100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Panicz Maciej
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 230
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:24
Model: Scirocco II
Numer GG: 4451310

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Panicz Maciej »

A bić się bedzieta ?? :D
Jest:
88 Scirocco GT
86 Gofer 2.0 16V GL USA
bylo:
83 Scirocco GTS :(
89 Corrado G60
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Kamil »

tak, na gole klaty :D
no nie wiem, myslalem, ze skoro napisales, ze nie bedziesz rezygnowal z et, to potwierdziles teze wysunieta wczesniej o et. jesli jest faktycznie wyzsze, to wtedy wszystko moje zarzuty sa bezpodstawne...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
sid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 642
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:52
Numer GG: 3388791

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: sid »

tak mnie obrażasz, jak nie patrzę na forum?
jutro bedziesz mnie błagał o wybaczenie ;p
audi allroad 4,2 z podtlenkiem - jest
audi allroad 4,2 - jest
citroen c5 - nie ma
volvo 950 - nie ma
mk2 1982 hybryda FR-PG automacik :) jest i zostaje do końca świata!
Audi A8 d2 quattro 4,2 nie ma
mk2 1988 KR - nie ma
mk2 1986 KR - nie ma
Audi Allroad 2,7T manual - nie ma
Renault Rapid :P - nie ma
Ford Focus - nie ma
Audi 200 2,1 T 1982 - nie ma
Obrazek
Awatar użytkownika
pcar2006
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 03 gru 2007, 12:32
Model: Scirocco II
Numer GG: 8841727

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: pcar2006 »

witam
ja mam MIM 15-7-et 13 i na oponach 195/50 nie da sie jeździc na narmalnym zawiasie bo cały czas obciera ...
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Sianecki »

nie mam normlanego zawiasu
nie pisalem jakies jest et bo nie sprawdzalem
wiem ze delikatnie nachodzily na nadkola ale po zrobieniu negatywu schodza do srodka :-)
na spocie pokaze

Kamil co ja bym zrobil bez tego twojego powaznego stylu pisania :D ?? Studiujesz prawo ?? :P
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Sianecki »

A wlasnie matti co do modzenia to czesto mam cos do powiedzenia zreszta mozesz wejsc sobie w moj projekt i looknac co i jak
fakt faktem nie mam sposobnosci robienia kazdej czesic z osobna i tego co i jak bo mnie to poprostu nie bawi :-)

Kamil a co do twojej wypowiedzi powinienes troche przyhamowac bo juz troche naginasz, najpierw mnie sie czepiles a pozniej pojazd po calosci po Mattim bog wie za co, dobrze chlopak napisal ze popieprzona klotnia bo taka jest sam nie wiem po co, mnie tez wkurza z jaka pogarda piszesz tu do niektorych bo tak ja to odczuwam, nie jestm jakims gnojkiem zebys mogl i mnie obrazac bo o dzialanosci klubu wiem wiecej niz ty i jestem w nim dluzej natomiast nie mam tak zajebistej psoady amidna na forum ktora nie oznacza ze mozesz sei rzadzic jak szara ges jezdzic i upominac a doradzic nie umiesz, co do ocierania u cie w aucie to wsjo jest mozliwe sam wiesz jak bylo lakierowane a czy jest na nim szpachal i ile i czy jest proste to nikt nie wie


sory ze to pisze ale juz mnie wkrzua coraz bardziej twoj charakter pisania do nas pogarda i h... wiec co jeszcze
zapewne saksujesz tego posta bo jestes pan i wladca, a jak mnie zablokujesz i to zrobisz to bedzie tylko i wyacznie dowod na to co soba reprezentujesz

to tyle... kur..
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Nashi »

emmm... chill out?
Obrazek
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Sianecki »

no coz wkoncu napisalem co mysle mam do tego prawo ;] bylo to nie potrzebne moze no ale coz kazdy ma ochote czasem cos powiedziec
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Kamil »

heh... no dobra, skoro sobie tego zyczysz sianek, to nie ma problemu, mozemy zamiast dyskusji prowadzic pyskowke z wycieczkami osobistymi.

po pierwsze, nigdy nie usunalem nikomu posta ze wzgledu na zawartosc merytoryczna, mozesz sobie sadzic o mnie, co ci sie tylko podoba i mozesz to sobie do woli pisac, pod warunkiem, ze zachowujesz zasady kultury. nie przekroczyles ich, wiec nie widze powodu, zebym mial cokolwiek z tym postem robic, a jesli uwazasz, ze mnie do tego w taki sposob sprowokujesz, to sobie zbytnio schlebiasz.

po drugie, to ze jestem administratorem, moderatorem, czy czymkolwiek, nie ma tu znaczenia. nikogo nie obrazam, po prostu wyrazam swoja opinie, tak samo jak ty to zrobiles przed chwila, skoro sam roscisz sobie do tego prawo, to daj je rowniez mi. a to, ze jestes w \"klubie\" dluzej, to niestety nie daje ci zadnej uprzywilejowanej pozycji. jak juz jestesmy przy wymianie uprzejmosci, wiesz czemu nie jestes administratorem, moderatorem, czy innym torem albo prezesem klubu scirocco? a pamietasz jak rejestrowales stowarzyszenie? nie wiem czego ci wtedy zabraklo, zaangazowania, checi, odwagi? nie wiem, ale chetnie bym ci oddal te fuche administratora i zobaczylbys, czy to taka zajebista zabawa, tylko ja jak cos na siebie biore, to jako czlowiek w miare odpowiedzialny, ciagne to do konca albo przynajmniej tak dlugo, az wiem, ze ktos to dalej zrobi dobrze. ale jako, ze pojawiasz sie tu od przypadku do przypadku, napiszesz 3 posty i znow znikasz, to chyba nie jestes najodpowiedniejsza osoba do opieki nad portalem.

a argument o szpachli i krzywym samochodzie :D mamo, a on mi powiedzial, ze mam brzydkie wiaderko... ja mu powiedzialem, ze on ma brzydsze i do tego polamane... takie chcesz argumenty? dobra, moj jest wyszpachlowany od gory do dolu, a twoj obity z kazdej strony, jak go kiedys moze naprawisz, to tez bedzie caly w szpachli albo zlozony z trzech... dobra riposta?
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
wróżka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 414
Rejestracja: 01 gru 2007, 15:50
Model: Scirocco II
Numer GG: 9084901
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: wróżka »

Chłopaki dajcie już spokój bo to niepotrzebna napinka i bez powodu. Sianecki przeciez nie pisał że te fele mają et13, ja kiedys widziałem takie same i miały et 25 więc spokojnie nic by nie tarło, miałem nawet zamiar zarzucić je do swojej furki ale jakoś nie wyszło, wiec jak u sianka też jest et25 to napewno nic nie trze a na dodatek na oponkach 175 ! moim zdaniem autko świetnie sie prezentuje, zacna gleba i fela tylko o co tyle krzyku ?
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Sianecki »

no i tu mnie pozytywnie zaskoczyles i super :]

a co do poobijania to owszem turbo takie jest przynaje bez bicia i nie kryje tego
ale aktualnie choiazbys chcial to do dekla sie mi nie przyczepisz odnosnie szpachli obijania itd. :] i tu bede mial ta satysfakcje,
bo rozumiem ze tamta aluzja byla do turbo ???


Pozdrawiam


a co do pisania i udzielania sie na forum to przegladam i zagladam a to nie oznacza ze musze odpowiadac na kazdego posta i pisac w kazdym temacie nabijajac posty
Adminem tez nigdy nie chcialem zostac tak apropo a temat klubu scirocco za czasow rafala sam umarl i jak narazie sie bodajze nie reaktywowal ?
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Kamil »

nie chce mi sie juz przerzucac na docinki, ktory samochod jest obity, ktory ma kilo szpachli a ktory tylko pol... pamietam tylko, jak przyjechales kiedys tym nowym, uderzonym w tyl, nie wiem czy to zrobiles, niewazne. moj byl bity, ma kilo szpachli i nigdy sie z tym nie krylem.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Sianecki »

powiedzieli co mysleli i na pol roku bedzie spokoj

z jedna rzecza ci zwroce honor
masz racje mam podgiete nadkola :-)
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: voo »

witam.

fajnie nisko posadzona i koło też pasuje.. tylko rozmiar opony mi tu nie leży. nie lepiej było założyć 195/45 ? w końcu twoje sciro dość szybko sie przemieszcza ;) też chciałbym tak nisko ale wtedy bede musiał parkować na dworze bo do garażu nie dam rady wjechać ;)

uważam też, że swoje brudy moglibyście prać np na gadu ;)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: 100% Orginal Stuff by Sianecki ::> :-)

Post autor: Nashi »

kurde nie wiedziałem że miarą \"fajności\" jest ilość szpachli na aucie...

cale zycie czlowiek sie uczy :P
Obrazek
ODPOWIEDZ