I Zlot VAG Łowicz

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

I Zlot VAG Łowicz

Post autor: PiotrekMk2 »

W imieniu naszego Vaga chciałbym was zaprosić na zlot bo fajnie byłoby zobaczyc kilka srok :)

VAG Łowicz ma zaszczyt zaprosić na swój I event, który odbędzie się 13 Lipca o g.10:00 na terenie Nowego Rynku w Łowiczu


Na zlocie możecie liczyć na:

- ciekawe konkurencje (auto zlotu, przeciąganie golfa, najniższe auto, najładniejsza komora, wymiana koła na czas-konkurencja dla Pań, najlepsze car audio, bitwa na Air Ride -Jeżeli będzie wystarczająca ilość chętnych)

- atrakcyjne nagrody oraz statuetki dla zwycięzców

- zaplecze sanitarne

- pozlotowa galeria profesjonalnych zdjęć każdego z aut

- profesjonalna oprawa muzyczna

- profesjonalne nagranie całej imprezy

- liczne stoiska sponsorów na których podczas trwania imprezy zostaną przeprowadzone interesujące pokazy oraz szkolenia.

- stoiska sponsorskie również warto odwiedzać licznie ponieważ będą na nich odbywały się w tle niezależne konkursy oraz losowania nagród.

- pokaz ratownictwa, wystawa grupy „Skierniewickie Klasyki”, prezentacja samochodów przed sceną



Zgłoszenia na zlot będą odbywały się na zasadzie wysłania maila do organizatorów wraz ze zdjęciem auta i krótkim opisem auta. Ma to na celu rozeznanie w ilości samochodów oraz zależy nam aby iść drogą „jakości” nie „ilości”. Niestety do takiego rozwiązania jesteśmy zmuszeni ze względu na to że Event odbywa się w centrum miasta, jak i mamy ograniczone miejsce.
Więcej informacji w późniejszym terminie.

Wjazd na teren zlotu 10 zł od auta.

Program imprezy

9:00 – otwarcie bramy wjazdowej
10:00 – oficjalne otwarcie zlotu
11:00- zmiana koła na czas ( konkurencja dla Pań)
11:30 – najniższe auto
12:30 – przeciąganie golfa
13:30 – Bitwa Air Ride
16:00 – konkurs na najlepsze car audio
11:00- 16:30 – prezentacja aut (chętni)
11:00 - 15:00 – auto zlotu, najładniejsza komora (oddawanie głosów do urny),
17:00 – ogłoszenie wyników i oficjalne zakończenie zlotu

VAG Łowicz ma zaszczyt zaprosić na swój I event, który odbędzie się 13 Lipca o g.10:00 na terenie Nowego Rynku w Łowiczu
Dlaczego Łowicz? Miasto między Łodzią a Warszawą, same centrum Polski, doskonała lokalizacja, świetny dojazd i miasto samo w sobie z bogatą historią i wspaniałym klimatem. Na to spotkanie zostaną zaproszone kluby motoryzacyjne z całego kraju więc sama ogólnopolska promocja zlotu jest również niewątpliwą promocja dla naszego miasta. Łowicz co roku ma reprezentantów na ogólnopolskich zlotach. Event posiada ograniczoną ilość miejsc – 130 -150 aut.
Celem zlotu jest spotkanie się miłośników aut z koncernu VAG (Volkswagen, Seat, Skoda i Audi). Każdy z uczestników zlotu otrzyma pamiątkową naklejkę, kuponik na którym będzie mógł oddać głos na auto zlotu, program imprezy wraz z regulaminem. Kuponiki na głosowanie będą zbierane tuż przy stoisku organizatorów. Zgłoszenia na zlot będą odbywały się na zasadzie wysłania maila do organizatorów wraz ze zdjęciem auta i krótkim opisem auta. Ma to na celu rozeznanie w ilości samochodów oraz zależy nam aby iść drogą „jakości” nie „ilości”.

Zgłoszenia wysyłamy pod adres: zgloszenia-vaglowicz@wp.pl
W temacie: Marka, model, nr. Rejestracyjny.
Dalej: mię, Nazwisko, Adres, Kontakt,opis auta (modyfikacje),
W miarę możliwości 6 zdjęć: Przód/Bok/ Tył/ Środek/ Silnik /Dodatkowe

Następna ważna informacja
Od 1 lutego możecie oficjalnie wysyłać zgłoszenia.
Organizatorzy głosują przez miesiąc. Każdy uczestnik którzy wyśle w danym miesiącu zgłoszenie, ostatniego dnia miesiąca dostanie odpowiedź.

Zgłoszenia wysłane w lutym zostaną poddane weryfikacje przez cały miesiąc i na koniec miesiąca wysyłamy odpowiedzi. I tak co miesiąc aż do Lipca

Więc zbieramy fotki, przygotowujemy opisy i wysyłamy

Zgłoszenia można wysyłać od 1.02.2014

Regulamin : http://chomikuj.pl/theblues888


Więcej informacji będzie dodawanych na bieżąco.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 15:34 przez PiotrekMk2, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: scirorider »

Będę :)

tylko jeszcze nie wiem którym autem :) bo to zależy od pogody :P
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: atosss007 »

scirorider pisze:Będę :)

tylko jeszcze nie wiem którym autem :) bo to zależy od pogody :P
Jak Ty Krzysiu jedziesz to my też. Co do auta to taka sama sytuacja :wink:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: rafaolo »

daleko nie mam jak będę na miejscu to przyjadę
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: Majkel »

Do 1go lutego zgłoszenia a impreza odbywa się 13 lipca? Karygodne! Ale może też wpadnę może mnie ktoś zabierze z Łodzi? Teraz się okaże czy mam tu przyjaciół czy same fejki :D
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: rafaolo »

Majkel czytaj ze zrozumieniem :) "od" a nie "do" 1 lutego :shock:
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: Majkel »

Oj tam małe przeoczenie a nie zaraz czytanie bez zrozumienia :D To mało intuicyjne żeby podawać datę od której można wysyłać zgłoszenia :P
Ale już wiem że z Tobą nie jadę bo jesteś niemiły. :oops:
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: Anavel »

Majkel, jak będziesz grzeczny to ja Cię zabiorę :)
hojrak94
Początkujący
Początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 27 paź 2013, 14:40
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: hojrak94 »

Hmm jak tu ma pare osob od nas jechac to moze i ja sie wybiore :)
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: PiotrekMk2 »

Następna ważna informacja
Od 1 lutego możecie oficjalnie wysyłać zgłoszenia.
Organizatorzy głosują przez miesiąc. Każdy uczestnik którzy wyśle w danym miesiącu zgłoszenie, ostatniego dnia miesiąca dostanie odpowiedź.

Zgłoszenia wysłane w lutym zostaną poddane weryfikacje przez cały miesiąc i na koniec miesiąca wysyłamy odpowiedzi. I tak co miesiąc aż do Lipca

Więc zbieramy fotki, przygotowujemy opisy i wysyłamy
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: atosss007 »

Wszystko fajnie, ale po ponownym przeczytaniu pierwszego postu, moją uwagę przykuło to :
PiotrekMk2 pisze:
Zgłoszenia wysyłamy pod adres: zgloszenia-vaglowicz@wp.pl
W temacie: Marka, model, nr. Rejestracyjny.
Dalej: mię, Nazwisko, Adres, Kontakt,opis auta (modyfikacje),
W miarę możliwości 6 zdjęć: Przód/Bok/ Tył/ Środek/ Silnik /Dodatkowe
Do czego to komu potrzebne ? Po co organizatorowi tak szczegółowe dane ? Jestem w stanie zrozumieć imię i nazwisko, ale numer rejestracyjny ? Po co komu mój adres ? Opis modyfikacji ok ... jestem w stanie zrozumieć, chociaż dysponując załóżmy zdjęciami o które ewentualny uczestnik jest proszony, chyba organizator jest w stanie się określić czy taki samochód chce na swojej imprezie czy też nie. Może jestem przewrażliwiony ( a może po prostu ostrożny ) ale jak na mój gust, to brakuje tu tylko jeszcze jednego pytania : Ile pieniędzy wsadziłeś w swój projekt i jaki posiadasz autoalarm ? :roll:
Jeśli organizator będzie wymagał tak szczegółowych danych to ja od razu rezygnuję. Trochę mi to wygląda na kasting organizowany przez złodzieja.
Dlaczego do organizacji np. międzynarodowego zlotu scirocco nie musimy podawać takich info ? Bo nikt tego nie ma zamiaru użyć w żadnym niecnym celu. A tutaj, zwłaszcza że to pierwsza impreza tego organizatora, nikt jednoznacznie nie jest w stanie stwierdzić że nie wystawiamy się potencjalnemu złodziejowi na widelcu
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: Mowad »

Podaj adres najblizszego komisariatu, jak ktos to bedzie chcial zweryfikowac to sie zdziwi :lol:

Ale tak powaznie to to co pisze Atos ma sens, zwlaszcza ze jak widze organizatorow jest kilku, impreza jest jednodniowa wiec jakis kwaterunek na noc odpada (bo teoretycznie takie dane powinien miec wlasciciel osrodka)... Nikt tu nie chce nikomu nic zarzucac, ale czasy takie ze lepiej dmuchac na zimne.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: PiotrekMk2 »

atosss007 pisze:Wszystko fajnie, ale po ponownym przeczytaniu pierwszego postu, moją uwagę przykuło to :
PiotrekMk2 pisze:
Zgłoszenia wysyłamy pod adres: zgloszenia-vaglowicz@wp.pl
W temacie: Marka, model, nr. Rejestracyjny.
Dalej: mię, Nazwisko, Adres, Kontakt,opis auta (modyfikacje),
W miarę możliwości 6 zdjęć: Przód/Bok/ Tył/ Środek/ Silnik /Dodatkowe
Do czego to komu potrzebne ? Po co organizatorowi tak szczegółowe dane ? Jestem w stanie zrozumieć imię i nazwisko, ale numer rejestracyjny ? Po co komu mój adres ? Opis modyfikacji ok ... jestem w stanie zrozumieć, chociaż dysponując załóżmy zdjęciami o które ewentualny uczestnik jest proszony, chyba organizator jest w stanie się określić czy taki samochód chce na swojej imprezie czy też nie. Może jestem przewrażliwiony ( a może po prostu ostrożny ) ale jak na mój gust, to brakuje tu tylko jeszcze jednego pytania : Ile pieniędzy wsadziłeś w swój projekt i jaki posiadasz autoalarm ? :roll:
Jeśli organizator będzie wymagał tak szczegółowych danych to ja od razu rezygnuję. Trochę mi to wygląda na kasting organizowany przez złodzieja.
Dlaczego do organizacji np. międzynarodowego zlotu scirocco nie musimy podawać takich info ? Bo nikt tego nie ma zamiaru użyć w żadnym niecnym celu. A tutaj, zwłaszcza że to pierwsza impreza tego organizatora, nikt jednoznacznie nie jest w stanie stwierdzić że nie wystawiamy się potencjalnemu złodziejowi na widelcu
słuszna uwaga . Ja osobiście nie jestem organizatorem lecz znajomy i przy najbliższej okazji ją przekaże
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: atosss007 »

No właśnie ... czasy są jakie są. Ja bym się na ten zlot wybrał, ale nie mam zamiaru podawać takich danych o jakich mowa w pierwszym poście. Moim zdaniem to nikomu nie jest do niczego potrzebne
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

Re: I Zlot VAG Łowicz

Post autor: PiotrekMk2 »

Przepraszam że tak długo . Mam informacje na temat , który poruszył atosss . Potrzebne jest Imię i Nazwisko , Opis samochodu i kilka jego zdjęć i rejestracja żeby zweryfikować czy dany samochód się zakwalifikował :)

Pozdrawiam
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
ODPOWIEDZ