Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: BossFazer »

wiem ze mam niewiele do powiedzenia i nikt nie bedzie liczyl sie z moimi slowami i radami, ale jezeli delikfent przyjdzie tu ponownie i znow zrobi komus "kuku" w postaci wykolowania kogos na pieniadze ? Ban na IP, badz zakres zalatwi problem.. spotkalem sie z czyms takim juz, z proba ponownego wykiwania ludzi za posrednictwem innego nicku..
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Kamil pisze: bierzmy poprawke na to, ze "oskarzony" nie wypowiedzial sie i nie mial okazji sie obronic.
poza tym ten ostatni "oskarzony", z tego co pamietam, nie pisze nic na forum od miesiecy jesli nie lat, wiec co wam da ban?
Nie bronił się bo co niby miałby powiedzieć ... tak rąbnąłem gościa na prawie dwa kafle ... ale miałem ciężką sytuację rodzinną, chomik zaszedł w ciążę i na łóżeczko potrzebowałem czy może nie chce mi się pracować a żyć trzeba ?
Nie bronił się i bronił nie będzie. Gdyby chciał wyjść z tego z twarzą miał na to duuużo czasu. Skoro kłamał, motał i nie oddał kasy po dzień dzisiejszy to znaczy że wyłudził. Tak to będzie potraktowane przez policję. A skoro dopuścił się takiego procederu na forum to znaczy że ma nas wszystkich głęboko w ... Nie chodzi o to by kogoś banować za to że został posądzony o przestępstwo tylko za to że się go dopuścił. No chyba że to był tylko sen a stan konta się nie zgadza bo poszedłem po bandzie. Ja uważam że po zakończonej sprawie gość powinien zostać ukarany wykasowaniem konta i jego tematu z forum dla przykładu jak będą traktowani oszuści. I tylko dla przykładu. Jeśli komuś pasuje jednak żeby wśród nas byli oszuści i nie przeszkadza to nikomu to mnie osobiście też to zwisa. To wszystko co chciałem w tym temacie napisać i następne co tu napiszę to to jak sprawa się zakończyła. Mam nadzieję że nie będę musiał nigdy więcej już nic w tym temacie pisać. Koniec kropka.
P.S nikogo nie chciałem obrazić a jeśli ktoś poczuł się urażony ... Przepraszam
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Kamil »

atosss007 pisze:Ja uważam że po zakończonej sprawie gość powinien zostać ukarany wykasowaniem konta i jego tematu z forum dla przykładu jak będą traktowani oszuści. I tylko dla przykładu.
o to to to ;) jak bedzie zakonczona sprawa, wtedy cos ogarniemy, poki co funkcjonuje domniemanie niewinnosci ;).
poza tym, po to jest ten temat, zeby wszyscy zostali ostrzezeni, zeby z konkretnymi osobami interesow nie robic, ostracyzm moze byc nie tylko odgorny, tu chodzi raczej o oddolny ;).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Dzisiaj rano wpłynęły mi na moje konto pieniądze od oszusta snajpera. Sprawa została skierowana na policję tak jak opisywałem wcześniej. Piasecki odesłał mi o 50 złotych mniej co prawda niż dostał ode mnie ale i tak jestem zadowolony bo oddał. Szkoda tyko że oszust oddał po tym jak interweniowała policja i w moich oczach nadal jest oszustem. Reasumując nie trzeba było do niego jeździć i obijać mu facjaty i wszystko zostało załatwione zgodnie z prawem. Tutaj chciałem podziękować adminowi Kamilowi za pomoc i udzielone informacje jak tą sprawę należy załatwić. Dzięki Kamil :side: To taka nauczka dla mnie na przyszłość żeby nie ufać ludziom i przestroga również dla innych przed grasującymi na forach nieuczciwymi ludźmi i naciągaczami. Kilka słów do samego snajpera...

Widzisz oszuście ... nie warto ludzi oszukiwać bo jednak jakaś sprawiedliwość na tym świecie istnieje i pieniądze musiałeś oddać. Zarobiłeś na tym 50 zł a ile musiałeś nakłamać to już tylko ty wiesz. Chciałem po dobroci z tobą. Prosiłem grzecznie żebyś oddał kasę i mówiłem ci że nie będę z tego wyciągał żadnych konsekwencji. Byłeś pazerny i chciałeś wydymać freda a teraz fred wydymał ciebie. Na tym forum jesteś spalony i masz nauczkę że w życiu należy iść prostą drogą bo potem trzeba się włóczyć po komisariatach. Podobało ci się ? Mam nadzieję że nie i następnym razem się zastanowisz za czym kogoś będziesz chciał wydymać. Obiecałem ci że jeśli kasy nie oddasz to sprawa trafi na policję i tam właśnie trafiła. Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie czego z pewnością nie możesz powiedzieć ty. Tak ... ty pisane z małej litery bo z dużej pisze się przez szacunek a ty na niego nie zasługujesz. Temat zakończony. 8) 8) 8)

I to tyle w kwestii domniemanej niewinności :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Majkel »

Nie kupujcie na allegro u makaveli-branded czyli DB Tuning z Wrocławia :)
Gwint się rozpsuł czekam już 6tygodni a gościu potrafi tylko powiedzieć że to nie jego wina a zgodnie z prawem w tym kraju powinien mi oddać kasę ale on próbuje zgrywać mądrego.
Nie będę się rozpisywał ale
NIE POLECAM !!!
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Kamil »

przespaceruj sie do powiatowego rzecznika praw konsumenta albo napisz mu "ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty" i w razie czego zloz powodztwo (tryb uproszczony, ani czaso, ani finansochlonne to nie jest). nikogo nie obchodzi, ze producent robi mu fochy, on odpowiada za to i juz. po 14 dniach od otrzymania tego zawieszenia poczta uznal reklamacje za uzasadniona, jesli nie wymienil, to mozesz odstapic od umowy i zadac zwrotu kasy.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Majkel »

Ja to wiem :) i zamierzam jutro się przejść do rzecznika
chociaż gościu próbuje się trochę dogadać i mówi że postara się zalatwić ta techniksa zamiast tuning arta ale czy ja wiem czy to roznica jakas ;]
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Kamil »

nie sadze ;) chyba ze kolor pudelka robi ci roznice ;)
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Jędrzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 paź 2010, 23:12

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Jędrzej »

Czy ktoś miał kiedyś problem podczas transakcji z użytkownikiem Fryzjer? Nie chcę go o nic oskarżać, ale dogadanie się co do części, które potrzebuję, potem do ceny trwało chyba z miesiąc. Koniec końców, wpłaciłem kasę na konto i kontakt się urwał...
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

miałem nieco podobnie, ale po miniaturce spodziewałem się kogos roztrzepanego :wink:
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
Jędrzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 paź 2010, 23:12

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Jędrzej »

Ma ktoś adres do tego Fryzjera? Mi podając dane do przelewu podał tylko imię i naziwsko.Trochę przesada przez tyle tygodni się nie odezwać.

-- poniedziałek, 18 lip 2011, 11:04 --

Chłopaki, proszę Was o jakąś pomoc
Awatar użytkownika
fryzjer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 485
Rejestracja: 03 sie 2009, 15:13

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: fryzjer »

Jędrzej pisze:Ma ktoś adres do tego Fryzjera? Mi podając dane do przelewu podał tylko imię i naziwsko.Trochę przesada przez tyle tygodni się nie odezwać.

-- poniedziałek, 18 lip 2011, 11:04 --

Chłopaki, proszę Was o jakąś pomoc
prosilbym o sprostowanie poniewaz sytuacja sie wyjasnila .....
"...Dyplomacja to taka sztuka mówienia spier...j, tak aby Twój rozmówca poczuł radość z powodu oczekującej go podróży
Jędrzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 paź 2010, 23:12

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Jędrzej »

Tak. Sytuacja się wyjaśniła. Paczkę dostałem i zwrócona została część pieniążków za brak części.
VJARON
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2011, 16:33

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: VJARON »

dudi85 pisze:ja tam moze i mam opoznienia w wysylkach i czasami mi sie nie chce ale towar zawsze jest ok....
raz zdazylo mi sie ze pavel dostal licznik w ktorym przestal dzialac obrotomierz to mu odeslalem kase
a raz rozdzielacz podobno nie dzialal wiec wyslalem drugi za darmo na swoj koszt i bylo ok....

przynajmniej jesli chodzi o towar to zawsze jest ok i na to nikt nie narzeka
...
Witam, cóż pozostaje mi tylko publiczne poruszenie sumienia kolegi który jak wyżej zarzeka się, że jego towar zawsze jest OK!.
Nie powiem, byłem spokojny i wyrozumiały, były problemy z wysyłką, kolega ostatecznie przywiózł części blacharki osobiście.
Niestety jeden element otrzymałem w stanie nie przydatnym do niczego.
element podszybia był okazał się pogięty, cały oszpachlowany i byle jak pomalowany ;/.

Dogadywałem się, że otrzymam drugi element w lepszym stanie i czekam już miesiąc czasu.
Kolega nie odbiera telefonu, a jak odbierze to jest informacja że już wysyła i nic!

50 złotych nie pieniądze, ale najgorsze, że nie wywiązałem się przez to z umowy z właścicielem auta i nie ukończyłem naprawy... :?
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 339
Rejestracja: 16 wrz 2010, 15:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 7292903
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Damiano »

Póki co Hayami, jest nie pewny bo sytuacja u mnie robi sie powili nie ciekawa. Minęło trochę czasu od momentu kiedy dostał kasę a przesyłki nie widać. Prosiłem o kod do śledzenia paczki tez nie dostałem (miał wysyłać kurierem). Wiadomości ode mnie gość dostaje ale nie odpisuje.

Jeżeli się coś zmieni to edytuje/usunę posta.

-- wtorek, 8 lis 2011, 13:43 --

Kasę dostał już prawie miesiąc temu i ciągle ściemnia ,że albo towar leżał na terminalu tydzień i nikt go nawet nie poinformował że coś tam jest nie tak, teraz ściemnia ,że wysłał jakimś innym kurierem - to proszę o list przewozowy. Mowi za 2 godziny bede mial i tak mija 3 dzien i dalej nic. Sprawa oczywiście skończy się na Policji bo szczeniakowi nie daruję. Gość jest z okolic Kamienia Pomorskiego.
ODPOWIEDZ