ładne scirocco

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: ładne scirocco

Post autor: Kamil »

obar pisze:
atosss007 pisze:Przyzwoita jedynka ... nie wiem czy nie na gotti
Ładnie dopracowana. Tylko te zderzaki... :roll:
ehe... zderzaki, progi, swiatla, kierunki, wycieraczka, pomalowane lusterka, napis na drzwiach... jedyne co dobrego o niej mozna powiedziec, to ze jest w dobrym stanie...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: ładne scirocco

Post autor: atosss007 »

Ne bardzo wiem co chcesz od świateł kierunków czy wycieraczki. Nie wiem również co autor miał na myśli pisząc lusterka w kolorze auta. A co to ? Jakiś dyshonor ? Napis scirocco na boku to też jakieś przestępstwo ? Szczerze mówiąc Kamil,Tobie mało co się podoba więc udam że nie widziałem ostatniego posta, bo musielibyśmy znów wchodzić w kwestie gustów co moim zdaniem ma taki sens jak pożyczki w prowidencie :wink:
Nie przeszkadzają mi tutaj lampy, kierunki i cała reszta tam czegoś co napisałeś. Moim zdaniem jest auto w porządku i ja bym nim jeździł. I jak zwykle cudze " podoba mi się " lub " ale wiocha " wali mnie w cycuchy i uśmiecham się przy tym szeroko :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Re: ładne scirocco

Post autor: Kamil_DG »

Mnie sie tez ta jedynka za bardzo nie podoba ale kwestia gustu. Np tutaj niby tez poszerzenia itp a na tej fotce jakos fajnie to wszystko pasuje i mi sie podoba:

Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: ładne scirocco

Post autor: atosss007 »

Tak jak mowisz Kamil ... kwestia gustu. Mnie znow sie tutaj nie podobaja poszerzenia i brak zderzaka tez na minus. No ale na szczescie kazdy z nas ma prawo miec wlasne zdanie. Dobrze ze to nie czasy okupacji i mozna smialo powiedziec swoje zdanie :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: ładne scirocco

Post autor: Kamil »

atosss007 pisze:Ne bardzo wiem co chcesz od świateł kierunków czy wycieraczki. Nie wiem również co autor miał na myśli pisząc lusterka w kolorze auta. A co to ? Jakiś dyshonor ? Napis scirocco na boku to też jakieś przestępstwo ? Szczerze mówiąc Kamil,Tobie mało co się podoba więc udam że nie widziałem ostatniego posta, bo musielibyśmy znów wchodzić w kwestie gustów co moim zdaniem ma taki sens jak pożyczki w prowidencie :wink:
Nie przeszkadzają mi tutaj lampy, kierunki i cała reszta tam czegoś co napisałeś. Moim zdaniem jest auto w porządku i ja bym nim jeździł. I jak zwykle cudze " podoba mi się " lub " ale wiocha " wali mnie w cycuchy i uśmiecham się przy tym szeroko :lol:
a udawaj se, ze widziales, czy nie widziales, co mi to za roznica? wrzuciles zdjecie na forum dyskusyjne, to dyskutujemy. moim zdaniem to zdjecie nie pasuje do tematu ladne scirocco, bo cleary, sterczaca wycieraczka i naklejka na caly bok, to wiejskie dodatki rodem ze zlotu pod tesco z '99 i pasuja do mk1 jak k...wie majtki. to sa gusta, o ktorych sie podobno nie dyskutuje, ale w tej sytuacji ten temat na forum dyskusyjnym nie mialby sensu.
w zwiazku z tym pozwol mi miec swoje zdanie, i miej na to wywalone, tak samo jak mnie zwisa, ze jezdzilbys wsiowozem... umiarkowanym, bo umiarkowanym, ale jednak.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: ładne scirocco

Post autor: atosss007 »

Kamil pisze:to sa gusta, o ktorych sie podobno nie dyskutuje, ale w tej sytuacji ten temat na forum dyskusyjnym nie mialby sensu
Ale przecież nikt nikogo nie wyzywa, nie ubliża i nie każe tego czy innego auta kupić. Dyskutujmy więc :wink:
Czy ta jedynka pasuje do tematu ? Moim zdaniem widziałem tu gorsze. Pisss and love :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: ładne scirocco

Post autor: obar »

atosss007 pisze:Tak jak mowisz Kamil ... kwestia gustu. Mnie znow sie tutaj nie podobaja poszerzenia i brak zderzaka tez na minus. No ale na szczescie kazdy z nas ma prawo miec wlasne zdanie. Dobrze ze to nie czasy okupacji i mozna smialo powiedziec swoje zdanie :lol:
No ok. gust gustem, ale pamiętaj, że to nie jest auto szykowane na codzień, więc rozpatrywanie go pod tym kątem raczej jest bezcelowe.
Jako auto na codzień jest totalnie nieudane, ale na wyścigi bardzo ładnie zrobione moim zdaniem. Tak poszerzona lekka jedynka z powiedzmy takim silnikiem jak Lion proponował to nokaut techniczny. :twisted:
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: ładne scirocco

Post autor: atosss007 »

Na wyścigi zabawka by mogła być, ale kogo dziś stać aby mieć takie cuś tylko na wyścigi ? W PL to raczej garstkę ludzi, nie wliczając w to tych ze sponsorem za plecami. Cała reszta może sobie pomarzyć o czymś takim. Bądźmy realistami. Budowa takiego auta to nie 2 tygodnie w szopie za domem i nakład rzędy dwóch wypłat o średniej krajowej. Części, paliwo, opony, opłaty torowe,laweta na usługach, to wszystko kupa siana a i zaplecze techniczne też trzeba mieć. Ja tam wolę normalną srokę do jazdy po drogach. Auta torowe mnie jakoś nie kręcą. Po za tym mając takiego potwora, to umiejętności kierowcy to tylko jakiś tam procent sukcesu. Wygrywanie wyścigów nie pozornym autem jest dużo bardziej zabawne niż takim, po którym wszyscy się spodziewają że będzie wypierd. Jak przegrasz jakimś nie wyglądającym trepem nikt nawet nie zauważy a weź przegraj wyścig takim torowym samochodem. Nie dość że wstyd to jeszcze nerw się szarpie, bo tyle kasy i czasu wsadziłeś w swoje wyczynowe sciro, a przyjechał taki sam, nie wyglądający, podrdzewiały, ale za to z silnikiem od Liona i przejechał koło Ciebie jak koło furmanki z gnojem. I jaką masz wtedy minę ? Uwierz że nie chciałbyś wtedy się zobaczyć w lustrze :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ładne scirocco

Post autor: herbiasty »

Biała i grafitowa Jedynka - PRO!!
Ta srebrna troche mi sie kojarzy z duzymi fiatami i poldkami z lat '90 co jezdzily na ATSach CUP obwieszone spojlerami, pomalowane sprebrzanka z napisej Pajoneerrr/Tajuning na boku czy szybie :D
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: ładne scirocco

Post autor: Sławek »

Na kolana nie powala ale czyms przyciągnął moją uwagę...
Obrazek
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: ładne scirocco

Post autor: atosss007 »

Sławek pisze:Na kolana nie powala ale czyms przyciągnął moją uwagę...
Może BBS-ami w chromie :wink:
Wam też tak dziwnie prawa lampa wygląda na dużym formacie ?
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: ładne scirocco

Post autor: spirit »

Michał pewnie dlatego że ma on kierunki US, a BBS-y chyba już trochę oklepana felga ?.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ładne scirocco

Post autor: herbiasty »

atosss007 pisze:
Sławek pisze:Na kolana nie powala ale czyms przyciągnął moją uwagę...
Może BBS-ami w chromie :wink:
Wam też tak dziwnie prawa lampa wygląda na dużym formacie ?
To sa DARE nie bbsy :D
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: ładne scirocco

Post autor: spirit »

herbiasty pisze:
To sa DARE nie bbsy :D
Jeden banan.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: ładne scirocco

Post autor: Son_Goku »

Według mnie ta felga kompletnie nie pasuje do sciro ale jak kto woli. Rozmiar za duży i cholera nie wiem co ludzie widzą w pakowaniu takich wielkich kółek do takich małych aut jak sciro. 16 to już jest chyba maks. Nie wiem, większe znaczy lepsze? A wzór też mi kompletnie nie leży. Jedynie kolor jest mega, Bossfazer ma taką scale i robi wrażenie.
ODPOWIEDZ