da rade cos wysłać ? bo jak nie to jej nie uruchomie a nie chce jej traktowac drastycznie ;D
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: cinekban87 »

sroczek pisze:NO ZA 3000 KOLA TO RACZEJ RARYTASU NIE BEDZIE DZIS KUPILEM SZROTA I zostal u kolegi z forum bo wytrzymal 75 km a mialo byc pieknie kolorowo i odjazdowo ;D i sie wkurzywszy. a co do tej z lubelskiego to albo zdazysz ty albo pojade po nia ja. bo cena smieszna,

-- sobota, 1 sie 2015, 22:29 --

A PS bachama twoja sroka odżywa własnie tylko jest mały szkopuł bo nie mam instalacji i skrzynki, da rade cos wysłać ? bo jak nie to jej nie uruchomie a nie chce jej traktowac drastycznie ;D
no domyslam sie, raczej tylko pogladowo.
Sroczek widze wszystkie sroki wykupujesz jak sie da
Awatar użytkownika
Konopia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 313
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:36
Model: Scirocco II
Lokalizacja: NGI

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: Konopia »

sroczek pisze:NO ZA 3000 KOLA TO RACZEJ RARYTASU NIE BEDZIE DZIS KUPILEM SZROTA I zostal u kolegi z forum bo wytrzymal 75 km a mialo byc pieknie kolorowo i odjazdowo ;D i sie wkurzywszy. a co do tej z lubelskiego to albo zdazysz ty albo pojade po nia ja. bo cena smieszna,

-- sobota, 1 sie 2015, 22:29 --

A PS bachama twoja sroka odżywa własnie tylko jest mały szkopuł bo nie mam instalacji i skrzynki, da rade cos wysłać ? bo jak nie to jej nie uruchomie a nie chce jej traktowac drastycznie ;D
]


Jak rozbierzesz te Sciro na części, to Cię znajdę i osobiście skopie dupko!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Scirocco mkII 1,8 DX 1987r. - R.I.P
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: vega »

Konopia pisze:
sroczek pisze:NO ZA 3000 KOLA TO RACZEJ RARYTASU NIE BEDZIE DZIS KUPILEM SZROTA I zostal u kolegi z forum bo wytrzymal 75 km a mialo byc pieknie kolorowo i odjazdowo ;D i sie wkurzywszy. a co do tej z lubelskiego to albo zdazysz ty albo pojade po nia ja. bo cena smieszna,

-- sobota, 1 sie 2015, 22:29 --

A PS bachama twoja sroka odżywa własnie tylko jest mały szkopuł bo nie mam instalacji i skrzynki, da rade cos wysłać ? bo jak nie to jej nie uruchomie a nie chce jej traktowac drastycznie ;D
]


Jak rozbierzesz te Sciro na części, to Cię znajdę i osobiście skopie dupko!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Sroczek, ja też Ci nakopię jak to auto źle potraktujesz :roll: :( :evil:

Dla przypomnienia :

Obrazek

Obrazek
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: cinekban87 »

ja chetnie bym odkupił ale zdjec sie nie doczekałem
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: sroczek »

Sroczek, ja też Ci nakopię jak to auto źle potraktujesz :roll: :( :evil:

Vega , sie nie bój własnie dostała ładniusie kieruneczki i oczka wymieniam na serie ;P serce przyjechało, instalacji dalej brak wiec nie musisz sie szykować na wpierdziel ... hihi bedzie żyć jeszcze posmigam nia troche bo adna jest gdyby ktos odrazu ja zrobil jak trzeba z przodu to bym nie nie musial wkurzac no ale...


Cinek ty mnie nie denerwuj z fotami tylko wsadz sie w auto i daleko nie masz... bo dupe zawracasz, tak samo jak i slawkowi jak ci wiozl cos do lublina o latal sie za toba a ty zes go zwodzil i sie jeszcze targowałeś z 30 zł na 25 zł bądźmy normalni ... ja tam nic do ciebie nie mam ale chcesz to sobie zobacz puki silnik jeszcze wisi na podnosniku.
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: cinekban87 »

sroczek pisze:Sroczek, ja też Ci nakopię jak to auto źle potraktujesz :roll: :( :evil:

Vega , sie nie bój własnie dostała ładniusie kieruneczki i oczka wymieniam na serie ;P serce przyjechało, instalacji dalej brak wiec nie musisz sie szykować na wpierdziel ... hihi bedzie żyć jeszcze posmigam nia troche bo adna jest gdyby ktos odrazu ja zrobil jak trzeba z przodu to bym nie nie musial wkurzac no ale...


Cinek ty mnie nie denerwuj z fotami tylko wsadz sie w auto i daleko nie masz... bo dupe zawracasz, tak samo jak i slawkowi jak ci wiozl cos do lublina o latal sie za toba a ty zes go zwodzil i sie jeszcze targowałeś z 30 zł na 25 zł bądźmy normalni ... ja tam nic do ciebie nie mam ale chcesz to sobie zobacz puki silnik jeszcze wisi na podnosniku.
ze Sławkiem inaczej troche było.
No nie mam daleko ale ale tez zrobic 10 15 zdjec to szybciej niz mi dojechac
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: sroczek »

cinek masz zdjecia u maniusss na nasze auta nie wystarcza bez zmian no silnika nie ma i wiazki bo ktos madry to wyjal no ale dobra nie chce pomoc chyba bo wiazka dalej gdzies tam sie błąka zaraz wydre dwa kable zepne odwale maniane i zrobie tuning fest i tyle.
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: vega »

sroczek pisze:Sroczek, ja też Ci nakopię jak to auto źle potraktujesz :roll: :( :evil:

Vega , sie nie bój własnie dostała ładniusie kieruneczki i oczka wymieniam na serie ;P serce przyjechało, instalacji dalej brak wiec nie musisz sie szykować na wpierdziel ... hihi bedzie żyć jeszcze posmigam nia troche bo adna jest
No to mogę być spokojna ? Sroczek, dbaj o nią, bo jest bardzo ładna. Serducho to nie problem i instalacja też. Wszystko da się ogarnąć . Jak nie teraz , to z czasem. Sama bym ją chętnie przytuliła .
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
szczepek3er
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 02 mar 2010, 17:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: WSZ

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: szczepek3er »

W 2007r. miałem ochotę na to Scirocco jak jeszcze stało w Skarżysku-Kamiennej, oby jezdziło jak najdłużej.
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: sroczek »

no widzialem ja w sk ;), wega przytulać się nie wolno ;) ale przywiązać się zawsze można ;)... ladna na zdjęciach owszem bo troszke spartaczona ale już jest powrót do świetlności, jutro Pan Sławek montuję serce zobaczymy co to bedzie czy się postara tak jak przy swojej hehe
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Sroczki z allegro.pl (ocena, pomoc itp)

Post autor: voo »

sroczek. masz już magazyn części.. może dla odmiany zacznij skupować, robić i puszczać dalej. swoje zarobisz a ktoś się będzie cieszył z auta.
365 dni obsesyjnie.
ODPOWIEDZ