Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Miejsce zgłaszania problemów z działaniem i obsługą Portalu i/lub Forum.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: atosss007 »

Twoja ostatnia wypowiedź pięknie Cię obrazuje. Jakby koś nie wiedział o co chodzi, wystarczy że przeczyta Twój ostatni post. Nie potrafisz wypowiadać się z kulturą i właśnie dlatego odszedłeś do lamusa. Obrażasz ludzi i pokazujesz tym samym że nie warto z Tobą wchodzić w żadną dyskusję. Tak ... bez odbioru
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Ruszowy »

Kamil pisze:Szkoda że nikt tego nie zgłaszał wcześniej
kapitanie niestety jesteś w błędzie http://www.scirocco.pl/phpBB3/viewtopic ... 219#p69219 bo problem trwa 3rok. Ja osobiscie zaczolem uzywac opery do logowania na forum bo na misie mialem wlasnie ten blad. dopatrywalbym sie raczej wrednej wtyczki w przegladarce przez ktora nie mozna sie zalogowac. Co do potraktowania Nashiego przez tzw właścicieli to nadal to uważam że go wyr.....ście. Zrobił kawał dobrej roboty z odświeżeniem forum i przy pierwszym pretekscie od razu kop. Kamilowi też w wielu kwestiach brakuje wyważenia ale jest bo go dobrze znacie. Żeby nie było stronniczo to Nashi też nie dałeś rady błędowi logowania więc sarkazm nawiązujący do lamersfwa admina nie jest uzasadniony ;p
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Majkel »

Z tym problemem ja osobiście na tym forum się nie spotkałem ale na innych forach mi się to zdarza. Ciekawe jest to, że na dwóch identycznych komputerach i tych samych przeglądarkach to sprawdzałem i na jednym błąd jest na drugim nie ma. Przetrzepałem sporo tematów żeby to naprawić i powiem tylko, że propozycji rozwiązania problemu jak i pomysłów czemu tak się dzieje znalazłem ze sto. Kilka próbowałem zastosować ale w końcu się poddałem :)
Reasumując nie sądzę żeby był na forum ktokolwiek zdolny to naprawić tak żeby każdemu to działało :D
Musicie sobie radzić zmianą przeglądarki albo po prostu zróbcie format i zainstalujcie na nowo system - wszyscy wiemy, że niektórzy potrafią śmigać bez tej operacji po 5, 8 czy 12 lat :mrgreen: Taki system nadaje się już tylko na złom :D
Są programy do czyszczenia ale te dobre są płatne i wymagają znajomości np. rejestrów itp. a i tak nigdy nie ma pewności, że operacja się uda :P
Tak tak wiem pewnie znajdą się tacy co stawiali nowy system a problem nie zniknął - trudno nauczcie się z tym żyć :D
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: madzians »

gościu, co ty pieprzysz
jak można nauczyć się z tym żyć jak nie można się zalogować? ciekawe czy byłbyś tak wyrozumiały jakby to Ciebie dotyczylo
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Majkel »

OK nie wyraziłem się jasno :D
Nie wykluczam winy ze strony forum i w Twoim przypadku może faktycznie gdzieś w eterze zawiesił się jakiś ban :) Natomiast generalnie nie licząc wyjątków wina przeważnie leży po stronie użytkownika.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: vega »

Ruszowy pisze: Co do potraktowania Nashiego przez tzw właścicieli to nadal to uważam że go wyr.....ście. Zrobił kawał dobrej roboty z odświeżeniem forum i przy pierwszym pretekscie od razu kop. Kamilowi też w wielu kwestiach brakuje wyważenia ale jest bo go dobrze znacie.
Kiedy Nashi 2 lata temu został pozbawiony obowiązków i zdegradowany byłam bardzo zdziwiona dlaczego tak się stało. Przecież nie było do tego powodów. Na forum nie było sytuacji aby kogoś obrażał, czy źle się wypowiadał.
Powinno być głosowanie na forum, kto ma być moderatorem,administratorem itp a nie taka samowolka poza nami...
Czy to jest forum "jednego właściciela"... ? :wink:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Majkel »

vega8 pisze:
Ruszowy pisze: Co do potraktowania Nashiego przez tzw właścicieli to nadal to uważam że go wyr.....ście. Zrobił kawał dobrej roboty z odświeżeniem forum i przy pierwszym pretekscie od razu kop. Kamilowi też w wielu kwestiach brakuje wyważenia ale jest bo go dobrze znacie.
Kiedy Nashi 2 lata temu został pozbawiony obowiązków i zdegradowany byłam bardzo zdziwiona dlaczego tak się stało. Przecież nie było do tego powodów. Na forum nie było sytuacji aby kogoś obrażał, czy źle się wypowiadał.
Powinno być głosowanie na forum, kto ma być moderatorem,administratorem itp a nie taka samowolka poza nami...
Czy to jest forum "jednego właściciela"... ? :wink:
Oczywiście, że tak. Ktoś kto jest właścicielem domeny ma tu 100% prawa do wszystkiego :D Jeśli Agazaka to opłaca to zapewno Ona jest właścicielem ;)
Jutro może się obudzić powiedzieć 'w dupie z tym forum', zamknąć serwer i sprzedać domenę volkswagenowi za milion euro :mrgreen:
Z tego co wiem to w taki właśnie sposób rozleciało się swego czasu cultstyle.pl - w jednej chwili forum przestało istnieć nikt nigdzie żadnego info nie dał a ludzie stracili sens życia :side:
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Kamil »

eee Cultstyle.pl działa i ma się dobrze :) nie wiem, czy nadal prowadzą go te same osoby.
Do dyskusji o sprawie z Nashim się nie włączam, bo nie mam z tym nic wspólnego.
Co do zgłaszania błędu, jak widzisz w temacie na końcu jest "już działa", a po tym poście prawie 3 lata ciszy, to chyba można przypuszczać, ze problemu nie ma, skoro 3 lata nikt nie pisze o nim...
Ja swoje możliwości działania z tym błędem wyczerpałem, nie udało mi się nic zrobić, czekamy na interwencje kogoś, kto umie w tym przedmiocie więcej ode mnie. Myk polega na tym, że wszyscy to robią w wolnym czasie i z dobrej woli, więc to trochę trwa...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: obar »

Kamil pisze:Co do zgłaszania błędu, jak widzisz w temacie na końcu jest "już działa", a po tym poście prawie 3 lata ciszy, to chyba można przypuszczać, ze problemu nie ma, skoro 3 lata nikt nie pisze o nim...
No ale o tym to już nikt nie pamięta i teraz Kamil taki be i nietoply :wink: .
Jak błąd jest to najpierw trzeba gruntownie sprawdzić inne możliwości na kompie, żeby potem nie było, że coś nie halo a to się okaże, że to pierdoła.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Nashi »

Ruszowy pisze:sarkazm nawiązujący do lamersfwa admina nie jest uzasadniony ;p
Spieszę jedynie wyjaśnić, że w żadnym wypadku nie jest to nabijanie się z czyjegoś braku umiejętności... tym bardziej, że Kamil jest jedyną osobą, dzięki której to forum w ogóle egzystuje przez ostatnie, 6 lat? 8 lat? Po prostu - tak jak ciężko od kowala wymagać żeby zatańczył w balecie, tak od osoby z wykształceniem prawniczym nie można wymagać umiejętności programistycznych... a mam wrażenie, że sporo osób na forum tego nie pojmuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: obar »

Nashi pisze:Spieszę jedynie wyjaśnić, że w żadnym wypadku nie jest to nabijanie się z czyjegoś braku umiejętności... tym bardziej, że Kamil jest jedyną osobą, dzięki której to forum w ogóle egzystuje przez ostatnie, 6 lat? 8 lat? Po prostu - tak jak ciężko od kowala wymagać żeby zatańczył w balecie, tak od osoby z wykształceniem prawniczym nie można wymagać umiejętności programistycznych... a mam wrażenie, że sporo osób na forum tego nie pojmuje.
Amen.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Tomek_GT2
Początkujący
Początkujący
Posty: 161
Rejestracja: 05 gru 2007, 18:04

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Tomek_GT2 »

Też miałem taki problem z logowaniem i nadal mam,ale jak odpale stronę w trybie prywatnym to mogę się zalogować i pisać.
Problem z logowaniem pojawił się u mnie chyba coś ok roku wstecz
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: cinekban87 »

ja też mam ale radze sobie :wink:
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: BossFazer »

mialem ten problem kiedys, ale poradzilem sobie z nim, nie pamietam w jaki sposob :/ po reinstalacji systemu operacyjnego wszystko jest ok..
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Gorzkie żale, czyli uwagi do moderatorów

Post autor: Sołtys »

Ja mam małą prośbę: gdy się wchodzi w dział giełda to większość nowych postów wygląda tak:
ktoś tam pisze:Proszę o fotki, proszę o cenę ...itd
czy do jasnej Anielki nie można według regulaminu wrzucić zdjęcie i podać dokładnych danych?
Niech te ogłoszenia niezgodne z regulaminem dla przykładu przez miesiąc lecą w nicość ... please :|
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
ODPOWIEDZ