Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Oferty sprzedaży części i samochodów.
f80ss
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 22 lis 2010, 16:17

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: f80ss »

Szkoda, ale tacy ludzię istnieją...
Moze warto zrobic jeszcze jeden temat " Ludzie godni polecenia" coś w tym stylu?
Only Rock N Roll beybe!
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: BossFazer »

a daleko od Ciebie mieszka ten kretacz ? za 1800 zl moze warto jechac osobiscie do tego typa w obstawie kilku kolegow/znajomych o pokaznych rozmarach w celu zastraszenia psychicznego i wynegocjowac warunki zwrotu pieniedzy, myslales nad tym ? mysle ze koles po takiej akcji juz na forum sie nie pojawi, a nawet gdyby to mu to "wisi" bo raczej nie bedzie chcial robic z kimkolwiek tutaj interesow..
mam nadzieje ze sprawa wyjdzie na Twoja korzysc, pozdrawiam i spokojnie ;) zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji.
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Nashi »

Zwracam uwagę, że temat o czyimś aucie w "Nasze auta" nie jest miejscem na dyskusje na temat uczciwości danego sprzedawcy.

Wszelkie uwagi dot. transakcji należy opisywać właśnie tutaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Misza
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 460
Rejestracja: 28 maja 2009, 14:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 6395104
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Misza »

a nawet gdyby to mu to "wisi" bo raczej nie bedzie chcial robic z kimkolwiek tutaj interesow..
Podejrzewam że podejdzie do tematu tak jak GrzesWy. Zwinie interes i tyle, reszte ma w dupie.

Swoją drogą nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Przez nich wydaje mi się że za uczciwość jedyne co można dostać to po dupie.

H**e j***ne. I niech spierdalają po dwakroć!
Obrazek

Kto sprzedaje syf ten kutas i niech spie*dala - po dwakroć
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Boss koleś mieszka ode mnie jakieś 180 km więc można by się do niego przejechać jak będę w PL, ale z drugiej strony to jak bym do niego pojechał z kilkoma większymi osobnikami to raczej już nie po to by coś negocjować. Ja nie chcę żadnych problemów więc raczej sobie odpuszczę ten wyjazd bo może dojść do rękoczynów. Biorąc pod uwagę że mnie podk.....ł porządnie to mógłbym zrobić coś czego potem bym żałował. A tu przecież nie on ma prawo do roszczeń a ja. Postanowiłem że zalożę mu sprawę, bo to będzie bez problemowa forma odzyskania pieniędzy i wszystko będzie zgodnie z prawem. Nie chcę żeby ktoś mi powiedział kiedyś że jestem taki sam jak on bo zniżyłem się do jego poziomu. Uważam że mając komplet jego danych mogę zrobić to wszystko prawnie, a gość oprócz zwrotu pieniędzy będzie musiał po przegranej sprawie zapłacić koszta sądowe czego nie uniknie bo taka jest procedura. Z 1800 zł zrobi mu się ze 3000 biorąc pod uwagę że na sprawę też będzie musiał dojechać z innego miasta. Niech sobie raz oleje i nie przybędzie to albo mu doliczą i zaproszę ponownie albo odbędzie się rozprawa bez niego. W tą drugą opcje raczej nie wierzę bo do takiej sprawy muszą być dwie strony więc dołożą z 500 i ustalą nowy termin rozprawy. Jedno jest pewne ... wyrzyga ten chajs. Nawet gdybym miał jeszcze do tego dołożyć to dołożę, ale nie odpuszczę mu.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: BossFazer »

to jest zdecydowanie lepsze wyjscie, ale bardziej klopotliwe..droga prawna musi przyniesc rezultat bo przeciez nie mieszkamy w kraju absolutnego bezprawia i absurdu. Tak czy tak, powodzenia zycze !
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
perkinz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 330
Rejestracja: 07 sie 2009, 01:28
Model: Scirocco II
Numer GG: 7238632
Lokalizacja: Katowice/Częstochowa

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: perkinz »

Misza pisze: Podejrzewam że podejdzie do tematu tak jak GrzesWy. Zwinie interes i tyle, reszte ma w dupie.(...)
ale zaraz zaraz - czegoś nie rozumiem... przecież Snajper powinien być osobiście znany przez klubowiczów z Wrocławia - choćby nawet ze względu na wspólne spoty i pomoc przy aucie (w jego temacie).
może ktoś jest w stanie przemówić mu do rozsądku, albo w jakikolwiek inny sposób pomóc odzyskać pieniądze?
VW Scirocco Mk2 GT'86 by Perkinz w temacie "Nasze auta"

"Każda małolata wie, że koleś w youngtimerze ma styl i smak, to nie byle wieśniak z paska w tedeiku."
JH na 100%!:)
Yaro
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 572
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:35
Model: Scirocco II
Numer GG: 3535850
Lokalizacja: Kraków/Bejsce

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Yaro »

Ja sie pytam po co to forum jest????!!!! No po co???!!! Ludzie mamy pasje! Powinniśmy sie wspierać, pomagać itp a takiego tematu jak sprzedawcy wysokiego ryzyka tutaj nie powinno być! Jeden drugiego w ch...a robi? Czy to jest normalne? Kamil nie ma innego wyjścia jak tylko usunąć konto z forum kogoś kto potrafi sie dopuścić oszustwa!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!! A Pan wielce szanowny DUDI85 sie udziela, prosiłem go o próg do sciro... olał mnie....brak czasu? Ile zajmuje sprawdzenie czy jest zdrowy i którą strone masz? 10 min? Sam bym sobie przyjechał i go wyciął! WSTYD!
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Nashi »

perkinz pisze:
Misza pisze: Podejrzewam że podejdzie do tematu tak jak GrzesWy. Zwinie interes i tyle, reszte ma w dupie.(...)
ale zaraz zaraz - czegoś nie rozumiem... przecież Snajper powinien być osobiście znany przez klubowiczów z Wrocławia - choćby nawet ze względu na wspólne spoty i pomoc przy aucie (w jego temacie).
może ktoś jest w stanie przemówić mu do rozsądku, albo w jakikolwiek inny sposób pomóc odzyskać pieniądze?
Owszem, niejednokrotnie widzieliśmy się z Bartkiem na spotach czy poza nimi. Nie mniej osobiście nie uważam się za odpowiednią osobę żeby obierać tu którąkolwiek ze stron, czy wcinać się w sprawę bo po prostu jej nie znam. Kolega atosss007 chce dochodzić swoich praw na drodze prawnej i bardzo dobrze - sądy to odpowiednia instytucja, która może orzec kto komu co jest winien, ja nikogo osądzać nie chcę.

Dopóki nikt nie planuje tu mordobicia lub poszkodowany nie wyrazi takiej chęci, nie planuję interweniować w tej sprawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: dudi85 »

ja tam moze i mam opoznienia w wysylkach i czasami mi sie nie chce ale towar zawsze jest ok....
raz zdazylo mi sie ze pavel dostal licznik w ktorym przestal dzialac obrotomierz to mu odeslalem kase
a raz rozdzielacz podobno nie dzialal wiec wyslalem drugi za darmo na swoj koszt i bylo ok....

przynajmniej jesli chodzi o towar to zawsze jest ok i na to nikt nie narzeka

a co do progu Yaro to wszystko co mam oddalem asfaltowi jak cos to do niego pisz
ale powiem Ci ze jak sam sobie oprzyjedziesz i wytniesz ten prog to oddam Ci go za 0,5 litra :-) chetnie sie go pozbede z auta...
nie chce mi sie do garazu jezdzic 15km w 1 strone zeby ogladac jakies tam klamoty
mam juz dosc tych zlomow :)
oj tam oj tam...
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: atosss007 »

Nashi pisze:
Dopóki nikt nie planuje tu mordobicia lub poszkodowany nie wyrazi takiej chęci, nie planuję interweniować w tej sprawie.
Nigdy nie uważałem że podbijanie oczu, wybijanie zębów czy łamanie rąk jest dobrą formą odzyskiwania długów. Nashi możesz być spokojny. Atosss007 nie jest katem i nikogo nie będzie ścigał na własną rękę. Ta sprawa jest z góry wygrana dla mnie bo mam umowę sporządzoną i podpisaną przez Snajpera, więc nie będę miał problemów z tym aby dowieść że to on jest te pieniądze mi winien bo nie wywiązał się z umowy, czy że kwotę 1800 zł przelałem na jego konto. Bank da wydruk kiedy pieniądze poszły na jego konto i ile więc nie ma problemu. Sąd nie orzeknie że ja jestem winien no bo to nie ja dopuściłem się oszustwa na czyjąś szkodę materialną a właśnie Snajper, więc sprawa będzie prosta i załatwiona bardzo szybciutko. Właśnie przygotowałem komplecik dokumentów które potrzebowałem i zaraz po niedzieli idę złożyć doniesienie na policję o przestępstwie. Snajper złamał wszystkie możliwe warunki umowy która sam napisał więc na policji też pójdzie szybciutko. Jeśli myślał że można kogoś stuknąć prawie na dwa koła i nie ponieść żadnych konsekwencji, to teraz zobaczy jak bardzo się pomylił. Zobaczy ile będzie musiał zapłacić po sprawie gdy obciążą go jeszcze dodatkowymi kosztami sądowymi i komorniczymi. Komornik i tak ściągnie co ma ściągnąć a ja nie będę musiał nikomu robić krzywdy :wink: Prosto, bezproblemowo i zgodnie z prawem. Po co brudzić sobie ręce krwią dłużnika :?: Nie ma sensu

Odbiegając od sprawy sądowej uważam że taka osoba powinna zostać wyeliminowana z forum bez względu na to czy jest kolegą któregoś z administratorów czy też nie. Nie powinno pozwolić się na udzielanie na publicznym forum oszustom, a pozostawienie takiej osoby bez zastosowania odpowiednich środków naraża innych ( np. młodszych forumowiczów ) na ponoszenie strat materialnych.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: BossFazer »

wyelimonowac goscia i wszystkich podobnych, dac bana na adres IP, badz bana zakresowego i po klopocie.. powodzenia
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Kamil »

szanowni panstwo, nie spinajcie posladow. nie bede nikogo usuwal z forum na podstawie subiektywnej relacji jednej ze stron. nie neguje prawdziwosci tych relacji, nie zarzucam nikomu, ze pisze rzeczy nieprawdziwe, ale bierzmy poprawke na to, ze "oskarzony" nie wypowiedzial sie i nie mial okazji sie obronic.
poza tym ten ostatni "oskarzony", z tego co pamietam, nie pisze nic na forum od miesiecy jesli nie lat, wiec co wam da ban?
Old Volkswagens never die, they just get lower.
f80ss
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 22 lis 2010, 16:17

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: f80ss »

Nashi pisze:
perkinz pisze:
Misza pisze: Podejrzewam że podejdzie do tematu tak jak GrzesWy. Zwinie interes i tyle, reszte ma w dupie.(...)
ale zaraz zaraz - czegoś nie rozumiem... przecież Snajper powinien być osobiście znany przez klubowiczów z Wrocławia - choćby nawet ze względu na wspólne spoty i pomoc przy aucie (w jego temacie).
może ktoś jest w stanie przemówić mu do rozsądku, albo w jakikolwiek inny sposób pomóc odzyskać pieniądze?
Owszem, niejednokrotnie widzieliśmy się z Bartkiem na spotach czy poza nimi. Nie mniej osobiście nie uważam się za odpowiednią osobę żeby obierać tu którąkolwiek ze stron, czy wcinać się w sprawę bo po prostu jej nie znam. Kolega atosss007 chce dochodzić swoich praw na drodze prawnej i bardzo dobrze - sądy to odpowiednia instytucja, która może orzec kto komu co jest winien, ja nikogo osądzać nie chcę.

Dopóki nikt nie planuje tu mordobicia lub poszkodowany nie wyrazi takiej chęci, nie planuję interweniować w tej sprawie.



Planuje mordobicie ... !
Only Rock N Roll beybe!
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Sprzedawcy wysokiego ryzyka - czytaj nim kupisz

Post autor: Nashi »

Co do banów nie banów - podpiszę się pod wypowiedzią Kamila. Nie chodzi tu o to kto jest czyim kolegą a czyim nie jest (a właściwie kto z kim się miał okazję poznać na żywo a z kim nie) - administratorzy nie są instytucją która powinna wydawać jakieś osądy czy wyroki i tak długo jak się da, powinna pozostać bezstronna.
f80ss pisze:Planuje mordobicie ... !
Proponuję się nie ujawniać - chwalenie się wszem i wobec zamiarami łamania prawa i naruszania (bla... bla... paragraf... bla...), nie jest mile widziane na forum.
Obrazek
ODPOWIEDZ