Sroka taka jak wszystkie

Pochwal się swoim Scirocco.
luckash
Początkujący
Początkujący
Posty: 194
Rejestracja: 08 maja 2008, 20:26
Lokalizacja: Bartniczka

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: luckash »

heh Kamil... każdy robi jak lubi. uśmiałem sie tym postem ale spoko :laugh:

asfalt tak to PL jeden i drugi. skrzynia z passata oznaczenie AYM . A cena chciała 2tyś ale oddała za 1600 i tak musiałem swój aku zabrać i kupić szybkę.
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: spirit »

luckash napisał:
Mnie koła się podobają. W planach zaraz po silniku jest gwint, poszerzenie nadkoli i pare innych detali
a spoiler na klapie jest już orginał.

pozdrawiam
luckash
Chłopaku mogę zrozumieć silnik,gwint.Ale nadkoli nie ruszaj,zj....sz auto.Zaczniesz modzić z wyglądem i wylądujesz tutaj,albo sciro skończy na szrocie.

http://www.scirocco.pl/component/option ... 4/catid,9/
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
szymon
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 609
Rejestracja: 07 lut 2009, 21:35
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Osieczna

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: szymon »

pozwole sobie wkleić zdjęcia twojego auta które zrobiłem na manii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Asfalt
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 720
Rejestracja: 01 mar 2008, 09:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 1825771

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Asfalt »

No widać, że przydałoby się poszerzyć błotniki, tylko trzeba to zrobić dobrze, bo inaczej - spirit już napisał :) Widziałem kiedyś taką maszynkę - jakby wałek na ramieniu, które przykręca się zamiast koła i przesuwając tym wałkiem od wewnątrz poszerza się nadkole :) Sam będziesz to robił?
Kamil, coś ty taki marudny? :)
luckash
Początkujący
Początkujący
Posty: 194
Rejestracja: 08 maja 2008, 20:26
Lokalizacja: Bartniczka

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: luckash »

spirit jeszcze nic nie zrobiłem a już krytykujesz.... daj sobie luz a jak Ci zależy to możesz teraz umieścić tam zdjęcie.

szymon heh jedno w jeździe to zapewne słyszałeś jak mi wyło łożysko alternatora. Heh w drodze na zlot je szlak trafił. Troche siara była ale co zrobić. Fajne fotki. dzięki

Asfalt poszerzyć niewiele, tą prostą krawedź wylkepać i będzie dobrze. Mam zdjęcie jak to ma wyglącać. Sam prawie wszystko staram sie sam wykonywać, pozatym znajomy lakiernik i młotkiem lubi pukaćto pomoże.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Kamil »

Asfalt napisał:
No widać, że przydałoby się poszerzyć błotniki, tylko trzeba to zrobić dobrze, bo inaczej - spirit już napisał :) Widziałem kiedyś taką maszynkę - jakby wałek na ramieniu, które przykręca się zamiast koła i przesuwając tym wałkiem od wewnątrz poszerza się nadkole :) Sam będziesz to robił?
Kamil, coś ty taki marudny? :)
ja marudny? nie ;) po prostu to co jest robione z tym samochodem traci nieco drutem (vide mocowanie tablicy, czy \"ustawianie\" geometrii...) i wioska (np. spoiler)... a wyglada, ze jest w dobrym stanie, do tego dobry rocznik i do niedawna oryginal... co do poszerzania nadkoli... i tak bedzie badziewie, tego sie nie da wlasciwie dobrze zrobic, szczegolnie ja sie chce pozbawic blotnik przetloczenia. to zdjecie powyzej - dramat na melinie. poza tym stawiam stowke, ze po takim zabiegu po 2-3 sezonach wylezie tam rdza...
a to o czym piszesz, to nie sluzy do poszerzania nadkoli, tylko do zaginania rantow (tej czesci do ktorej przykreca sie nadkole plastikowe). niedlugo (tzn. jak bedzie cieplej) zamierzam takiego sprzetu uzyc, moge zrobic pare zdjec jak to dziala.


nie wiem, autorze, z czego sie tak cieszysz, ale to twoja sprawa. moze powinienes zaprezentowac samochod na jakims forum \"tuningowym\", bo to co robisz z tym samochodem, raczej nie pasuje do strony wielbicieli modelu... niestety, niszczysz ladny egzemplarz.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
luckash
Początkujący
Początkujący
Posty: 194
Rejestracja: 08 maja 2008, 20:26
Lokalizacja: Bartniczka

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: luckash »

Wiesz co jak cie boli a chyba zazdrość może to usuń ten temat i po problemie. Skoro lubisz sie czepiać byle czego. tablica już była na zderzak przykręcona gdy była kupowana i w czym widzisz problem?? Możesz i dom postawić rdza nie wyjdzie bo śnieżka po 12zł/l nie maluje. Ale co ja tam wiem. Admin mnie ocenił i muszę go posłuchać.
A co do badziewia i wsi... nie bede sie zniżał do twojego poziomu.
Awatar użytkownika
szymon
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 609
Rejestracja: 07 lut 2009, 21:35
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Osieczna

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: szymon »

nie przysłuchiwałem sie aż tak ale za to próbowałem cie namierzyć na manii i mi się nie udało .bo wtedy prosto z manii leciałem na spot do słupska do obara i chciałem kogoś ze sroką zwerbować no i udało mi sie tylko jedną sroke zabrać ze sobą....generalnie o gustach sie nie dyskutuje autko jak dla mnie w stanie super a jeśli chodzi o koła to 15\'\' o słusznej szerokości i niewielkim et załatwiły by sprawe a już wogóle jakieś steffan\'ki 14\'\' 8-9j i tylko nim rzucić o glebe ...ale to tylko takie moje dywagacje pozdrovwienia i powodzenia w modach
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Kamil »

nie musisz sie znizac, wystarczy ze jakies argumenty przedstawisz. na tym polega dyskusja, a to forum dyskusyjne. ale jak sie nie ma argumentow, to sie wlasnie takie teksty rzuca.
nie mam powodow, zeby usuwac temat. jakbym nie mial w podpisie admin, to pewnie bys sie nie pultal, ze musisz sluchac itp. duperele, no ale coz... zawsze mozna zrobic z siebie meczennika, nie?
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: spirit »

To sciro ze zdjęcia ma zmodyfikowane plastikowe ospojlerowanie,na dodatek wyszła z tego kaszana jakich mało.Ty chcesz wyciągnąć ori przetłoczenia,na pewno nikomu poza tobą się końcowy efekt nie spodoba.A co do Kamila,nie potrzebnie się go czepiasz.Po prostu widział sporo efektów upiększania sciro,wynik tych prac był mierny.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
luckash
Początkujący
Początkujący
Posty: 194
Rejestracja: 08 maja 2008, 20:26
Lokalizacja: Bartniczka

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: luckash »

szymon jeśli wyrobie sie z silnikiem to chciałbym jeszcze raz na manie pojechać wiec może na następnej...

Kamil ja niechce od nikogo plagiatować rozwiązań. Sprawę spoilera zakończmy został zdjęty ze 3 lata temu a czemu go zrobiłem to nie musze opisywać. Jak ci się coś nie podoba to napisz to cywilizowanie a nie \" a co to k...a za g..no na tylnej klapie\"

nar
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Kamil_DG »

Fajna sroka, pierwsze roczniki i wyglada naprawde zdrowo. Nie niszcz jej poszerzeniem nadkoli, bo juz nie bedzie odwrotu a wygladac bedzie sporo gorzej. Felgi bym predzej zmienil bo nie sa warte takich ingerencji w blacharke, wzor jeden z bardziej oklepanych.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Ruszowy »

tak patrzę na te foty i raczej temat trochę nie pasuje do modów które już są (i będą).
Ogólnie to tylko gratuluję zapału, dużo zmian Cię czeka. Od siebie dodam tylko że szkoda było brać takiego klasyka żęby tyle zmian robić. Wieke zmian jest naprawdę robionych na siłę i podejrzewam że nie będzie efektu. Fela fajna, ale co z tego jak sylwetka trochę jak pokrak wychodzi ;) tera trzeba kombinować jak to poprawić poszerzaniem błotników...
Swap, duże wyzwanie więc kibicuję że ukończysz. Pozdro, może jednak dostrzeżęsz urok klasyka, zamiast stylizować srokę na kolejną hondę :woohoo:
Awatar użytkownika
Paulus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 538
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:46
Numer GG: 2491544
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: Paulus »

A jakie turbo tam wyląduje?? B) B)
Scirocco Corrado Klub Polska
Było sobie Scirocco 1.8T
Youngtimer Service Katowice - nowa oferta dla posiadaczy "starszych" VW
luckash
Początkujący
Początkujący
Posty: 194
Rejestracja: 08 maja 2008, 20:26
Lokalizacja: Bartniczka

Odp: Sroka taka jak wszystkie

Post autor: luckash »

Kamil_DG , Ruszowy Narazie nie przewiduje ingerencji w blacharke. No może pozbędę sie ognisk rdzy przy uszczelce na klapie i przy zderzaku. Poszerzenie nadkoli nie jest ostatecznie podjęte. Narazie zajmuję sie tylko tym co pod maską. Pracy wiele i bym chciał to skończyć do wakacji.


Paulus jakieś nie za wielkie :)

pzdr
ODPOWIEDZ