Problem z klapą bagażnik pomocy

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
jetlee2004
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2015, 22:53

Problem z klapą bagażnik pomocy

Post autor: jetlee2004 »

Witam zakupiłem parę dni temu Scirocco rocznik 2009 silnik 1.4 z turbo z skrzynią DSG wszystko fajnie ale dziś nie mogę otworzyć klapy bagażnika, tzn próbuje otworzyć przyciskiem w drzwiach lub z pilota i tylko słychać próbę otwarcia tzn ten odgłos co zawsze przy otwieraniu ale klapa się nie otwiera jest jakaś szansa na poradzenie sobie samemu czy serwis ? może macie jakiś pomysł narazie mogę używać bagażnika składając siedzenia z tyłu 8)
Jaca629
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:37

Re: Problem z klapą bagażnik pomocy

Post autor: Jaca629 »

nom możesz mieć lekki problem, bo aby dojść do zamka trzeba go jakoś otworzyć. Musiałbyś kogoś poprosić aby klikał ci guzik a ty próbuj ją ręką podnosić ( otwierać ) później możesz mieć problem z dotarciem do zamka bo jak zdemontujesz plastiki z klapy (zaczynaj demontaż od plastiku przy świetle stopu, później składaj tak aby ten plastik był na końcu montowany ) i wtedy masz problem :P palce musisz mieć elastyczne i długie :P mało miejsca i dużo demontowania :) można powiedzieć że szybciej by było całą klapę wymienić :P ale wiadomo że nie o to chodzi ;)
ODPOWIEDZ