Lampy, felunek, lusterka...

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
RobertS
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:04
Model: Scirocco III
Numer GG: 32360
Lokalizacja: Poznań

Lampy, felunek, lusterka...

Post autor: RobertS »

witam

1. czy fabryczne lampy można przyciemnić czy trzeba kupić nowe? czy w jednym i drugim przypadku nie będzie problemów na przeglądzie (homologacja)?

2. czy standardowe felgi można polakierować na czarno tak aby to dobrze wyglądało i było trwałe?

3. ile może kosztować oklejenie folią (na czarno) lusterek?

Tak sobie wymyśliłem, że białe sciro ładnie będzie wyglądało z ww. zmianami? Co sądzicie o ww. pomysłach i realności ich wdrożenia?
pozdrawiam
RobertS
Jaca629
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:37

Re: Lampy, felunek, lusterka...

Post autor: Jaca629 »

witam

1. czy fabryczne lampy można przyciemnić czy trzeba kupić nowe? czy w jednym i drugim przypadku nie będzie problemów na przeglądzie (homologacja)?

odnośnie jakie ? tylnie ? czy przednie ? (przednie na bank nie przejdzie na przeglądzie ;))

2. czy standardowe felgi można polakierować na czarno tak aby to dobrze wyglądało i było trwałe?

można, zawsze można. Zależy kto to zrobi i jak. Ja np. piaskowo dawałem swoje i wyszło super.

3. ile może kosztować oklejenie folią (na czarno) lusterek?

100-150zł zależnie od foli i firmy itp.

Tak sobie wymyśliłem, że białe sciro ładnie będzie wyglądało z ww. zmianami? Co sądzicie o ww. pomysłach i realności ich wdrożenia?


osobiście powiem ci że zależy co i jak zrobisz. Też mam białe scirocco i czarna felga dość mocno znika w aucie. Chyba że będziesz miał 19 to jeszcze jako tako. Co do lusterek ja mam w carbon i wygląda fajnie, co do lamp to lepiej kupić od r20 bo są lekko ciemniejsze niż bawić się w oklejanie. Jeżeli chodzi ci o przednie lampy bo tak napisałeś że nie wiadomo to mija się to z celem ale wygląda fajnie ;)

pozdrawiam
RobertS
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:04
Model: Scirocco III
Numer GG: 32360
Lokalizacja: Poznań

Re: Lampy, felunek, lusterka...

Post autor: RobertS »

przednie oczywiście nie, myślałem o tylnich, widziałem w sieci jakieś przyciemniane valeo, ew. może sobie na takie wymienię

jak malować felgi to tylko profesjonalnie, sam kombinować nie będę, mam 17" (donington) i większych nie chcę, ciekawe ile taka przyjemność kosztuje?

folia na lusterka to najprostsza rzecz do zrobienia, jak będę miał chwilę to się za to zabiorę
pozdrawiam
RobertS
ODPOWIEDZ