Scirocco 2009 problem z aux

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Refin
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 23:45
Model: Scirocco III

Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: Refin »

Witam! Mam problem nad, którym główkuję już od dłuższego czasu a konkretnego rozwiązanie nie mogę nigdzie znaleźć (nawet na zagranicznych forach). Mam w swoim scirocco zamontonowane radio RCD-510(ta wersja bez navi) i mam problem z aktywacja aux. Aux włączone jest w ustawieniach, podłaczone do telefonu, kabel idący od wejsca również wpięty do radia, a mimo to radio nie wykrywa obecnosci telefonu. Nie wiem w czym może leżeć problem. Miał ktoś z czymś podobnym do czynienia?
Naxzye
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2017, 14:11
Model: Scirocco III

Re: Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: Naxzye »

Wejście do kabla aux masz w podłokietniku. Spróbuj z innym kablem, czasami lubią płatać figle i zwykła wymiana likwiduje wszystkie problemy
Refin
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 23:45
Model: Scirocco III

Re: Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: Refin »

Na pewno nie jest to wina kabla, bo sprawdzalem go na wieży i tam wszystko grało bez problemu. Na jednym forum dotarłem do informacji, ze moze pomoc zmiana oprogramowania radia. Tylko skąd mogę je pobrać?
Adrian Bednarek
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:20
Model: Scirocco III

Re: Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: Adrian Bednarek »

Witam
Podłączam się pod temat bo mam podobny problem. Znalazłeś jakieś rozwiązanie??
1 6 D
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:36
Model: Scirocco III

Re: Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: 1 6 D »

Oprogramowania do RCD510na CD nie znajdzie sie, można VASem, VCP lub ODIS-E aktualizować radio, sam RCD510 z softu 0130 na 0171 robiłem u siebie, ale z AUX nigdy nie miałem problemu. Może w ustawieniach radia jest za mała czułość AUXa lub telefon na głośność bardzo nisko?
Refin
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 23:45
Model: Scirocco III

Re: Scirocco 2009 problem z aux

Post autor: Refin »

Sorki, że tyle tu nie zaglądałem ale po prostu przestałem się zamęczać tym problem. Teraz jednak moje scirocco stoi sobie od miesiąca po stłuczce. Przy okazji tego postoju postanowiłem znowu zabrać się za ten problem. Otóż głośność na telefonie jest na maksa ustawiona, sprawdzałem też na innych telefonach więc na 100% to nie jego wina. Rozebrałem wszystkie plastiki żeby się upewnić, że wszystko jest podłączone jak należy ale wszystko było na swoim miejscu. W ustawieniach radia mam tylko możliwość włączenia i wyłączenia funkcji AUX. Nie wie,chyba się poddaje. Myślałem nad zakupem modułu bluetooth ale nie wiem ile z tym roboty, orientujecie się może?
ODPOWIEDZ