Powrót do góry/skok do posta

Miejsce zgłaszania problemów z działaniem i obsługą Portalu i/lub Forum.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Powrót do góry/skok do posta

Post autor: Sołtys »

Czy jest możliwość aby dodać \"button\" (przycisk) na dole forum - aby był powrót na górę strony?
Wiem że można sobie to robić przyciskami na klawiaturze - ale nieraz nie chcę się sięgać i jakby to mozna za pomocą myszki to byłoby wygodniej.

I może jeszcze jedno pytanko: dość często jestem na forum VWGolf.pl i tam maja taką opcję że po napisaniu posta lub kliknięciu na ostatnią wypowiedź odrazu zostajemy przeniesieni do tej wypowiedzi. A u nas jest tak że zostajemy przeniesieni do danego tematu a żeby zobaczyć posta to trzeba przesuwać stronę w dół. Może i to będzie możliwe do zrobienia?
pozdro ;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Powrót do góry/skok do posta

Post autor: obar »

Czy jest możliwość aby dodać \"button\" (przycisk) na dole forum - aby był powrót na górę strony?
Wiem że można sobie to robić przyciskami na klawiaturze - ale nieraz nie chcę się sięgać i jakby to mozna za pomocą myszki to byłoby wygodniej.
Ja w sumie korzystam ze scrolla:). Klikasz i jazda strzałkami w górę;).
No ale w sumie by się przydało.
I może jeszcze jedno pytanko: dość często jestem na forum VWGolf.pl i tam maja taką opcję że po napisaniu posta lub kliknięciu na ostatnią wypowiedź odrazu zostajemy przeniesieni do tej wypowiedzi. A u nas jest tak że zostajemy przeniesieni do danego tematu a żeby zobaczyć posta to trzeba przesuwać stronę w dół. Może i to będzie możliwe do zrobienia?
pozdro ;)
A to dziwne bo ja jak klikam na powrót do tematu to mnie przenosi w miejsce mojej wypowiedzi...
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Powrót do góry/skok do posta

Post autor: Sołtys »

obar napisał:
A to dziwne bo ja jak klikam na powrót do tematu to mnie przenosi w miejsce mojej wypowiedzi...
Nie o to mi chodzi - jak wskakuje na forum to widze np. w poszczególnych działach że ktos coś napisał - wtedy klikam ostatnią wypowiedż (taka strzałka) i przenosi ale do strony gdzie jest wypowiedź a nie na dół ... i wtedy trzeba przewijać.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Powrót do góry/skok do posta

Post autor: ozi »

to sobie ustaw, żeby najświeższe posty był u góry i po problemie - ja tak mam i na początku ciezko sie przyzwyczaić ale bardzo ułatwia przeglądanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: Powrót do góry/skok do posta

Post autor: Manek »

Ja uzywam Mozilli i mi przeskakuje od razu na ostatniego posta jak klikne na ta mala strzalke przy nicku.
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
ODPOWIEDZ