Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Hayami
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 sty 2011, 02:06
Model: Scirocco II

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Hayami »

Rozmowa z Tobą przebiega wedlug ściśle określonego schematu:

"No i co k***a ? Gdzie jest k***a moja paczka, frajerze ?"

i z reguły na tym się rozmowa kończy, bo JA odkładam telefon, gdybyś się zachowywał normalnie - to myślę, że na pewno byśmy sprawę wyjaśnili.

SMS z dzisiaj (pisownia oryginalna):

"Taki kozak jestes ?
To ide wlasnie na Policje i w tym momencie jebie mi czy ida te czesci nie.
Ja zadnego dowodu nie mam ze wyslaleś NARA"

Mi to przypomina trochę bardzo żałosną próbę wyłudzenia.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Ja niestety muszę znów na bziakać na Dudiego. Napisałem mu jakiś czas temu że potrzebuję zderzak przedni w stanie idealnym. Prosty i bez przeszłości. Długo czekałem aż w końcu coś się znajdzie ale w końcu dostałem info że jest. Zderzak kosztował 200 zł + 50 zł za dostawę. Ok wcale niska ale co tam ... niech będzie ... w końcu ideał. A teraz fotka oto tego idealnego zderzaka ...

Obrazek

Sorka Dudi ale jeśli to jest idealny zderzak to żeby Ci żona jeża urodziła. To była ostatnia transakcja między nami. Napisałem Ci że potrzebuję zderzak bez żadnych uszczerbków i w stanie idealnym. Rozmawialiśmy i myślałem że rozmawiam z poważnym człowiekiem i rozumnym ale to co mi przywiozłeś to dziadostwo i nie spełnia nawet 70% kryteriów które miał spełniać. Mój ojciec tego nie oglądał szczegółowo przy odbiorze no bo skoro ideał to ideał, ale widzę że od Ciebie nie warto po prostu nic kupować i zakańczam współpracę. Nie polecam tego gościa i gdyby to szło przez allegro dostał byś NEGATYW jak nic
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: kalina »

jak malowałem swoją srokę zamawiałem kilka części od dudiego m.in. maskę, błotnik przedni, próg i reperaturkę. Wszystko miało być w bdb stanie jednak próg to było totalne próchno i dziurami, reperaturka także super nie była, jednak dudi zachował się bardzo fair i nie policzył kasy za próg, który polecił wyrzucić do śmietnika. Poza tym jak zamawiam u niego części to zawsze on mi je przysyła, dopiero jak dostanę to za nie płacę, także ja do niego zastrzeżeń żadnych nie mam
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Ja też bym nie miał gdybym napisał że potrzebuję jakiś tam zderzak na sztukę, ale ja w rozmowie z nim jasno i wyraźnie określiłem oczekiwania. Zderzak ma być bez jakichkolwiek defektów. Wtedy biorę. W innym przypadku nie jestem zainteresowany. Napisał że rozumie, ale jak widać na zdjęciu ma chyba problemu z czytaniem ze zrozumieniem. No nie wiem ... a może to ja jestem nie normalny i się czepiam bo zderzak jest idealny ?
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Misza
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 460
Rejestracja: 28 maja 2009, 14:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 6395104
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Misza »

Polecam też zerknąć na mój post na pierwszej stronie:)
Obrazek

Kto sprzedaje syf ten kutas i niech spie*dala - po dwakroć
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: dudi85 »

hmmmm

uwazam ze w 1 kolejnosci powinienes zglosic sie do mnie z problemem a nie na forum i wyjasnic jesli cos nie pasuje
zderzak mial byc idealnie prosty i jest, element na zdjeciu jest elementem wymiennym i bez problemu dal bym inna listwe gdyby problem zostal zgloszony
pozatym byl to odbior osobisty, przywozilem go specjalnie do Częstochowy
oj tam oj tam...
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Wiesz co Dudi ? Nie podnoś m już chłopie cśnienia bardzo Cię proszę. Przestań wreszcie z ludźmi pogrywać w ch...a.
Czy Ty chłopaku myślisz że ja z każdym problemem będę dzwonił do Ciebie ? Po to jest forum i nie będziemy nic uciszać a wręcz przeciwnie. Co Ty kurna ślepy jesteś ? Nie wiesz co sprzedajesz ? No chyba że to taka taktyka ... byle wyrwać parę złotych a klientowi popchnąć cokolwiek i patrzeć czy się wkurzy czy nie. Tym bardziej uważasz mnie za frajera skoro przywozisz mi zderzak rzekomo w idealnym stanie i czekasz czy się odezwę i będę tupał nogą czy machnę ręką i przyjmę ten chłam który przywozisz. Skoro piszę Ci maila że szukam w stanie idealnym to po kiego mi dupę zawracasz i przywozisz jakieś buble ? No co mam wkleić te maile które Ci wysłałem na potwierdzenie moich słów ? Mam Ci obory narobić ? Odpuść sobie komentarze bo jesteś winny jak cholera i nie podlega to dyskusji. Jeśli o szczegóły chodzi to lata mi to czy Ty mi go przyślesz czy przywieziesz. To twoja propozycja była że mi go przywieziesz więc nie wymieniaj tego jako nie wiadomo jaką przysługę bo za darmo tego też nie zrobiłeś. Generalnie mam nerwy na Ciebie i chociażbym miał ciągnąć graty z Niemiec to od Ciebie już nic nie kupię. I nie pisz już do mnie maili czy załatwię Ci robotę w Norwegii bo za takie coś to oficjalnie Ci mówię ... Nie załatwię Ci bo masz mnie za frajera, a ja za duży chłopczyk jestem żebyś sobie ze mną w taki sposób w bambuko pogrywał :evil:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: artur88 »

I widzisz Filip? Ostrzegalem. Nie odzywasz sie wiec uprzedzam pozostalych.
Zamówilem czesci z tematu "czesci silnika kr pl". Wyslalem kase i dostalem tylko odpowiedz ze doszla i ze wysyla towar. Na PW nie odpowiada a widzialem ze sie logowal. Nr tel to jakas sciema. A szkoda bo na poczatku fajnie sie gadalo. Nie spodziewalem sie tego.
Obrazek
Filip
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 438
Rejestracja: 09 gru 2007, 22:10
Model: Scirocco II
Numer GG: 1127564
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Filip »

artur88 pisze:I widzisz Filip? Ostrzegalem. Nie odzywasz sie wiec uprzedzam pozostalych.
Zamówilem czesci z tematu "czesci silnika kr pl". Wyslalem kase i dostalem tylko odpowiedz ze doszla i ze wysyla towar. Na PW nie odpowiada a widzialem ze sie logowal. Nr tel to jakas sciema. A szkoda bo na poczatku fajnie sie gadalo. Nie spodziewalem sie tego.

Nie ukrywam, że ja zawaliłem, jednak nie umyślnie, PW.
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: artur88 »

Z Filipem juz sie dogadalismy. Powodem okazalo sie male zamieszanie z paczkami. Ludzki blad który zdarza sie kazdemu. Paczka jest, kontakt jest. Troche to trwalo ale Filipowi zalezalo na wyprostowaniu sprawy. A jednak forumowicz w porzadku. Pozdro ;)
Obrazek
zaja
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2011, 17:42

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: zaja »

Witam serdecznie, ze swojej strony pragnę poinformować oraz uzyskać jakiekolwiek informacje na temat użytkownika tomis_06. Dokonaliśmy razem transakcji, umawiając się dokładnie co ma zawierać przesyłka. Niestety otrzymałem towar całkiem sprzeczny z podaną informacją. Warto dodać, że zestaw który miał się znaleźć w paczce, nie dość, że nieodpowiadający wcześniejszym ustaleniom to do tego niekompletny. Prosiłbym o możliwość skontaktowania się ze mną w tej sprawie oraz o skromną odpowiedź - piszę do użytkownika tomis_06 co kilka dni zapytania, ten jednak skutecznie ignoruje moje wiadomości. Nie wiem czy to próba zatuszowania sprawy, czy formy uniku. Chciałbym jedynie przestrzec innych użytkowników, że zawieranie umów z tomis_06 należy określić jako niepewne i oczywiście utraty pieniędzy, gdyż oczywiście za towar dokonałem przedpłaty. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Majkel »

zaja pisze:Witam serdecznie, ze swojej strony pragnę poinformować oraz uzyskać jakiekolwiek informacje na temat użytkownika tomis_06. Dokonaliśmy razem transakcji, umawiając się dokładnie co ma zawierać przesyłka. Niestety otrzymałem towar całkiem sprzeczny z podaną informacją. Warto dodać, że zestaw który miał się znaleźć w paczce, nie dość, że nieodpowiadający wcześniejszym ustaleniom to do tego niekompletny. Prosiłbym o możliwość skontaktowania się ze mną w tej sprawie oraz o skromną odpowiedź - piszę do użytkownika tomis_06 co kilka dni zapytania, ten jednak skutecznie ignoruje moje wiadomości. Nie wiem czy to próba zatuszowania sprawy, czy formy uniku. Chciałbym jedynie przestrzec innych użytkowników, że zawieranie umów z tomis_06 należy określić jako niepewne i oczywiście utraty pieniędzy, gdyż oczywiście za towar dokonałem przedpłaty. Pozdrawiam.

ja też kupiłem od niego maskownice głośników kasa poszła 17go maja paczki nie mam do tej pory na PW też nie odpowiada
ale poczekam jeszcze parę dni

-- poniedziałek, 11 cze 2012, 12:04 --

dzisiaj dotarła przesyłka - trochę długo ale jest :)
Sari
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:45

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Sari »

Użytkownik fortuna ktoś ma z nim kontakt? Upomnijcie go, bo moje telefony nie robią na nim wrażenia, a 350zł piechotą nie chodzi. Nie chce mu wysmarować opini, bo nie wiem do końca co się dzieje, ponieważ kontakt jest maksymalnie utrudniony. Wpłaciłem 350zł z końcem stycznia i czekam na paczkę, ale ile można czekać? Jeśli ktoś go zna to niech mu przypomni, bo mi pozostaje tylko jeden sposób w głowie... Podobno trzy tygodnie temu jego brat wysłał paczki poczteksem, jedna doszła po dwóch tygodniach zwykłą pocztą i w dodatku z jedna rozbitą lampą, a reszt brak.

-- piątek, 22 mar 2013, 10:01 --

Niestety byłem zmuszony oddać sprawę w ręce Policji, kontakt na maxa utrudniony brak konkretów, powoli dobija trzeci miesiąc, a 350zł napewno już się upłynniło, poszły wydruki przelewów i priwy. Administrator tego forum może się w ciągu kilku tygodni spodziewać konieczności stawienia/kontaktu na Policji. Z góry za to przepraszam, ale niestety wiekszość była załatwiana przez forum.

Szczerze odradzam jakiekolwiek interesy z użytkownikiem fortuna

-- poniedziałek, 8 kwi 2013, 14:35 --

Odpowiedz była, kasa miała zostać przelana na konto, ale przelewa już dwa tygodnie! Policja analizuje, więc może jak zapukają do drzwi to się coś ruszy.


Ponownie szczerze odradzam jakiekolwiek interesy z użytkownikiem fortuna
momos
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 264
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:12
Model: Scirocco II

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: momos »

Witam. Stanowczo ostrzegam przed kolegą Filipem. To bardzo nieodpowiedzialny człowiek. Przed transakcją nie wspominał nic na temat swojego czasu pracy ( podobno 13 h na dobę). Obecnie czekam od 04.06 (kasa na koncie) na zakupiona część. Nr telefonu podany w profilu nie istnieje. Na wiadomości PW nie odpowiada,dopiero GG poskutkowało, ale standardowa odpowiedź. Brak czasu. Wszystkim potencjalnym jego klientom radzę kupowac za pobraniem.
Filip
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 438
Rejestracja: 09 gru 2007, 22:10
Model: Scirocco II
Numer GG: 1127564
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Filip »

To juz jest troche chamskie, o ile rzeczywiscie paczke pozno wyslalem to jednak ja wyslalem i to zanim postraszono mnei publikacja tutaj. Wyszlo jak wyszlo, bez winy nie jestem, ale troszkę zrozumienia, ja ok. tydzien poczekalem na pieniazki bo kolega tak chcial. 00259007733283813726 poczta polska.
Numer jak najbardziej aktualny.
ODPOWIEDZ