Sprzedam MKII

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam MKII

Post autor: L.W!z »

Spasiony pisze:Wnętrze obszyte
O kurwa...zerwałeś narzutę ze starej kanapy babci Jadzi i naciągnąłeś gumkami recepturkami na fotele - to się nie nazywa OBSZYCIE ;] Chyba że chciałeś napisać "wnętrze obszytliwe" :)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam MKII

Post autor: scirorider »

Spasiony pisze:Jeśli nie trafi w dobre ręce to pewnie na złom. Zlot był kropką nad "i" bo dusza samochodu to również dusza użytkowników .Odbij z tym czerwonym dywanem bo chyba Ci się w oczach od niego popierdzieliło jak szedłeś do swojego tronu jako organizatora. Usuń swój post i moje wypociny jak tak się trzymasz regulaminu dotyczącego "sprzedam".
p.s.
Wiedziałem że się dopierdolisz do tego ogłoszenia ale mimo to wolę oddać samochód w dobre ręce a nie handlować na alledrogo.
Odpuść Wielmożny Panie
Proszę . Walę pokłony
widzę że kolega z kulturą ma ostro na bakier... no cóż pozostawię twoją wypowiedź bez dalszego komentarza... a poziom jaki reprezentujesz swoimi wypowiedziami jest mocno poniżej zera...

więc nie róbmy dalej offtopa... powodzenia w sprzedaży ! :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sprzedam MKII

Post autor: Spasiony »

L.W!z pisze:
Spasiony pisze:Wnętrze obszyte
O kurwa...zerwałeś narzutę ze starej kanapy babci Jadzi i naciągnąłeś gumkami recepturkami na fotele - to się nie nazywa OBSZYCIE ;] Chyba że chciałeś napisać "wnętrze obszytliwe" :)
Po części masz rację. Chodziło mi o to żeby jak najmniej zniszczyć oryginalną tapicerkę. Źle się wyraziłem.
scirorider pisze:
Spasiony pisze:Jeśli nie trafi w dobre ręce to pewnie na złom. Zlot był kropką nad "i" bo dusza samochodu to również dusza użytkowników .Odbij z tym czerwonym dywanem bo chyba Ci się w oczach od niego popierdzieliło jak szedłeś do swojego tronu jako organizatora. Usuń swój post i moje wypociny jak tak się trzymasz regulaminu dotyczącego "sprzedam".
p.s.
Wiedziałem że się dopierdolisz do tego ogłoszenia ale mimo to wolę oddać samochód w dobre ręce a nie handlować na alledrogo.
Odpuść Wielmożny Panie
Proszę . Walę pokłony
widzę że kolega z kulturą ma ostro na bakier... no cóż pozostawię twoją wypowiedź bez dalszego komentarza... a poziom jaki reprezentujesz swoimi wypowiedziami jest mocno poniżej zera...

więc nie róbmy dalej offtopa... powodzenia w sprzedaży ! :lol: :lol:
Starałem się być grzeczny. Nie znając mnie oceniłeś już wcześniej. Dziękuję za nie robienie offtopa.
kostrzyk pisze:myślałem ze moja wygląda słabo pod maska, na prawdę to zdjęcie mnie podbudowało.
Rozumiem Cię. Mnie to też przeraża. Nie starczyło czasu do ogarnięcia a nie chciałem ściemniać. Silnik który kupiłem ( a raczej cały samochód ) był kompletny. Forumowicz który mi " pomagał " przygarnął resztę części. Że poprzedni silnik pogonił za plecami dowiedziałem się później od jego kolegi. To że Sciro odzyskałem to i tak cud. Dużo oryginalnych części zostało na warsztacie z którego go pogoniono

p.s.
komplet szyb
MK II 1986 2.0 16V blau
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam MKII

Post autor: scirorider »

Spasiony pisze:
Starałem się być grzeczny. Nie znając mnie oceniłeś już wcześniej. Dziękuję za nie robienie offtopa.
Tak jak ty oceniłeś wszystkich zlotowiczów po zlocie 2016 roku :shock: :shock: , nie znając nikogo i nie chcąc nawet poznać...zrobiłeś z nas bande zadufanych w sobie buraków, którzy nie witają nowej osoby na zlocie....

Nie dosyć że nie potrafisz się przyznać że się zachowałeś jak ostatni pajac, uważając że wszyscy będą walić przed tobą pokłony bo przyjechałeś, a widząc samochód, nic dziwnego że nie podleciało całe stado gapiów, bo szczerze nie ma na co się gapić, to jeszcze w dodatku jesteś hipokrytą... eh....

rozumiem że ceny nie podajesz bo liczysz na to że będziemy się licytować i zabijać o to twoje "cacko" ?? HAHAHA :lol:

z resztą... po co ja w ogóle marnuje mój czas i wchodzę z tobą w polemikę....

bez odbioru....
Obrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sprzedam MKII

Post autor: Spasiony »

Ktoś nie doczytał początku ogłoszenia.
Nie chodzi o licytację ale o to by samochód trafił w dobre ręce. Licytacji nie będzie bo od tego jest allegro.
Jeśli ktoś da za niego małe pieniądze i napiszę oświadczenie że przez następne 10 lat go nie zniszczy pod groźbą umownej kary finansowej przekazanej np na WOŚP to rozmawiamy ( jeśli nie padlina bo póki co znowu ocena że bieda a nikt go nie widział).
Coś co dostaje się za bezcen nie jest szanowane. Ja rozumiem że większość dopieszcza swoje Sciro i takie "cacko" jak moje warto zezłomować dla tego jednego elementu którego brakuje.
O cenach rozmawiam na PW więc tu ich proszę nie umieszczać.
Nie sprzedaję dla zysku a po to aby mógł cieszyć innych.
Nie sprzeda się to będzie cieszył dalej dzieci bo obok jest szkoła jak widać na zdjęciach.
PW nie wypłyną . Po co ma ktoś ma mieć taką jazdę jak ja :)
Reasumując .
Wpadłem na pomysł odsprzedania samochodu który ma dla mnie duże znaczenie, osobie która go nie potnie a żal że nie cieszy oczu innych kiedy się przemieszcza .
Pozdrawiam

p.s. Ci, Ty piszemy z wielkiej litery
MK II 1986 2.0 16V blau
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam MKII

Post autor: L.W!z »

Kupię go dla budy. Więc jakby nie patrzeć 99% przetrwa. Reszte możesz sobie zostawić bo i tak jest daleka od choćby stanu średniego. Napisz na pw ile Cie interesuje.
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sprzedam MKII

Post autor: Spasiony »

Obrażając mnie skreśliłeś się z listy zakupów
MK II 1986 2.0 16V blau
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam MKII

Post autor: L.W!z »

Spasiony pisze:Obrażając mnie skreśliłeś się z listy zakupów
No i nagrabiłem sobie. Nie wiem jak spojrzę teraz rodzinie i przyjaciołom w twarz. Chyba tylko samobójstwo mi zostaje. Żegnajcie ludzieeeeeeeeeeeeee...................
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam MKII

Post autor: Kamil »

Dobra, uprzejmie proszę o zakończenie gównoburzy. Autorze, cena! Prawdziwa cena, bez kpienia sobie, że milion do negocjacji. Jak do jutra się nie pojawi, temat leci w kosmos i będziesz szukał pasjonata na allegro.

A tak w praktyce, jak już oddasz na złom, to napisz na który, może jakieś pojedyncze elementy komuś się przydadzą.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedam MKII

Post autor: atosss007 »

Czytam i nie wierzę. Nie byłem na tym wspomnianym zlocie więc nie widziałem ani Ciebie ani auta, ale jedno co wiem na pewno i widziałem na własne oczy ... ludzie z STP to zajebista ekipa i nie wiem jak można napisać że zlot postawił kropkę nad "i" i sprzedaję auto bo mi się ludzie nie podobają :roll:

Jeśli uważasz że ekipa jest zamknięta w swoim gronie i Cię nie przyjęto jak byś tego oczekiwał, to jedź sobie na zlot vw oldschool. Jestem ciekaw co wtedy powiesz.

A tak już na marginesie ... jeśli sprzedajesz auto bo Ci się zlot nie podobał, to dobrze czynisz. Sprzedaj je bo widocznie to auto nie jest dla Ciebie. Kup sobie motocykl i ciesz się życiem. Do jazdy Scirocco trzeba czegoś więcej niż prawo jazdy i chęc posiadania klasyka. Każdy może jeździć golfem, ale nie każdy powinien jeździć Scirocco !!! Pozdrawiam.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
BWolf16V
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 428
Rejestracja: 19 sty 2017, 13:22
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LDZ

Re: Sprzedam MKII

Post autor: BWolf16V »

atosss007 pisze:Każdy może jeździć golfem, ale nie każdy powinien jeździć Scirocco !!!
Obrazek
to za slowa a nie w nawiazaniu do tematu :))
VW Scirocco Mk1 '75 1.5 -> 1.8EX // było
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 DX LPG // było
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 16V US // było

--
VW Scirocco Mk2 '88 1.8 16V (projekt #ClassicCup) // jest :twisted:
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sprzedam MKII

Post autor: Spasiony »

Kamil pisze:Dobra, uprzejmie proszę o zakończenie gównoburzy. Autorze, cena! Prawdziwa cena, bez kpienia sobie, że milion do negocjacji. Jak do jutra się nie pojawi, temat leci w kosmos i będziesz szukał pasjonata na allegro.

A tak w praktyce, jak już oddasz na złom, to napisz na który, może jakieś pojedyncze elementy komuś się przydadzą.
Nie potrzebuję allegro. Negocjacje trwają.
Zejdę do 15 000 zł prawie wszystkie dokumenty od zakupu włącznie . Kupujesz historie a nie tylko dawce ;]
Wśród Was trafiają się ludzie którzy nie uzyskując nic na prywatnych wiadomościach jazgoczą .
Cena zaktualizowana więc chyba ok.
Nie stresujcie się zbytnio. Pójdzie w dobre ręce co jest na dobrej drodze lub pójdzie na prasę co osobiście będę filmował.
Tak czy siak będziecie zadowoleni :)
MK II 1986 2.0 16V blau
ODPOWIEDZ