Scirocco 16v KR

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: Sławek »

Wolf chyba moze najlepiej to potwierdzic. Porzadna klatka fotele pasy kierownica kilka pierdolek i 30 tys nie ma.

A jezeli sie nie sprzeda to tez sie nie rozplacze. W przeciwienstwie do wiekszosci sprzedajacych nie czekam z jezorem na brodzie zeby wcisnac szrota. Dalej bede mial swietne auto...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: Mowad »

Faktem jest, że za takie pieniądze musi być napalony pasjonat nastawiony tylko i wyłącznie na scirocco, w przeciwnym wypadku za taki budżet można coś szybszego, nowszego i przy tym wygodniejszego kupić. I nie chodzi już o jakieś rarytasy typu M5, ale o zwykłe dupowozy z dobrym silnikiem i klimatyzacją.
Faktem też jest, że tego typu porządne modyfikacje faktycznie kosztują, ale z drugiej strony przy tego typu projektach trzeba się liczyć w 99% ze stratą wsadzonych pieniędzy, bo takie są u nas realia. Ktoś kto chce zmodowane auto do sportu, kupuje rzęcha jako podstawę i go robi sam czy w zaufanych warsztatach, bo wtedy wie co ma. Jak ma za gotowca wyłożyć większa gotówkę to się zastanowi trzy razy, bo rynek samochodowy w kraju jest tak wypaczony przez "januszy biznesu" i handlarzy złomem na kołach, że z góry się zakłada, że sprzedawca wciska kupującemu kit, byle by pogonić auto, a potem jakoś to będzie, bo może kupujący się zorientuje za późno na zwrot. Dlatego chyba jedyna prawdopodobna opcja to kupiec zza granicy. Albo po prostu faktycznie stwierdzisz, że aż tak bardzo go sprzedawać nie musisz, żeby za pół ceny oddawać i zaczniesz znowu w nim grzebać i mieć z tego przyjemność.
Nie wiem czy kiedykolwiek przyjdą czasy, żeby można było coś kupić, zrobić remont, do tego zmodować i potem jeszcze na tym zarobić jak w programach na discovery, ale puki co modyfikacje auta oznaczają stratę i tyle. Podejrzewam, że pomimo takiej ceny i tak jesteś w plecy w stosunku do włożonej w niego gotówki.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: Sławek »

Mowad ale ja nie chce odzyskać wsadzonych pieniędzy. Znam rynek scirocco juz od wielu lat, znam zmiany cen, zmiany dostepności części a poza tym twierdze, że czasy "u niemca drożej" się skończyły. Nie bedę robił prezentów tylko dlatego, że chce się pozbyć samochodu.

Uwierzcie mi, że za ten silnik miałem propozycje niewiele niższe niż łączna suma auta. Nie chce jednak rozbierać go na części bo to lata pracy i ogromny sentyment. Niech cieszy kogoś innego.

Co do nowszych aut... zgadzam się, ale powiem Ci coś szczerze: prawie 400 konny golf (z klimatyzacją) nie daje mi tyle radości co to scirocco. Mimo to decyzja zapadła. Koniec śmietnika SROKA NA SPRZEDAŻ
Obrazek
lepiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:50

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: lepiarz »

Nie odbieraj tego co pisze jako atak.A to co Mowad napisal ma całkowitą racje. Chodzi mi tutaj o polskie realia. A co do m5 to wiem co pisze i wiadome ze nie beda to ideały ale ładnie wygladajace,technicznie podmeczone samochody. I bez sensu jest wypisanie ze polakieruj,zrob silnik a zobaczysz ile kosztuje..bo zlecajac robote fachowcom to i 50tysiecy okaże sie za mało. A za 27tys kilka miesiecy temu e24 635csi sprzedałem z nowym lakierem,ze zrobiona górą silnika a gdzie to porównac.
lepiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 16 paź 2015, 15:50

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: lepiarz »

80procent własnej roboty. I tu nie chodzi o moj budżet,tylko kwestie czy za 30koła chce granatowego z klatką czy wole baze 16v z mobile i przyjemnosc tworzenia.Moze mnie nie kręci klatka bezpieczenstwa przykładowo.Tak jak pisał Mowad,musisz trafic pasjonata. Za 7tys zielonych mozna przywiec 16v z usa jeszcze z amerykanckim kurzem w nadkolach na przykład.Temat rzeka,ale próbuj,zycze jak najlepiej.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: Sławek »

Nie dziw sie ze jestem podrażniony na twoje komentarze skoro 3 tydzien czekam na glupie lusterko od Ciebie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco 16v KR

Post autor: Sławek »

Obrazek
ODPOWIEDZ