Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Oferty sprzedaży części i samochodów.
nighthawk76
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2016, 10:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 1158931

Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: nighthawk76 »

Witajcie,
Gdzie jak nie na forum można znaleźć nabywcę na Scirocco.
Moje pierwsze Scirocco trafiło do mnie 10 lat temu ale okazało się że było to auto przemytnicze i miało podwójną gróź w komorze silnika i wszystko zaczęło gnić. Trzy lata temu znalazłem drugie w Warszawie z zamęczony silnikiem. Połączyłem dobry silnik z w miarę zdrową budą i tak sobie trwała miłość aż przyszedł czas się rozstać. Z pierwszego Scirocco zostało prawie wszystko oprócz budy, i to wszystko oferuję kupującemu wraz z autem. Auto zarejestrowane sprawne z przeglądem. Dla ortodoksów będzie to gwałt ale zamiast j-tronica wsadzono wtrysk jednopunktowy bo jestem zwolennikiem taniej jazdy i nic na to nie poradzę - butla gazowa nowa ( 4 albo 5 wtrysków mechanicznych dokładam wraz z całością części i możliwością powrotu do oryginału). Zawieszenie aktualnie czerwone Ta-technik - oryginalne sprężyny 2 komplety są. Nowe sprzęgło, wahacze, końcówki drążków, wydech itp itp.
Auto wystawione na Gumtree. Pytajcie dzwońcie itp. Mogę zamienić się za motocykl z niewielką moją dopłatą. Każdy pyta o powód - nie mam miejsca w garażu a auto głownie stoi. Pozdrawiam.
https://www.gumtree.pl/a-samochody-osob ... 0550140109

W niedzielę był kupiec z miernikiem lakieru więc wiem już co było klepane na przestrzeni 24 lat :) a i za 4000 zł nie oddam :) - zbuduje mu wiatę :)
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: kostrzyk »

bez kitu czerwony brat spiritowej sroki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Kamil »

Bez kitu, to ten zyskujący codziennie na wartości :D 2500 bym nie dał :P
Old Volkswagens never die, they just get lower.
nighthawk76
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2016, 10:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 1158931

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: nighthawk76 »

Kolego Kamilu a może poczytasz ze zrozumieniem. Oprócz auta jest praktycznie drugie w częściach. Nie musisz kupować ale głupio nie komentuj bo to świadczy tylko o Tobie.
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: spirit »

kostrzyk pisze:
bez kitu czerwony brat spiritowej sroki :D
Której ? :twisted: .
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Kamil »

Kolego "NocnyJaszczębiuZnumerkiem", to forum dyskusyjne i służy do wymiany opinii na różne tematy, m. in. taki, który zapodałeś :).
Proponujesz łaciate coś, poobijane z każdej strony, w stanie "śmietnik", skundlone, z tysiącem patentów (już na zdjęciu widać na desce jakieś dodatkowe wichajstry, do tego piszesz o zmienionym wtrysku, więc ja się już spodziewam, co się dzieje w elektryce - za dużo starych fur po patenciarzach widziałem, co to zamiast naprawiać przerwy w instalacji albo wymienić termowłącznik, ciągnęli nowe przewody albo zrobili sobie wiatrak na prztyczek, bo przecież to będzie szybciej niż szukać przerwy albo wydawać kasę na czujnik...), a do tego górę gratów, sądząc po stanie "doinwestowanego i świetnego" produktu podstawowego, w kondycji takiej, że rozsypią się w rękach i chcesz za to tyle pieniędzy, co za w miarę sensowny egzemplarz...
Ja wiem, że zapanowała moda na "jangtajmery" i każdy posiadacz starego gruza jest teraz "wheeler dealer", no ale cóż... Świadczy to o mnie tak, że uważam, że za sprzedaż gównianego towaru można dostać co najwyżej gówniane pieniądze :). Może dzięki mojemu komentarzowi, jakiś młody, niedoświadczony, nowy użytkownik forum nie kupi tego śmietnika płacąc jak za zboże i tym samym nie zniechęci się do starych samochodów, a w szczególności do scirocco. :)
Pzdr.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
nighthawk76
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2016, 10:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 1158931

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: nighthawk76 »

Drogi Kamilu mistrzu obserwacji :) jednak osobiście uważam że zanim rzucisz ostre słowa powinieneś ruszyć zad z krawaciarskiej stolicy pełnej mistrzów i przyjechać w Bieszczady auto oglądnąć zapytać dlaczego ma drzwi i maskę w innym kolorze ( bo czerwone drzwi i maska są przygotowane do malowanie proste bez skaz ). Przejechać się autem zanim wydasz werdykt paździerz itp. Ale to moje zdanie i jak wspomniałeś to forum więc uważnie olewam twe słowa bo żaden z Ciebie ekspert :). A auto można kupić za 2 tys faktycznie potem kupić do niego nowe sprzęgło, wymienić całe zawieszenie, hamulce, układ wydechowy. Potem rozebrać fotele i 4 zrobić dwa jak nowe - ciekawe czy Twoje tak wyglądają, robi Ci się kwota 2-3 tys ??
Więc zapraszam eksperta na oględziny i stawiam piwo przy okazji zwiedzisz piękne tereny :) - moda modą a ja Zastave 750 miałem jak ty siedziałeś w piaskownicy i jadłeś piasek :)
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Kamil »

Aaa... rozumiem :) blachy bez skazy zdjęte do malowania... tak profilaktycznie...? :D A potem leżeć będą przykryte folią. Pilota od telewizora też "obciągnąłeś" folią, żeby nie zużyły się przyciski? :).
Szkoda dalej strzępić palce i z jednej i z drugiej strony, jak mniemam. Votum separatum pozostanie, może ktoś się dwa razy zastanowi, czy warto jechać na koniec świata, żeby zobaczyć taką "igłę" bez skazy, przygotowaną do malowania na wszelki wypadek :).

Ps. Moje pierwsze scirocco trafiło do mnie też 10 lat temu, ale nie zrobiłem z niego łaciatego, zdrutowanego kasztana z włącznikami typu "top gun" na środku deski rozdzielczej :D. A tę zastavę to faktycznie mogłeś w połowie lat '90 przyjmując założenie, że numerek w nicku to rocznik, więc na 99% miałeś ją dlatego, że nie było Cię stać na nic lepszego, jak 95% społeczeństwa wówczas, a nie z upodobania do staroci, ale to tylko hipoteza :D. Swoją drogą... piasek przestał mi smakować jak miałem ze 3-4 lata, ale jak Ty jadłeś go w wieku wczesnej nastoletniości, to nie zazdraszczam :D.
Tym niemniej pozdrawiam i doceniam kulturalną dyskusję :).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Gółek
Maniak
Maniak
Posty: 1608
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4967939
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Gółek »

Amen :)
Tomek (vw@maniak)
Scirocco MK I 77' EG
Scirocco MK II 86'GTX 16V
Scirocco MK II 91' GT II-od 26 lat nieustannie w przydomowym garażu .
VW High UP!
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Kamil »

KOmedia pisze:Witam,
Jako, że auto to widziałem to pozwolę sobie dorzucić swoje 3 grosze konkretnych informacji. Zaznaczam przy tym, że dopiero mam zamiar zacząć swoją przygodę z Scirocco, ale trochę doświadczeń motoryzacyjnych mam :)
Samochód zdecydowanie do malowania. Lakier odchodzi ze słupka przedniej szyby, szpachla i korozja na tylnym błotniku.
Maska czarna z wgnieceniami ale rzeczywiście czerwona w zapasie. Drzwi czarne prawe szpachlowane, czerwone zapasowe raczej bezwypadkowe.
Dokładka z przodu pęknieta ale jest druga cała.
Korozja pod uszczelką tylnej klapy i w paru innych miejscach,niestety nie zdjąłęm listew wieć nie wiem jak tam.
Wnętrze dość zadbane, nie połamane itp. nie działa wyświetlacz MFA.
Silnik nie trzyma obrotów na zimnym, trzeba cisnąć gaz żeby nie zgasl, po nagrzaniu objaw znika.
Poziomu wycieków nie sposób ocenić bo silnik cały jest w oleju, ponoć wypadl jakiś simering, rozrząd caly w oleju.
Przeróbka na monowtrysk taka... no inżynierowie vw by się pod tym nie podpisali :)
Auto jedzie prosto, zostawia 2 ślady, hamuje, skręca, zawieszenie nie stuka.
Pomimo iż biorę pod uwagę malowanie całego auta za tę cenę się nie zdecydowałem.
Zrobiłem 600km żeby go obejrzeć i gdyby nie przepiękne bieszczadzkie widoki ...
Obrazek
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: Mowad »

daniel36Wilk12 pisze: 12 lip 2022, 14:50 Ja zamówiłem teraz piasek do polerki http://wis-kruszywa.pl/kruszywo
Polerujesz piaskarką? Kurde szacun!
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
hejank67c
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2022, 15:11
Model: Scirocco I

Re: Sprzedam Scirocco GT2 1992 rok

Post autor: hejank67c »

Ile hajsiku ostatecznie?
hejank67c
ODPOWIEDZ