Scirocco GT II 1991

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Scirocco GT II 1991

Post autor: sroczek »

Witam. Auto zachowane w oryginane, niemalowane. Wiadome ma pare latek i wgniotka po drzwiach czy na masce od kamyczka znajdziemy ale to już taki urok. Samochód od 2001 roku stał na hali miał tam na tyle dobrze że uszczelki i deska tapicerka zachowaly sie tak jak miały się zachować... Przebieg 147000 Myślę że oryginalny (niewidać śladów żeby ktoś tam grzebał.) Zreszta po pedałach kieronicy liwarku i innych żeczach też nie wskazuje żeby było nastukane km. Ogólnie technicznie auto raczej w BDB kondycji. Pompka paliwa w baku jest zatarta bo prubował go kolega odpalić bez benzynki i tak to się skończyło Bez jakichkolewiek modyfikacji typy ( gwint czy przyciemniona szyba albo kielich wspawany bo sie urwało ) mam alufelgi które kupiłem na opony zimowe takie jak były w GT II także jak bedzię ktoś zainteresowany oczywiscie dorzuce. Nie zgnite i uderzone też nie było. Został założony gaz ale nie przezemnie, w sumie zrobiłem nim może 2-3 tys km. Cena jaka mnie ineteresuje to 4750 do neg. Także u mnie też nie jeździł zbytnio. Auto obecnie bez przegla i OC ale nie ma problemu nie opłacam bo nie jeżdżę ale jeżeli trzeba bedzie oczywiście bez opłat nie sprzedam. Jeżeli ktoś przejeżdza trase Lublin Kielce miejscowość annopol Zabytkowe samochody. Zapraszam. oto link do aukcji: http://tablica.pl/oferta/volkswagen-sci ... 1EDNW.html
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
ODPOWIEDZ