Scirocco II przecinak by Wesyl

Pochwal się swoim Scirocco.
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: herbiasty »

Świetnie wygląda! Troche mi Lazerowa sroke przypomina ;)
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

gleba, czarne i felga taka jak on miał. ale roznic jest sporo chocby silnik kierunki, polerka itp. Dzieki, w sumie od nowego roku caly czas był robiony.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: Sławek »

Pozytywnie zaskoczony :D Fajnie wyglada i mysle ze tak samo przyspiesza co? :D
Obrazek
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Wczesniej podałem linka do filmików, co prawda nic z wnetrza sroki, ale przyspiesza wmiare ok prawie tak dobrze jak wskazówka poziomu paliwa:D
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: herbiasty »

Jak ABF zdrowy to na tych kołach okolo 7s do 100 ma robic spokojnie :)
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

niewiem na ile doky był soft pomiarowy (choc wypowiadali sie ze bląd jest znikomy) ale na zimowkach tamtych wyszlo mi najlepiej 6,95, Ale to odpada wg mnie dlatego trzeba dorwac gtecha. Lecz jak narazie probuje sie przyzwyczaic go zawiechy bo nie ma co zasowac, jeszcze sie okazuje ze Felgi od Kaliny to magia, ktoś mu jedna z przednich opon załozył odwrotnie.

Musze zwymiarować tylko talerzyki pod rozporke i wysłac rysunek w cadzie do firmy pod wyciecie
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: herbiasty »

No ja podaje tak z odswiadczenia :)
W 2010r na starym wydechu jeszcze krecilem 6,88-7,05 powtarzalne do 100 wg G-tech, wtedy krecil okolo 15,4-15,5 na 402m
Po zmianie wydechu i ogarnieciu zmiany biegów, w tamtym roku na majowce robilem et15,08. ale na 100nie mierzyłem.
Więc myslę ze spokojnie zejdziesz jeszcze nizej :)
Takie auta jaki jakies e46 czy e36 powoinienes łykac we wszystkich wersjach nie licząc M3, jakies Astry GSi, OPC turbo tez wciaga, nawet Alfe GTA 147 250KM ale to o długość maski do 220km/h i mase innych po drodze :D
Ogólnie duzo funu..
Radości z jazdy życzę :)
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Wczesniej miałem e36 coupe 2.5 na zelownym bloku, silnik mial po 14 na kazdym z 6ciu garów chodzil naprawde pieknie i jest udowodnione ze sroka jest znacznie szybsza;] Tylko mam dziwne wrazenie ze wskazówka odnosnie ilosci paliwa tez jest szybka;/ trzeba bedzie sprawdzic.
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: herbiasty »

Jak teraz cisniesz (a nie wierze ze nie po wsadzeniu silnika ;) ) to 12-15 trzeba liczyć.. ABF potrafi byc oszczedny jak sie delikatnie jedzie bo to sekwencja nie full grupa. Mój rekord na trasie to 6,67l/100km jak jechaliśmy na Vag Event.
Zalane pod korek i kilometry liczone wg GPSu nie licznika bo przeklamywal, a podczas wieczornych spotkan z chlopakami to zalewam 10l i znika dosc szybko..
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

teraz wmiare spokojnie juz. 2gi raz sie ucze miasta gdzie moge przejechac a gdzie nie, + jest taki ze gwint sie niegnie wiec niezabuja sie jakos dziwnie i podjazdy jakies pokonuje wmiare ok, Ale przedchwila auto wpadlo w "dziure" ("dziure" bo jej prawie nie ma ale oczywiscie odczułem ostro ją wiec myslalem ze to jakies bydle) i nagle slysze hrrhrrrrrrrrrrrrrr okazalo sie ze zaraz trafilem na jakiegos "garba"mocowaniem wahacza, a mocowanie wahacza z 2 cm z groszem nad ziemia.

Ogolnie trzeba sie pilnowac z duszeniem wiec sadze ze po glebie mi spalanie spadnie:D
ale Abf naprawde super silnik wg mnie, mam nadzieje ze okaze się bezawaryjny
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: artur88 »

Chyba masz ten problem co ja. Ostatnio razem ze swapem bylo spawane przy podlodze i podejrzewam ze mógl przedziurawic sie bak... Co prawda spod auta nie leci ale gdzies ucieka te paliwo ;)
Obrazek
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

hehhe nie no to raczej odpada;]
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: herbiasty »

wesyl pisze:.... a mocowanie wahacza z 2 cm z groszem nad ziemia.
Jak mozesz podeslij foty jak udało Ci sie tak wysoko podwiesic silnik..
Bo y mnie juz wali o maske a miska jak mi mierzyli, jest 22mm do asfaltu a wachacz cos 34mm..
A silnik mi juz prawie wali o maske..

edit: Ty prtzeciez skracałes miske .. zapomniałem :P

Duzo podcinałes podłuznice?
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: kalina »

moje Maxxy :-)

Twoja sroka jest śliczna, kawał dobrej roboty wsadziłeś w swoje auto, wielki słowa uznania
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Podłoznice nie zostały wcale ruszone.

Łapy silnika nie były ruszone jedynie łapa przy bloku silnika została dopasowana i nawiercona pod blok z ABfa. Miska skrocona została o 2cm, lecz została dospawana do niej blacha i wyszlo 17mm, smieszne bo miski nawet nie zakonserwowalem niech zostawia rude slady :side: . Ogolnie jest tak ze nizej są mocowania wahaczy(najnizszy ich punkt) niz miska.

Zeby nie miec problemów z waleniem silnika o maske utwardziłem poduszki a z przodu wpadła poli, to nie załatwiło sprawy w 100% kolektor dalej tarł więc zostało podciete wzmocnienie maski. Aktualnie został problem zazegnany więc doł maski tez mogłby wkoncu zostac polakierowany (odpuscilem spod maski ponieważ niebyłem pewien ile musze jeszcze wyciac).

Dzis pozbyłem sie polowe odboi z tylu, wiedziałem ze tak nie powinno sie jezdzic i miałem racje, auto siadło na odbojach, teraz dupa poszla troche w dół i jezdzi się lepiej.

A mierzyłem dzis przeswit z przodu, pod mocowaniami wahaczy niecałe 4cm a miska 7cm do gleby ma.
ODPOWIEDZ