Strona 1 z 1

Odpływy podszybia?

: poniedziałek, 23 paź 2017, 12:25
autor: lehu
Cześć, czytałem na forum bądź słyszałem na kiedyś na spocie/zlocie o jakichś odpływach podszybia, że niby się zapychają i woda do auta leci. Ktoś coś wie? Podszybie plastikowe mam, chodzi mi o podszybie do którego jest przymocowany wentylator nagrzewnicy itp.
Pamiętam za raz po zakupie problemów nie było z wodą, dopiero po jakimś czasie zaczęły się i to wyraźnie jakby gdzieś z okolic przedniej szyby bo woda tylko pod nogami jest :/. Auto kilka dni stoi na deszczu i nie chcę żeby go zatopiło w środku za bardzo :? .

Re: Odpływy podszybia?

: poniedziałek, 23 paź 2017, 13:42
autor: spirit
Przepuszcza uszczelka przedniej szyby, druga opcja to zgnita blacha w obrębie przedniej szyby. Odpływy podszybia są po bokach.

Re: Odpływy podszybia?

: poniedziałek, 23 paź 2017, 13:51
autor: Kamil
Odpływy są w samych rogach, z tego co pamiętam bliżej grodzi, powinny być widoczne nawet bez zdejmowania plastiku. Takie dwie niepozorne dziury. Możesz spróbować postawić w suchym miejscu, nalać wody w róg i zobaczyć czy jest kałuża pod samochodem. Jeśli jest, to można odpuścić drążenie tematu i skupić się na tym, co napisał Spirytus, czyli na uszczelce przedniej szyby - taka dość standardowa sytuacja, jeśli pod nogami kierowcy lub pasażera jest mokro.

Re: Odpływy podszybia?

: poniedziałek, 23 paź 2017, 20:20
autor: kunta82
Podepne się pod temat u mnie jest mokro z tylu za pasażerem i też nie mogę namierzyć miejsca z kad się woda dostaje

Re: Odpływy podszybia?

: poniedziałek, 23 paź 2017, 22:14
autor: Arka1
Uszkodzona ( odklejona ) okleina ( folia ) wewnątrz drzwi.

Re: Odpływy podszybia?

: czwartek, 26 paź 2017, 06:55
autor: kunta82
Dzięki za info sprawdze