Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Miejsce zgłaszania problemów z działaniem i obsługą Portalu i/lub Forum.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: obar »

Ozi spróbuj użyć cleanera. Easy cleaner albo inny odkurzacz. Czasem też pomaga wyczyszczenie historii, choć nie wiem jak to działa...
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: sroczek »

Ja też mam taki komunikacik czasem ale parę prób i leci ;)
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Szkoda, ze nikt tego nie zgłaszał wcześniej.

A ozi... skoro nie jesteś laikiem, to sobie radź... powtarzam po raz kolejny, nie jesteś zbanowany, nic więcej nie mogę Ci poradzić, bo forum działa ok. Szukaj dalej przyczyny po swojej stronie, ja takiego błędu nie mam i nikt, kto był zbanowany też nie, jak widzisz, drugie Twoje konto działa poprawnie, a ban został nałożony i zdjął się tak samo.

Edit: sprawdziłem raz jeszcze, wszystkie uprawnienia są w porządku, na forum nie ma problemu. Jakbyś się nie rzucał jak przysłowiowa "wsza na grzebieniu", to może by mi się chciało poszukać w necie, co może powodować taki problem, a tak to... wole sobie porobić co innego. Powodzenia.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

po
1. skoro inni zgłaszają podobny problem to wina u mnie leżeć nie może!
2. skoro na koncie żony moge się zalogować a na swoim nie to wina u mnie na kompie jest raczej mało prawdopodobna
3. już wcześniej pisałem ale wyjaśnie wam to dosadniej - próbowałem logować się na komputerze (i dostępie do sieci) na którym nigdy portal scirocco nie był odpalany i nadal nic

według mnie problem jest z portalem skoro kilka osób również zgłasza podobny problem ale widze, że nie ma tu osób kompetentnych które potrafiłyby się zająć należycie stroną.
Potrafisz tylko narzekać, uciszać i pyskować w stronę innych a o pracy dla innych nawet nie pomyślisz.
jako dyktator administrator masz pewne przywileje ale i obowiązki - jeśli się z tym nie zgadzasz to musisz mieć coś z główką :mrgreen:

ja tam nie będe się starał tego rozwiązać bo wszystko wskazuje na problemy na tym portalu,a Ty idź porób sobie co innego nieodpowiedzialny pseudo adminku
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: atosss007 »

Jeśli chodzi o ten valid tokken to i ja miewam dość często taki problem. również uważam że to problem na portalu. Mam tak również gdy loguję się na nowym komputerze, więc nie ma mowy o problemach sprzętowych. Wydaje mi się Kamil że jako admin powinieneś się tym zająć.
Ozi u mnie jak się zawiesi to czasem pół dnia nie mogę się zalogować. Zauważyłem że problem mija czasem gdy po takiej informacji dam stronę w tył. Później w lewym górnym forum, i jeszce raz login, ale już nie z pamięci tylko wpisując hasło i login manualnie. Spróbuj,może i u Ciebie zadziała.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Ok, problem faktycznie leży w forum, ale nie jest związany żadną miarą z nałożonym banem.

Spróbuję coś z tym zrobić, tym niemniej roszczeniową postawę proszę sobie wsadzić w buty, bo praca przy portalu to nie jest mój obowiązek a jedynie dobra wola i to w wolnym czasie, tak jak Wasze zaglądanie tutaj. Nie widziałem od 8 lat pracy przy tym ani jednego przelewu z wynagrodzeniem, także tego...

Na konto madzians wysyłam privem hasło, które ustawiłem, żeby zalogować się na konto ozi. Zmień jak się uda zalogować.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

nic się nie udaje
zauważyłem, że na stronie głownej portalu logowanie się udaje ale już wejście na forum jest niemożliwe
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Tak, bo jeszcze nic z tym nie zrobiłem.
Problem leży w module, który łączy portal z forum. Dam znać, jak będzie sens testować.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Nashi »

Kuuuurde, taki piękny flamewar mnie ominął :( A jaka śmietanka towarzyska! Widzę, że w byciu znawcą spraw wszelakich od fizyki kwantowej po specyfikę pracę administratorów, niezmiennie przodują te same twarze. To się chwali, stałość poglądów w dzisiejszych czasach co raz rzadziej spotykana ;)
madzians pisze:według mnie problem jest z portalem skoro kilka osób również zgłasza podobny problem ale widze, że nie ma tu osób kompetentnych które potrafiłyby się zająć należycie stroną.
To akurat ciekawe, bo kompetentnych osób nie ma właśnie dzięki działaniom użytkowników, którzy w tym wątku się najwięcej udzielali :D

Ogólnie to uśmiałem się, a komentować mi się nie chce, bo leń i cham ze mnie.

PS. Kamilu, uważaj na cięty język bo lada moment możesz dostać od "właściciela portalu" informację na PW o zakończeniu współpracy ;)
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: atosss007 »

Nashi pisze: PS. Kamilu, uważaj na cięty język bo lada moment możesz dostać od "właściciela portalu" informację na PW o zakończeniu współpracy ;)
Nie przypominam sobie żeby Kamil obrażał gdziekolwiek właściciela forum, czego nie mogę powiedzieć o " byłym moderatorze ".
Pewnie były moderator miałby teraz pole do popisu w sprawach technicznych, gdyby zajmował się tylko sprawami technicznymi, a nie dyktowaniem trendów i obrażaniem właścicieli i uczestników forum. To tak dla odświeżenia zanikającej pamięci :wink:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

nashi - uzytkownik :D
coś mnie musiało ciekawego ominąć a właśne na Ciebie tylko liczyłem w rozwiązaniu spraw technicznych na tym forum, reszta władzy potrafi to co................ już chyba wcześniej napisałem
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Nashi »

atosss007 pisze:Nie przypominam sobie żeby Kamil obrażał gdziekolwiek właściciela forum, czego nie mogę powiedzieć o " byłym moderatorze ".
Pewnie były moderator miałby teraz pole do popisu w sprawach technicznych, gdyby zajmował się tylko sprawami technicznymi, a nie dyktowaniem trendów i obrażaniem właścicieli i uczestników forum. To tak dla odświeżenia zanikającej pamięci :wink:
Łoho, widzę że ty to już zupełnie odleciałeś, leki przestają działać? :mrgreen:
Swoją drogą, czy za rzucanie wyjętych z dupy i nie popartych niczym oskarżeń, nie należy się na tym forum jakiś banik? :lol:

PS. Weź w końcu się doucz co oznaczają takie pojęcia jak "administrator" i "moderator"... ile jeszcze razy musisz się wygłupić używając słów których nie rozumiesz, zanim ktoś Cie uświadomi?

@ozi
Masz w takim razie info nieaktualne od ~2 lat :D
Obrazek
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: atosss007 »

Przepraszam za OT. Niestety zdarzają się osoby, które mają dobrą pamięć, lecz niestety krótką.
Nashi pisze: Łoho, widzę że ty to już zupełnie odleciałeś, leki przestają działać? :mrgreen:
Rada - Zaparkuj synku język, bo znów zaczynasz się zapędzać.
Nashi pisze: Swoją drogą, czy za rzucanie wyjętych z dupy i nie popartych niczym oskarżeń, nie należy się na tym forum jakiś banik? :lol:
Gdyby swego czasu nie były poparte dowodami, ( czarodziejski przycisk PRTSC ) pewnie nadal byłbyś moderatorem. A jak sam napisałeś, dostałeś PW od szefowej o zakończeniu współpracy.
Nashi pisze: ile jeszcze razy musisz się wygłupić używając słów których nie rozumiesz, zanim ktoś Cie uświadomi ?
Jak na razie, jedyną osobą która się wygłupia jesteś Ty sam. Jeśli tak bardzo chcesz prać brudy, to może korzystając z okazji spotkania na zlocie, chcesz o tym pogadać ? Na ostatnim jakoś nie miałeś odwagi. W sumie ... gdybym komuś tak nawrzucał jak Ty mnie, też raczej bym nie podszedł. Jesteś mocny w przysłowiowej "gębie" siedząc przy komputerze. Gdy siedziałeś przy ognisku obok mnie, jakoś nie byłeś taki rozmowny. Nie jestem zwolennikiem upubliczniania takich spraw, lecz jeśli bardzo nalegasz, możemy wrócić do tego tematu na zlocie. Będzie szefowa, ja mogę zabrać komputer, i odgrzejemy kotleta :twisted: Nie pogrążaj się chłopaku.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

widze, zapowiadają się dodatkowe atrakcje na zlocie :) haha, dla chętnych ustawka niedzielna :side:
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Nashi »

bla bla bla, bełkot bełkot bełkot, coś tam stękasz o jakichś print screenach, ale dziwnym trafem ich nie prezentujesz. Kolejne urojenia? Lekarz o nich wie?
A, swoje rady wsadź sobie w dupę, bo tam jest ich miejsce. Bla bla, znowu bełkot i znowu jakieś stękanie.
Człowieku, po pierwsze nie mam bladego pojęcia jak wyglądasz i mam to w głębokim poważaniu,
po drugie niejednokrotnie informowałem Cię że nie mam najmniejszej ochoty z Tobą rozmawiać (i w przeciwieństwie do Ciebie, potrafię to udowodnić) bo satysfakcja z tego podobna jak gdybym gadał żelazkiem,
po trzecie - usiłowałem wytłumaczyć coś oziemu, ty nie proszony, nie "wywołany do tablicy", wciąłeś się w nie swoją rozmowę, wyjeżdżasz z tymi swoimi infantylnymi żalami, na myśl o których zbiera się na wymioty i jeszcze na koniec zarzucasz mi jakieś pranie brudów
a po czwarte - takiś wyrywny do dyskusji, a sam nie podszedłeś, mimo że z tego co rozumiem Ty przynajmniej jesteś w stanie mnie rozpoznać w tłumie.

A teraz na koniec, drukowanymi literami, może pojmiesz:
BEZ ODBIORU
Obrazek
ODPOWIEDZ