Scirocco kamei x1 - łod nigola

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
nigol_jom
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:29

Re: Scirocco kamei x1 - łod nigola

Post autor: nigol_jom »

sroczek pisze:nie narzekać cieszyć się że całe ;) jedziesz może na zlot do topacza ? dawaj ojedziemy na dwie szroki;). bruddne ale całe lepiej brudne niz popsite;0) ale za to mam czyscitką pólkę bez dziurek ;DDD
Najpewniej na oldschollowy do Krakowa pojadę najwcześniej. A półkę już tez mam bez dziurek :P

-- czwartek, 10 wrz 2015, 13:03 --

W sumie to nic się nie zmieniło poza tym, że zrobiłem short shiftera według forumowej porady i wymieniłem cięgna i podstawę lewarka na nowe ale jeździ się zajedwabiście :D

-- poniedziałek, 19 paź 2015, 12:14 --

Tak tylko dodaje se zdjęcie bo mi się podoba.

Obrazek

-- poniedziałek, 7 gru 2015, 22:54 --

Poza tym, że dziadek mi przerysował boczek w sroce i przy okazji zmieniam zderzaki i lusterka na niepołamane oraz doprowadzam do ładu dokładki to wiele się nie zmieniło... chociaż...

Byłem na zakupach ostatnio i mi się promocja trafiła...

Obrazek
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco kamei x1 - łod nigola

Post autor: Sławek »

PL-ka oczywiście bardzo fajna, ale akurat twój egzemplarz zostawiłbym z ori silnikiem, bo to dzisiaj naprawde rzadki model scirocco.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleg M.
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 550
Rejestracja: 21 gru 2007, 12:43
Lokalizacja: Ukraina, Lwow

Re: Scirocco kamei x1 - łod nigola

Post autor: Oleg M. »

Sławek pisze:PL-ka oczywiście bardzo fajna, ale akurat twój egzemplarz zostawiłbym z ori silnikiem, bo to dzisiaj naprawde rzadki model scirocco.
100%

Kupił Scirocco GTS z silnikiem DX w oryginale, O to rarytas!
VW Scirocco GTE `75
VW Scirocco 16V `79
VW Scirocco 16V `91
VW Golf-1 Cabrio 2.0`89
VW Golf Country 16V`90
Byly:
VW Scirocco GT 1.5 JB 1982r. (1997-2000) - jeździ
VW Scirocco GTX 1.8 DX 1987r. (2000-2001) nie ma
VW Scirocco GT II 1.8 JH 1992r. (2001-2003 - jeździ
Awatar użytkownika
nigol_jom
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:29

Re: Scirocco kamei x1 - łod nigola

Post autor: nigol_jom »

Spokojnie, jeszcze niczego nigdzie nie wkładam, choć czasem przychodzą głupie myśli do głowy. Silnik po prostu się nadarzył to brałem bo raczej mały rar już jest, do tego silnik jest porobiony przez ABT, program, wałki, wydech i te oszałamiające białe zegary :twisted: to tym bardziej było żal nie brać. Do tego jeszcze parę gratów wyrwałem, takie jak elektryczne szyby ;)

Żeby nie było silnika dalej nie włożyłem... na razie tylko rozebrałem, ale coś tam się pozmieniało...

Że się grzał trzeba było zmodyfikować chłodzenie... o na takie.

Obrazek

A że koła były krzywe to trzeba je również wymienić...

Obrazek

Na jak pół zimy jeździł bez spojlera to po założeniu ... trzeba się było znów przyzwyczaić do krawężników...

Obrazek
ODPOWIEDZ