Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Miejsce zgłaszania problemów z działaniem i obsługą Portalu i/lub Forum.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: vega »

Kamil, chyba sam na siebie ukręciłeś bata zakładając taki temat :wink:
Nie dość, że się naczytasz, to jeszcze tyle musisz odpisywać...
Nie no, właściwie nie musisz,ale po każdym poście raczej wszyscy oczekują odpowiedzi z Twojej strony...
Ja tak myślę,że każdy kto ma coś do powiedzenia to się wypowie i za niedługo wszystko ucichnie, i wątek umrze śmiercią naturalną, no bo ile można się skarżyć...? Ale do tego czasu, to masz Kamil masę roboty z tym wszystkim, tym bardziej,że już po pracy alt i shift są Twoimi wrogami. No cóż, nie wiem, czy nie żałujesz założenia takiego tematu,ale to nie moja sprawa, tak tylko głośno myślę... :wink:

Mnie osobiście nie obraziłeś, choć nazwanie mnie "świętą krową" zapamiętałam :twisted: ,ale mogłoby to wiele osób urazić.
Czasami mówimy, piszemy coś w zupełnie innym kontekście,nie mając nic złego na myśli ( sama doświadczyłam tego w pewnym usuniętym temacie :| ),ale różni są odbiorcy, więc trzeba uważać co się pisze i mówi, aby nikogo nie urazić. Tobie Kamil może brakuje tego wyważenia i taktu, i spokoju w wyrażaniu emocji, co ?

To,że jesteś "złośliwy" wszyscy co Cię poznali, to doskonale o tym wiedzą i nie wypowiadają się się przeciwko Tobie, ale jest wiele,wiele osób, którzy nie znają Twojej formy wypowiedzi, i dlatego pełniąc takie stanowisko dobrze mieć nerwy na wodzy, i być autorytetem dla innych, a nie tak jak to większość odbiera, tyranem...
Spokojnie pełnij swoją funkcje,zmień co nieco w wypowiedziach, a będzie dobrze :D :wink:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: cinekban87 »

vega8 pisze:Kamil, chyba sam na siebie ukręciłeś bata zakładając taki temat :wink:
Nie dość, że się naczytasz, to jeszcze tyle musisz odpisywać...
Nie no, właściwie nie musisz,ale po każdym poście raczej wszyscy oczekują odpowiedzi z Twojej strony...
Ja tak myślę,że każdy kto ma coś do powiedzenia to się wypowie i za niedługo wszystko ucichnie, i wątek umrze śmiercią naturalną, no bo ile można się skarżyć...? Ale do tego czasu, to masz Kamil masę roboty z tym wszystkim, tym bardziej,że już po pracy alt i shift są Twoimi wrogami. No cóż, nie wiem, czy nie żałujesz założenia takiego tematu,ale to nie moja sprawa, tak tylko głośno myślę... :wink:

Mnie osobiście nie obraziłeś, choć nazwanie mnie "świętą krową" zapamiętałam :twisted: ,ale mogłoby to wiele osób urazić.
Czasami mówimy, piszemy coś w zupełnie innym kontekście,nie mając nic złego na myśli ( sama doświadczyłam tego w pewnym usuniętym temacie :| ),ale różni są odbiorcy, więc trzeba uważać co się pisze i mówi, aby nikogo nie urazić. Tobie Kamil może brakuje tego wyważenia i taktu, i spokoju w wyrażaniu emocji, co ?

To,że jesteś "złośliwy" wszyscy co Cię poznali, to doskonale o tym wiedzą i nie wypowiadają się się przeciwko Tobie, ale jest wiele,wiele osób, którzy nie znają Twojej formy wypowiedzi, i dlatego pełniąc takie stanowisko dobrze mieć nerwy na wodzy, i być autorytetem dla innych, a nie tak jak to większość odbiera, tyranem...
Spokojnie pełnij swoją funkcje,zmień co nieco w wypowiedziach, a będzie dobrze :D :wink:
mądry głos w dyskusji
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Nie uważam, żeby "bat na dupę" był tym, czym ten wątek się stał.
Nie uciekam od krytyki, byle konstruktywnej. Jeśli ktoś ma coś sensownego do powiedzenia i ma faktycznie słuszne pretensje, to nie widzę powodu, żeby zamykać mu usta.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: vega »

A co do poprawnąsci polskih znkuw to nieh siem sam karzdy pilnóje bo ot tego jezd słownik :wink:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: obar »

Temat dobry. Jest teraz miejsce, gdzie ludzie mogą upuścić nieco ciśnienia.
Wiadomo, że powstał on z naturalnej przyczyny pt. wojna w temacie Magdy.
Jeśli o mnie chodzi to trochę czuje, że ja zapoczątkowałem lawinę postów, które tak naprawdę mało wniosły do tematu (choć z początku ironia była tylko i wyłącznie odparta ironią) a tego typu uwagi nie były potrzebne. Z racji zrozumienia błędu (a niektórym widzę nie idzie to najlepiej) starałem się to wyprostować. Później dyskusja zeszła na prywatną wojnę między stronami i z prostej przyczyny powinna być przez wszystkich "burzycieli" i oburzonych zakończona choćby z szacunku by nie śmiecić w temacie koleżanki. Kamil ostrzegał o banach- nie poskutkowało. Także po moim poście, który został potraktowany jako powietrze nadal znajdowali się ludzie, którzy koniecznie muszą pokazać pazur. Ok, tylko, że jak chcecie to robić to w odpowiednich miejscach.
Oczywiście bunt buntem, ale jak nie odpuszczać, to w słusznej sprawie i nie kosztem innych.

Niektóre rozmowy na forum, gdyby nie admini, wyglądałyby tylko i wyłącznie tak (tyle, że pewnie dłużej):

http://www.youtube.com/watch?v=80RcLZ6aawc

Odnośnie szacunku to każdy powinien spróbować dać więcej, niż sam wymaga. I mówię tu o szacunku, a nie o niepoprawnej konstrukcji zdań, ortografii i innych gorzkich żalach.



Michale, temat ortografii był, ale bardzo krótko i tak jak Kamil napisał, z prostej przyczyny umarł przez nokaut techniczny.
Zazwyczaj ludzie używają innej przeglądarki niż IE, a większość ma opcję podkreślania błędu włączoną (przydatną dla ludzi, którzy twierdzą, że mają dysortografię). Jak widać ci ludzie mają tendencję do olewania czerwonego szlaczku, a skoro ciężko spojrzeć na napisany post po raz drugi to ja nie mam pytań.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: artur88 »

Obserwowalem dyskretnie klótnie w temacie Magdy i dziwie sie czemu to wszystko tam zostalo. Ja na przyklad zwrócilbym sie do moderatora z prosba o "posprzatanie" tych smieci albo o przeniesienie. Ale to juz jej sprawa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: vega »

artur88 pisze:Obserwowalem dyskretnie klótnie w temacie Magdy i dziwie sie czemu to wszystko tam zostalo. Ja na przyklad zwrócilbym sie do moderatora z prosba o "posprzatanie" tych smieci albo o przeniesienie. Ale to juz jej sprawa ;)
Myślałam nad tym i rozmawiałam w tej sprawie, ale doszłam do wniosku,że na jakiś czas niech to pozostanie, aby było jakimś doświadczeniem na przyszłość i aby mogły przeczytać to te osoby, które nie wiedziały wcześniej o co chodzi i skąd wziął się temat : Gorzkie Żale..."
Nie ma sensu już więcej poruszać tego tematu. Stało się i tyle, przykre doświadczenie dla wielu z forumowiczów...
Ale dzięki temu, mam nadzieję,że więcej się nie powtórzy taka sytuacja, bo to wszystko było niepotrzebne.
Koniec tematu, bo zaczną się nowe dyskusje,a nie o to chodzi...
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

do dyktatora teg forum!!!
obiecywałeś bany na miesiąc więc schowaj dumę w kieszeń i zrób co trzeba by wyjść z tego z twarzą a nie z dupą :side:
tylko nie pytaj o co czy kogo mi dokładnie chodzi, wysil się chłopcze jeśli potrafisz
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Bany były ponakładane na miesiąc i powinny się pozdejmować automatycznie, nie kontroluję tego. Jak się któryś nie zdjął, to sprawdzę.

Edit:
nie ma zbanowanych użytkowników.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

powitanie po zalogowaniu

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: kostrzyk »

po zalogowaniu też tak mam, już się przyzwyczaiłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

ale ja nie moge się zalogować! a zaczęło się miesiąc temu :mrgreen:
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Anavel »

U mnie ban zdjął się automatycznie po miesiącu .
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

Ozi, przeczyść sobie cookies w przeglądarce, spróbuj z innej. To raczej nie jest wina forum i nie jesteś na liście zbanowanych.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

nie jestem laikiem! wszystko poczyściłem na starcie, korzystałem z dwóch przeglądarek anawet mi się chciało skorzystać z trzech komputerów, które były podpięte pod dwa inne dostępy do sieci
z mojej strony jest ok wszystko więc chyba Ty jako Pan dyktator-administrator musisz a juz na pewno powinienieś coś wykonać
ODPOWIEDZ