Scirocco MK3 2009 r. 1.4 160KM, 99000KM, Serwis, I-wł.

Oferty sprzedaży części i samochodów.
TomekVW
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:13
Model: Scirocco III

Scirocco MK3 2009 r. 1.4 160KM, 99000KM, Serwis, I-wł.

Post autor: TomekVW »

Cześć,

przyznam, że zarejestrowałem się tutaj, gdyż sprzedaję w imieniu mojej teściowej Scirocco 1.4, 160 KM. Przebieg 99000, oryginalny.
Mamusia zawsze serwisowała w ASO Król&Knapik w Rzeszowie, ale jako, że zmienili się na Peugeota, to postanowiła sprzedać auto i... kupić francuza. No cóż, nie mnie oceniać. Gdyby nie to, że wozimy z żoną dwójkę małych dzieci, to ja bym wziął z przyjemnością.
Samochód bezywpadkowy i bezstłuczkowy, ale przedni zderzak do odmalowania. Poza tym wszystkie naprawy, wymiany itd robione na bieżąco. Ostatnio trzeba było wymienić sprzęgło, czego w K&K już nie mogli zrobić bez komputera VW do przetestowania skrzyni i to zadecydowało, że samochód idzie na sprzedaż. Sprzęgło (a raczej obydwa) wymienione na nowe w serwisie pana Leji koło Rzeszowa (bdb, polecam przy okazji ale trzeba się uzbroić w cierpliwość jeżeli chodzi o terminy).

Więcej danych i zdjęcia w ogłoszeniu:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... WmcF.html
W razie pytań, pytajcie, tu, przez telefon lub maila (dane w profilu i ogłoszeniu). Samochód do obejrzenia w Rzeszowie do czego serdecznie zapraszam. Cena oczywiście do negocjacji.

Pozdrawiam,
Tomek
TomekVW
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:13
Model: Scirocco III

Re: Scirocco MK3 2009 r. 1.4 160KM, 99000KM, Serwis, I-wł.

Post autor: TomekVW »

Cześć,

chwilowo sprzedaż wstrzymana, bo pojawił się jakiś błąd na komputerze. Dobrze, że przed sprzedażą.
TomekVW
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:13
Model: Scirocco III

Re: Scirocco MK3 2009 r. 1.4 160KM, 99000KM, Serwis, I-wł.

Post autor: TomekVW »

Cześć,

i samochód znów na sprzedaż :).

Krótko opiszę co się stało, może komuś to pomoże.
Jeden z potencjalnych kupców depnął mocno w gaz i za chwilę włączył się check engine i EPC. Samochód mułowaty, niezbyt chce przyśpieszać itd. Ponowne uruchomienie silnika i chwilę spokój, a później przy mocniejszym wdepnięciu znów to samo.
Błędy z komputera to wypadanie zapłonu. Pojechałem do poleconego VAG Serwis w Świlczy koło Rzeszowa. Szybka diagnostyka i wyszło, że poszła jedna z cewek, a mułowatość spowodowana tym, że komputer odłączał jeden z cylindrów. Przyczyna: kończyła się już jedna ze świec a co za tym idzie cewka. Wymiana cewki i wszystkich świec, i autko znów śmiga jak szalone. Być może jakieś oznaki spadku mocy były wcześniej, ale kierowniczka nie zauważyła, gdyż tak tego samochodu nie używa.

Tak więc zapraszam zainteresowanych do oglądnięcia :), a panów z VAG Serwis polecam, słychać, że wiedzą o czym mówią.
TomekVW
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:13
Model: Scirocco III

Re: Scirocco MK3 2009 r. 1.4 160KM, 99000KM, Serwis, I-wł.

Post autor: TomekVW »

Cześć,

samochód sprzedany. Dziękuję za gościnę, wszystkiego dobrego i szerokości!

Pozdrawiam

PS kupiła osoba, która do tej pory chyba nie miała styczności z Waszym forum, ale myślę, że pewnie niedługo dołączy :)
ODPOWIEDZ