dzwignia w k-jet

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Dżizi
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 01 gru 2007, 15:41
Model: Scirocco I

dzwignia w k-jet

Post autor: Dżizi »

Czy dzwignia w ukl. z 1.8 jest np. ciezsza
od tej w 1.6? Chodzi mi o ta dzwignie z
tarcza spietrzajaca.
Awatar użytkownika
TOMEK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2007, 18:39
Model: Scirocco II
Numer GG: 5086916

Odp: dzwignia w k-jet

Post autor: TOMEK »

wydaje mi sie ze raczej nie ma różnicy, ja wcisnąłem do siebie do JH rozdzielacz z przepływomierzem z 16v KR, co prawda ledwo naciągnąłem t ą gume na przepływomoerz bo troche większą srednice ma z kr, ale chodziło to tak samo jak na oryginalnym z JH:)
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Odp: dzwignia w k-jet

Post autor: tomek_vw »

TOMEK napisał:
wydaje mi sie ze raczej nie ma różnicy, ja wcisnąłem do siebie do JH rozdzielacz z przepływomierzem z 16v KR, co prawda ledwo naciągnąłem t ą gume na przepływomoerz bo troche większą srednice ma z kr, ale chodziło to tak samo jak na oryginalnym z JH:)
hmmmm niechce sie spierać ale to niepowinno jeżdzic ;)
Awatar użytkownika
TOMEK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2007, 18:39
Model: Scirocco II
Numer GG: 5086916

Odp: dzwignia w k-jet

Post autor: TOMEK »

jednak sprawdziłem to i praktycznie jeździ tak samo jak na normalnym od jh:) z wierzchu rózni sie tym ze w jh jest ten elektrozawór puszczający paliwo a ten z kr nie ma tego, ale chodzic chodziło bez problemu. pozdro
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Odp: dzwignia w k-jet

Post autor: tomek_vw »

TOMEK napisał:
jednak sprawdziłem to i praktycznie jeździ tak samo jak na normalnym od jh:) z wierzchu rózni sie tym ze w jh jest ten elektrozawór puszczający paliwo a ten z kr nie ma tego, ale chodzic chodziło bez problemu. pozdro
nie chodzi o budowe bo jest podobna ale o cisnienia sterujace moze się wypowie ktos kto wie to na 100%
ODPOWIEDZ